CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
10. lis 2010

tak kočenky, sebrala jsem odvahu a vyrážím k domovu 😔

raduza2
10. lis 2010

@vodni držím palce ,ale bude to dobrý

vodni
10. lis 2010

@raduza2 pa pa

teckovanaorchidej
10. lis 2010

skákla jsem rychle k fotografovi a takhle to dopadlo

teckovanaorchidej
10. lis 2010

tak se mějte, jdu dělat ty palačinky 😒

vodni
10. lis 2010

@teckovanaorchidej jůůů, to ještě musím pogratulovat k vydařené fotočce 😉 No, těhotenství dělá s ženskou divy, jak se říká, celá jsi zkrásněla 😉

raduza2
10. lis 2010

@teckovanaorchidej si jednička 😀

teckovanaorchidej
10. lis 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
10. lis 2010

@raduza2 díky 😔 😔

lenceslava
10. lis 2010

přidávám foto pro @teckovanaorchidej

lenceslava
10. lis 2010

No děvčata u nás se země dneska neotřese.Manža mi umřel(obrazně řečeno)

vodni
11. lis 2010

@lenceslava ty jo, úplně mi zamrazilo, než jsem dočetla závorku... U nás se nakonec taky země netřásla. Mrchu jsem měla klasicky 2,5 dne, v neděli skončila, ale včera k večeru jsem začla špinit 😖

raduza2
11. lis 2010

@vodni ahojky ,takže dozvuky 😉 ,já mám mrchu jako blázen bolá mě břuch a mám debilní náladu 😠

vodni
11. lis 2010

@raduza2 Asi.... Už zase nešpiním, bylo to jen včera večír... A debilní náladu mám poslední dobou taky 😝

raduza2
11. lis 2010

@vodni je to trappný s tou náladou ,celou dobu se těším až to zase začne a ted ....... škoda mluvit 🙄

vodni
11. lis 2010

@raduza2 jj, taky tak - jsem furt nervní a už je mi to taky trapný, ale za chvíli to snad zas přejde... Ty už máš vlastně doma náčiní na zítřej, viď? 😵

raduza2
11. lis 2010

@vodni to víš že mám ,nafasovala zatím 2 krabičky po 900 jednotkách a 18 jdu na UTz

raduza2
11. lis 2010

@vodni víš co si nemlžu uvědomit jetsli jsem měla \Puregon v ledničce i když byl nasazenej v peru ,ted ho tam mám

vodni
11. lis 2010

@raduza2 jj, v ledničce - ať je otevřený nebo ne, tj. i to pero tam nech (mimo lednici mohl být diphereline, který teď nemáš)

raduza2
11. lis 2010

@vodni ok díky ,fakt jsem si to nemohla uvědomit 😀

vodni
11. lis 2010

@raduza2 😀 však toho je, viď... V lednici jsem pak měla i menopur a pregnyl. Mimo lednici byl jen agouš

raduza2
11. lis 2010

@vodni jj pregnyl tam mám a augoše mám v poličce ,jelikož by byla lednice plná patáku a ne jídla 😀 😀 😀 ,připadám si jak fetáááák

vodni
11. lis 2010

@raduza2 já si tak připadala hlavně u prvního ivf, když jsem to nafasovala a jela s naditou igelitkou plnou jehel a patáků domů 😀 V tomhle je ten krátkej protokol taky lepší 😉

raduza2
11. lis 2010

@vodni jotak to máš pravdu ,ted je toho podstatně míň uf ,ještě že tak 😀

jezulicka
11. lis 2010

ahojte holky....tak jak se máte?já pořád poléhávám jsem dosti unavená a zmožená... 😒

jezulicka
11. lis 2010

@raduza2 tak co ty?už si dostala ms?

raduza2
11. lis 2010

@jezulicka no ahojky kdepak jsi včera byla 😉 ,jjj už konečně dorazila tak jak měla a zítra 1 dávka

raduza2
11. lis 2010

@jezulicka to byla telepatie před chvílkou jsem na tebe myslela 😀

vodni
11. lis 2010

@jezulicka ahooooj mamčo! 😉

kac3nka
11. lis 2010

Ahoj hoky.
Když se tu bavíte o tom, co v lednici a co ne, po prvním IVF mi zbyly všechny Agouše, Estrofemy, nějaké Prednisony a kys.listové. K tomu spousta jehel a stříkaček a pero. Mám tím zaplněný celý šuplík, můžu to tam nechat několik měsíců, že? Než se to zase použije... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru