CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
15. únor 2009

zní to dobře škoda že nejím puding 🙂

lucifirek
15. únor 2009

Lucenku,mocmoc děkuji. Trošku těhu bacilků 😀 tak doufám,že tyhle chytnu 😀

lucifirek
15. únor 2009

Ty jo lenuli,tak to zkusím. To bude takový mazlavý a ne suchý,to má manža rád. Já dělám ještě jednu,ale je to trošku složitější,tak ti to hodím do IP. Piškot,pudinky, zakys.smetana. Manža miluje i puding

zuzuza
15. únor 2009

Ahoj holky, tak dneska až teď nakukuju a dočítám🙂

Tak Lucifirku, na zítra se pěkně vyspi a jakmile budeš doma, tak dej hned vědět!!!

Já jsem dnes nějak ospalá, nic se mi nechce tak jdu k tv🙂

Papa zítra a všem dobrou noc🙂

zuzuza
15. únor 2009

Jo a ještě mám dotaz na lucifirka, lucifirku, na tom místě jak jsi měla tu cystu, necítilas náhodou při tom puregonu trošku píchání? já to tam totiž cítím, jakoby i trošku tlak, ale zdá se mě to brzo, 3. den puregon, že by to na to už reagovalo, nemůže se stát, že by mě ta cysta tam třeba zase narostla? No doufám, že teda ne:(

hhaanka
15. únor 2009

Luciferku, myslím, že v den, kdy by brali na klinice krev, už by na utz. něco vidět být mohlo. Mě můj gyndr. vzít krev nechtěl – byla jsem 14 dní po KETu – ale na utz. už viděl dva váčky...Zítra se drž, odpo už jsi těhule, tak vítej mezi námi🙂 Mě k pohodě pomáhaly i maličkosti, jakože jsme šli s manžou po přechodu a on mě chytil a povídá: „Tak pojďte, vy dva až tři.“ 🙂 Prostě se ke mě choval jako k těhotné a to bylo úžasný. Na to jsem se nejvíc po těch zklamáních těšila. Teď pořád sonduje, jestli mimčo kope, pořád mám jeho hlavu na břichu, občas se zadaří a dostane i pěkný kopanec do ucha.... Jen ti ukazuji, nač se těšit mamino🙂

Zuzuzo, neboj, nemusíš nic výrazně cítit, a přesto to může být všechno ok. Prostě každá reagujeme jinak. Mě bolelo břicho trochu víc, ale záleží i na počtu folíků, které se tvoří – měla jsem jich 30, a to je opravdu hodně. Přitom mě břicho nebolelo nějak příšerně, prostě v něm píchalo, pobolívalo kolem vaječníků a tak. Ono je to opravdu subjektivní.

zuzuza
15. únor 2009

Hhani, díky za odpověď a holky neměli jste při stimulce taky nafouklé břicho? To je fakt děsný, jsem jak v 6. měsíci, fakt to cejtím, jak ho mám nafouknutý ale zdá se mě to teda brzo, 3. den s puregonem, je to možný, že bych to měla ze stimulky nebo si to jen vsugerivávám a kdyby se jednalo o ohss v počáteční fázi třeba, to je taky možný? Doufám, že ne:(, dneska jsem ani necvičila, už tím tělo nebudu zatěžovat a budu jen odpočívat.

Hani my se těšíme až si pro ty prcky pojedem, tak se vrátíme 3v1, to bude sranda. Tak když je moje gyndr. moje teta, tak bych si ten utz. 14 dní po testu u ní mohla domluvit že? Že by se třeba aspoň viděla už ta bublinka v případě, že se teda zadaří...

lucifirek
15. únor 2009

Zuzy,víš že ani nevím,myslím,že ne. Jestli tě tam píchá,tak to nejspíš reaguješ na ten puregon a tvoří se tam vajíčka. No moje gynekoložka my říkala,že cysty se dokážou brzo naplnit,ale ne za takovou chvilku. Nedělej si s tím vůbec starosti. Mě třeba to břicho při stimulce moc nebolelo,téměř vůbec, až po punkci. A nebo už jsem to zapomněla 😀
Hani díky 🙂 ,už se na to fakt těším a aso budu vděčná i když mi bude špatně od žaludku,ale hlavně,že to bude.

zuzuza
15. únor 2009

Tak jo, asi je vše ok, jen to nafoukly břicho to je teda děs, tak holky, já mažu a lucifirku, ty si užívej poslední hodinky netěhulkování🙂 a zítra hned podej echo a na kolikátou tam ráno jedete??

lucifirek
15. únor 2009

Břicho jsem měla nafouklé strašně až teď po punkci, jak když máš zaražený prdy. Od žeber až dolů mě bolelo a cokoliv jsem snědla,tak mě píchalo celé břicho. Nemohla jsem zakašlat,ani se smát. Ale snažím se dost pít a dala jsem si včera jogurtík a myslím,že to pomohlo,dneska už mi je super.

lucifirek
15. únor 2009

jedeme na půl devátou a myslím,že nás vezmou během chvilky,nejdřív dělají transfery,pak punkce a pak třeba ty cysty. Hned jak budu 3v1 a budu doma,dám vědět,dneska jsem všude uklidila,abych zítra mohla odpočívat a nestresovat se,že tu máme bordel.

zuzuza
15. únor 2009

No tak to je paráda, že už jsi ok lucifirku, tak já s těma jogurtama a pitím začnu už teď 😀 , asi každej reaguje fakt jinak a třeba to mé nafouklé břicho ani není ke stimulce 😀

lucifirek
15. únor 2009

Zuzy může a nemusí,každopádně se na to při ko zeptej,ale nějak se tím teď netrap,mysli na mimi,stejně pak budeš mít pupík a budeš za něj vděčná. Tak papa mějte se všechny. Ahoj zítra

zuzuza
15. únor 2009

Tak díky lucifirku a zítra se drž mooooc ti závidím, že už jsi tam až kde jsi, ale já taky jistě brzo budu!!! Taka papa a držím na zítra vše co mám🙂

lucifirek
15. únor 2009

Nebudu moct ani dospat,už aby bylo ráno.

zuzuza
15. únor 2009

To věřím🙂

lenulinka21
15. únor 2009

Lucifírku jj ten recept dobře znám je to takové vláčné né suché to máme s manželem
moc rádi hlavně v létě.
Zuzuza ahojík no nafouklé bříško to bývá časté hlavně, že se něco děje 🙂
Lucifírku zítřek si moc oba užijete je to taková nádherná rychlovka. Byla jsem až neskutečně
štastná až k slzičkám to dohání. Pak jsem tam zůstala jen s manželem a ani jsme nebyli
schopni řeči. jen zpátkeční cesta byla jsem nesvá v autě hlavně na naší slavné D1
třepe se to tam jak sulc 😀 ale sama vidíš jak jsme dopadli 🙂
HHaničko: a co ty co výbavička? Nakupuješ?
Holky zítra jdeme na ty testy a uvidíme mimča manžel po dlouhé době.Ještě že ti chlapi
mohou dneska s námi do ordinace.ten můj se těší jak malej kluk.

jeany
16. únor 2009

Luci, tak ti přeji moc a moc ať se mimi dobře zavrtají a už nepustí. Ty se tak máš, už dnes budeš těhu. To je nádherný pocit, že?
Taky nás to za chviličku se Zuzkou čeká, ale už mi to připadne dlouhé čekání. Zuzy i tobě? Já budu mít transfer až kolem 6.-7.3. a ty Luci už tu dobu budeš možná dělat testík a na něm budou určo 2 velmi tučné //..
Luci, můžeš mi napsat třeba do IP nebo i sem ten recept s tou smetanou? Zkusila bych to. Dělám ráda rychlobuchty. Vůbec nepeču kynuté, ale měla bych se to naučit. Díky.
Lenulinko přeji dobré testy a dej vědět, jak mimi už vyrostly. Věřím, že se na to oba moc těšíte až ty svoje broučky uvidíte.
Ahoooj holky 😉

jarkabilik
16. únor 2009

ahojky holky
ta zima je nekonečný příběh,jsem celou noc na dnes nespala něco na mě leze a to jsem si myslela jak jsem odolná. 🙂
tak jsem zvědava na lucifirek jak se budou pěkně mimiša zavrtávat,za chvíli ji to už čeká 🙂

ivetule
16. únor 2009

Ahoj holky nemám bohužel tolik času ,ale nedá mi to a aspon čtu. držím palečky Luciferikovi.Budeme mít další těhulku. Hani tobě to taky už utíká. Co bříško jak vyrostlo?
Lenulinko a jak se daří tobě? Ale čtu,že dobře. Jak se těšíš na miminka? A co manžel?
Holky mějte se pa pa

jeany
16. únor 2009

Jary, mě se dnes taky špatně spalo. Pořád jsem se budila a jsem pěkně unavená. Byli jsme včera hrát odpoledne bowling a necítím si nohy. Ještě, že v práci sedím. Dnes už se těším domů a budu odpočívat.
Jary,co děláš ty?
Jj lucifirek už má možná mimísky u sebe nebo je akorát je dávají. Pořád na ni myslím. 😉

jeany
16. únor 2009

Ivetule, jak se daří? Máš teď hodně práce kolem malého, že. Určitě si to pěkně užíváš. 😉

bajik
16. únor 2009

Ahojky holky 🙂 ,
Luci moc držím palečky a užíj si dnešní den.Přišlo mi že den transferu je nejhezčí.Přeju aby jsi měla na testíku brzo dvě čárečky.
Lenulinko i tobě ať to dneska dobře dopadne.Musí to být super koukat se na ně 🙂 .Určitě napiš jaké to bylo.
Mě zítra čeká snad poslední kontrola na unice a moc doufám že uvidíme srdíčko.

macinta
16. únor 2009

ahoj holky 🙂
Luci, držím palečky, teď už máš určitě mimísa u sebe 🙂
Lenpes, moc mě mrzí, že to nevyšlo.
Zdravím všechny ostatní. taky Vám tak hnusně nasněžilo, jako v Pardubicích?

jeany
16. únor 2009

U nás na jihu Moravy taky nasněžilo. Už se těším na jaro, ale nevypadá to, že by se brzy mělo ukázat.
Bajik, taky ať ti vyjde poslední kontrola dobře a vše je v pořádku.

slonecek
16. únor 2009

Ahojky holky,všechny vás zdravím po dlouhé odmlce.Je po rekonstrukci bytečku,sice PC už mám k dispozici dlouho jenže jsem nestíhala zde přispívat, ale zvládla jsem vás postupně dočítat.Musím na některé věci dodatečně zareagovat i když se zpožděním.

Teri81 a ivetule-moc vám oběma gratuluji,že jste se staly vytouženými maminkami.Nás všechny co jsme tady to taky brzy čeká a já vám přeji ať si to moc užíváte se všemi strarostmi a hlavně radostmi co k tomu patří a ať máte zdravá miminka co vám budou celý život jen dělat radost.
Teri tvůj prood byl nesnadný-chudino,ale určitě to stojí za to.Cesta za miminkem komplikovaná a i cesta miminka na svět taky,ale určitě je už částečně zapomenuto a ty si mateřství užíváš plnými doušky.Maminy opatrujte se,šestinedělí je náročné.

Lucifirek-dnes je pro tebe ten den D a už máš určitě mimoušky u sebe tak přeji ať se vám třem dobře daří a jak už jste zde psaly čeká tě teď nejnáročnější období na psychiku tak doporučuji se zabavit a obklopit dobrými lidmi kolem sebe.Je to nejlepší co můžeš udělat ať na testování nemyslíš.Doteď si mohla skoro vše včetně náročného úklidu i já před ET udělala doma vše řádila jsem jak černá ruka co šlo včetně umytí oken a potom jsem si to jen užívala.Což neznamená že nesmíš dělat vůbec nic-normálně jsem doma fungovala včetně vaření a lehkého úklidu,nákupů atd.Jako běžný životní styl.Okna jsem umývala až teď kdy už jsem si říkala,že snad nic nehrozí.Takže se opatruj a přeji krásných 9měsíců.

Zuzuza-břicho nafouklé při stimulce jak v 6.měsící-se tady bavím to jsem zrovna já v 6.měsíci a připadám si obrovská takže neboj za pár měsíců ti to vůbec nepříjde a může to být rekce na píchání injekcí.Taky jsem před stimulkou měla bříško plochý jak lavor a potom ale hlavně po punkci jsem si připadala těhulkovsky a jak jsem teď za bříško šťastná..Už se raději šetři já taky byla zvyklá denně jezdit 20km na kole,ale u Puregonu to už moc nešlo bříško bolelo takže nasaď šetřící režim.A co se týká odběrů a ultrazvuku tak já v den testu šla u nás ke svému gynekologovi na krev na HCG a za pár dní mi udělal i ultrazvuk takže než jsem jela na Unicu tak jsem předběžně věděla jak jsme na tom.Takže je to na domluvě,ale teta ti určitě výjde vstříc.Přeji pěknou úrodičku.

Lucifirek a lucenku-vše nejlepší k narozeninkám a ať se vám splní vaše nejtajnější přáníčka.

jarkabilík-přeji opožděně k úspěchu v konkurzu hodně štěstíčka.Pochopila jsem z tvých řádek že jde možná o Gambro???Užívej si ještě posledních chvil doma.

jeany-tobě se už se to taky blíží,budeš mít pěkné MDŽ akorát po transféru.Tím,že chodíš do práce tolik o tom nepřemýšlíš,hlavně se opatruj ať na tebe nějaký bacil neskočí.Jak jste psaly o receptu pokud můžeš napiš ho prosím i mě do IP totiž taky se bojím kynutého těsta a nevím proč hlavně že na to mám spešl misku kysku
😉 a využívám jí k obalování smažených věcí.Tak se drž a hlavně v dobré náladě.

Lucenku-ptala si se jak se mi daří.Děkuji za optání,ale je mi moc dobře.Na občasné neduhy co k tomuto období patří si nestěžuji zkrátka musí to být a stále si říkám bude ještě hůř.Odpoledne jdu s kámoškou do cukrárny takže to tě taky brzy čeká sladké nicnedělání.Ty si užívej svatební přípravy,šaty máš vybrané moc krásné budeš jako princezna.Hlavně si ten D moc užíjte.

Lenilinka21-tobě taky blahopřeji k dvojčátkům a přeji krásné těhulkování.

slonecek
16. únor 2009

bajik-zítra tě čeká jeden z nejkrásnějších dní na Unice jak píšeš hned po transféru další příjemná událost zde.Tak ať vidíte krásná dvě srdíčka nebo aspoň jedno jediný.Moc ti to přeji-každá si to zasloužíme a je to nezapomenutelný zážitek.Dodnes na to vzpomínám.

lenpes-moc mě mrzí,že to tak dopadlo.Už si toho zažila víc než dost a o víkendu jsem s manželem řešila vaší situaci co dělat.Je to opravdu na zvážení co dál podstoupit a moc vám oběma přeji aby jste rozhodnutí udělali to nejsprávnější.Přeji vám oběma hodně sil.

lucifirek
16. únor 2009

Jéje holky vy jste toho dneska napsali. To budu mít co číst.
Tak do Brna jsme jeli 2 a z Brna 4 😀 . Tak doufám,že vydrží. Jsou šestibuněčná.
Bohužel ale druhá zpráva je horší,do dneška zbyli 3 a to poslední není vhodné na zamražení,takže mrazáčky žádné nebudou ☹

lucifirek
16. únor 2009

Ahoj Jeany,hned ti to jdu poslat.

slonecek
16. únor 2009

lucifirek-tak tě vitám mezi těhulkami.To nevadí,že nezbyli mražáčci určitě už nebudou potřeba 😉 tak se hlavně opatruj a nalaď se na doboru vlnu ať je psychika v pohodě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru