CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
3. lis 2010

@vodni možná s tím špatným SPG mají starch že by se žádná spermie nevydala kam má 😀 😀 😀

raduza2
3. lis 2010

a ještě je zajímavý že v čera večer ve zprávách o tom mluvily jak o nové metodě 😕

vodni
3. lis 2010

@raduza2 no jo, víš co, myslím, že občas v médiích problesknou docela velké blbosti. Ale určitě je dobré se na to optat, že tuhle to bylo v televizi, tak jako co to je, jestli je to nějaká vylepšená verze nebo co... 😉

raduza2
3. lis 2010

@vodni jasný 😅

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka mám za to že potvrzovací UTZ dělá pan dr.Gogela

raduza2
3. lis 2010

@vodni a nebo vymysleli ještě něco jinýho

vodni
3. lis 2010

@raduza2 no to by bylo dobrý, kdyby vymysleli už konečně sakra něco, co by nám ty prcky vyrobilo 😀

raduza2
3. lis 2010

@vodni asi by jsem toho po nich chtěli moc ,přeci jen už tohle je zázrak 😵

teckovanaorchidej
3. lis 2010

ahoj holky

vodni
3. lis 2010

@teckovanaorchidej čau mami!

raduza2
3. lis 2010

@teckovanaorchidej čaaau mamčo

teckovanaorchidej
3. lis 2010

jsem se vrátila z genetiky, zatím pohoda, objednaná na plodovku, velký utz a ještě kardio utz jestli mimi nemá srd vadu
přeju hezký den a musím vás dočíst 🙂 🙂

vodni
3. lis 2010

@teckovanaorchidej fíha, ty to zvládáš 😉 Kdy jdeš na tu plodovku? To musí být pěkný hnus, ale holt to musí být...

teckovanaorchidej
3. lis 2010

ahoj jezuli, hele, já teď usínám už kolem osmé večer a budím se nejdříve v sedm, neboj vyspíš se, holky tě straší 😀 😀 😀 😀 a moje dcera spala mezi kojením celých 5 hodin, takže klid, všechno je relativní 😝 😝 😝 😝
vodni - na plodovku jdu a nechci žádné NT skríningy a tripltesty, páč v mém věku jistota je jistota, připlatili jsme za flurescenční kvantitativní PCR metodu 2 500 Kč, takže předběž. výsledky z plodovky budou do 24h, odhalí Downův sy a ještě asi 4 nebo 5 onemocnění

jezulicka
3. lis 2010

@teckovanaorchidej ahojky mamino, tak už máš zase další věci za sebou ty se máš....ještě přežít tu plodovku... 😲

vodni
3. lis 2010
teckovanaorchidej
3. lis 2010

@vodni ty bys nešla?
musím to přežít tu plodovku, nedá se nic dělat, ale trochu se bojím

vodni
3. lis 2010

@teckovanaorchidej jo šla, já půjdu na všechno, na co půjde (viz IP)

jezulicka
3. lis 2010

holky ten utrogestan se nemusí užívat přesně po 8 hodinách?může se to tak nějak ráno,poledne, večer,někdo mi říkal, že se to má co 8hodin ale nikde to tam není psané...tak se jen ptám...

vodni
3. lis 2010

@jezulicka já myslím, že mi říkali ráno, v poledne a večer...

teckovanaorchidej
3. lis 2010

@jezulicka já ho brala skoro ráno, skoro večer a skoro v poledne a nic se nestalo (hodina sem, hodina tam), ale to se nemá

raduza2
3. lis 2010

@jezulicka tak daleko jsem se nedostala takže nemůžu sloužit 😀

raduza2
3. lis 2010

a tak holky už odpověděli

raduza2
3. lis 2010

no nic kočky loučím se ,budu tady mít neteř ,pak musím spočítat prášky a injekce kolik mi jich po minulám zbylo ,půjdu s tahákem 😀

kveta
3. lis 2010

PICSI uz za mojich ivf-cias bola vyskumami vyhodnotena ako neefektivna metoda, k vyssim sanciam nevedie.

raduza2
3. lis 2010

@kveta ahojky ,no výborně aspoň někdo ví proč jí nenabízí 😉

vodni
3. lis 2010

@kveta My si to myslely... akorát pořád nevíme, proč je neefektivní, nevíš? 😉

raduza2
3. lis 2010

tak neteř odevzdaná a jde se počítat 😀

vodni
3. lis 2010

@raduza2 tak ať nespleteš jehličky 😀 Já už běžím domů vařit večeři... Mrcha zatím stále nedorazila 😠

lenceslava
3. lis 2010

Ahoj.@raduza2 tak v heliosu chtějí za to PICSI 15000 a dělají tím tři oocyty.A myslím že pokud má někdo hodně špatný spermio tak to je pro něj určitě větší šance.My se dnaska domluvili že do toho nepůjdem,že to necháme tak jak to bylo ted,klasiKa ICSI. třeba se speroníci umoudří a budou lepší.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru