CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
12. lis 2010

ahojte holky... 😉

jezulicka
12. lis 2010

@raduza2 tak vidím, že už pícháš tak držím pěstí at ti to pěkně jde a krásně rostou... 🙂

raduza2
12. lis 2010

@jezulicka kují jezulí 😉

jezulicka
12. lis 2010

@raduza2 jak ti je po injekci??

jezulicka
12. lis 2010

@raduza2 mám jíst ted zbytkovou stravu, pohanku,vločky atd... 😀 at můžu na wc v normě..zase jsem nebyla už 2 dny ach jo... 😖

raduza2
12. lis 2010

@jezulicka je tak to je pech ,musí to být nepříjemný ,no tak první injekce dobrá jsme zvědavá jak to bude pokračovat když mám konský dávky 😝

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 a co si teda pícháš?

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka puregon 300IU

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 tak to je fakt koňská dávka, ale zase tím perem to tak nebolí...To máš dobré, že nic jiného 😉

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka no bude to ted docela rychlovka ,je to zkrácené o dipherelin 😀 😝

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 Tak to máš super, mi říkal dr.O, že to podruhé asi budu mít stejně jak u prvního, takže cca 21 dní 😒 ale stále nejsou výsledky genetiky, takže nemůžeme vědět, jak to bude...

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka aha ,a za jak dlouhy by jsi ty výsledky měla mít ,nebo už měli být ??

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka ale jinak já reagovala blbě na dlouhej .... takže tak 😀

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 asi za 2 týdny a něco, byli jsme na krev 1.11. Třeba budou volat dřív.

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka aha ,no genetika trvá cca 4 týdny

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 já jsem právě reagovala výborně, pořád říkali, jak je to super, že je to ideální vývoj a pak tohle... 😒

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka je to smutný ,ale nikdo to nemůže bohužel předpovídat ,nejsou kouzelníci 😅

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 to ne, to je mi jasné, akorát já jsem strašný pesimista a věřila jsem po té stimulce, že to bude probíhat i nadále dobře a ta možnost, že nedojdu k ET mě ani nenapadla...takže jsem byla na chvíli optimista 😀

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka hele hele žádnej pesimismus se konat nebude ,tady se na to nehraje 😀 ,musíš věřit nic jinýho ti nezbývá.Lehko se to říká ,ale tíž děla já vím 😉

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 je pravda, že tady se ze mě většinou stává optimista, tak aspoň někde 😀 ale víš jak, člověka nepředěláš 😉

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka už jsem to sem kdysi psala ,já jsem stará prča a ty hodiny už pžeci jen dotikávají ,ty mladá holka máš větší šanci ber to tak 😉

lenceslava
12. lis 2010

@raduza2 to víš že jseš stará ty babičko!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

raduza2
12. lis 2010

@lenceslava no a ne 38 je 38 😝

raduza2
12. lis 2010

@lenceslava ale jinak babička už bych taky mohla být 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 To mi říká spousta lidí, že jsem mladá, že mám čas (ti, co to neví), ale bohužel mi taky tikají hodiny, jelikož mám tu blbou endometriózu, takže na tom můžu být stejně, jak kdybych problém neměla a měla třeba o 10 let víc...

vodni
12. lis 2010

@raduza2 Čau kočko! Dnes ráno jsem na tebe myslela, úplně jsem viděla tu jehličku, mňam 😉 Hele a víš co, je to sranda - nedávno jsem potkala spolužačku ze základky, no ona se trochu trhla a dítě měla už v 17. No a byla to céra a ta se "pomatila", takže teď v 17 ej těhotná... To teda znamená, že čistě teoreticky i já bych mohla už být babka a to mi je o 3 míň... 😀 😀 😀

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka tu ti můžou přeléčit 😉

vodni
12. lis 2010

@raduza2 jo a já po té 300 dávce cítila, že se něco děje už snad druhý nebo třetí den... Ale netěš se - pak přibude ještě cetrotide a menopur 😀 Takže pár dnů to budou 3 injekce denně... 😝 Ale zase je fakt, že to bude rychle odbytý 😀

raduza2
12. lis 2010

@vodni ahojky díky ,no to je taky mazec ,holka má dva roky sekeru 😀 😀 😀
i ty jeden závisláku na jehličkách 😀 😝

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 no ono se to moc přeléčit nedá a pořád se to vrací a jediné, co by ji mohlo zbrzdit je těhotenství, to je paradox jak prase 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru