CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
28. říj 2010

@kac3nka uvidíš co ti řeknou na auditu ,teď se s tím nestresuj 😉

vodni
28. říj 2010

@kac3nka kačenko, věř doktorům, nepřemýšlej jakto - víš, ono je to strašně individuální a velmi těžko se to takhle posuzuje...
U nás spg dělali proto, že máme v anamnéze nějaké onemocnění + spg máme momentálně následující: koncentrace 2,4 mil., pohyb pouze pomalý 14%, morfologie 0,5 - takže toto je špatný spg. Pokud ho nemáte "úplně špatný", tak je to fakt standardní průběh léčby. Ono je to detailní genetické vyšetření poměrně náročné a pojišťovny ho prý nechtějí hradit, pokud se neukáže jako opravdu nezbytné (nicméně je to info z druhé ruky, nevím, zda správné), takže pokud jste byli na prvním ivf a spg vycházel slušně, tak ho celkem přirozeně nedělali.
No a pokud jde o čas, tak ti úplně rozumím, já s časem hraju taky takovou nepěknou hru, kterou doktoři nazývají předčasné ovariální selhání. Sice jsem v té hře teď po IVF tak nějak na chvíli začala bodovat (tělíčko mi těma megadávkama hormonů začalo bojovat samo), ale je to otázka času, prostě v 35 letech každou chvíli nastoupí přechod... 😖

jezulicka
28. říj 2010

@vodni prosím tě jaký přechod?ten ti dojde až u 50let...neplaš už ted přechodem fuuuujjj nech toho.. 😠 😠

jezulicka
28. říj 2010

@vodni se podívej na některé celebrity v 42 mají ještě děcka..i později... 😎

vodni
28. říj 2010

@jezulicka no bohužel, někdo to tak má. Opravdu, jedná se o předčasný přechod, souvisí s hormonální poruchou atd. Raděj nemluvit. Já tu hru ale hraju do konce, stůj co stůj 😉 Neplaším, jsem s tím smířená, ale nevzdám to 😉

kac3nka
28. říj 2010

Jo, já vím, nemá smysl nad tím přemýšlet, dokud nezjistíme, kde je zakopaný pes. Akorát že při té endometrióze se cysty a ložiska rády vrací, ale myslím, že cysty se můžou vracet i tak, no stejně to neovlivním, tak nic, jdeme k tchýni na oběd. Už ji vidím, jak brečí víc, než já...

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka bohužel má vodní pravdu je to tak ,taky to tak mám 😠

vodni
28. říj 2010

@kac3nka Kačenko drž se! Prostě koukej dopředu, čeká tam na tebe ten vytoužený drobek!

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 fakt?a jak jste se to dozvěděli?podle čeho?

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka no podle hormonálního profilu 😀

vodni
28. říj 2010

@jezulicka já mám problémy dlouho... Už se mě tady na to někdo ptal a já nějak moc nechci popisovat všechny příznaky, protože kočky se v nich rády hledají 😉 (nicméně to nejdůležitější je vyšší a stále se zvyšující FSH). Pokud by něco takového u někoho bylo, zcela jistě by to doktor po prvním vyšetření řekl

jezulicka
28. říj 2010

@vodni no a kolik si měla naposledy pokud se smím zeptat?

vodni
28. říj 2010

@jezulicka posledně mi díky doktorovi už test nedělali (řekl, že netřeba) - za což jsem mu nesmírně vděčná, protože pokud FSH přesáhne 15, tak CARy už nechtějí ivf dělat (jen s darovanými vajíčky, která nechceme)

jezulicka
28. říj 2010

@vodni a ty jsi měla předtím už kolem té 15?

vodni
28. říj 2010

@jezulicka každý odběr se mi hodnota zvyšovala 😖 takže od určité doby to nechci ani vědět 😎

jezulicka
28. říj 2010

@vodni to je fakt na pytel...ale určitě to tak rychle neporoste neboj...ted ti to vyjde vím to... 😉

raduza2
28. říj 2010

Holčiny já se loučím jdu doklohnit oběd 😝

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 jojo tak dobrou chut at chutí,,, 🙂

vodni
28. říj 2010

@raduza2 pa, pa a dobrou chuť

jezulicka
28. říj 2010

@vodni tak co jdete do do restauračky na oběd? 🙂

vodni
28. říj 2010

@jezulicka asi jo, ale manžel se nějak zdržel, tak zatím nevím. V mezičase jsem ještě obhlídla mrazák a něco by se přece jen našlo (našla jsem listové těsto, špenát, šunku, nivu, takže závin jak vyšitej 😉 )

jezulicka
28. říj 2010

@vodni no to bych si taky dala...mnam..tak nějak to dopadne...pak napiš...já jdu obědvat.. 😉

vodni
28. říj 2010

@jezulicka dobrou chuť 😉

jezulicka
28. říj 2010

😕 tak kukám a nikdo tu není... ☹ ☹

jezulicka
28. říj 2010

@vodni tak co jak dopadl oběd? 😉

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka kuky jsem tu 😀

pampeliska36
28. říj 2010

nazdarek koceny 😎

teckovanaorchidej
28. říj 2010

ahoj holky, je tady nějak mrtvo, asi tím Haloweenem 😉 😉

jezulicka
28. říj 2010

@pampeliska36 ahojky...

jezulicka
28. říj 2010

@teckovanaorchidej že by?ale není to až 1.listopadu? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru