CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka ahojky mamčo ,jj už se tam něco děje 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka hezkýýýýý 😅

vodni
15. lis 2010

@raduza2 jo dělá. A určo se dělá i 300, tu jsem minule kupovala - takže 2x tahle by šla určitě

jezulicka
15. lis 2010

@raduza2 sem si změnila portrét už a i tedy ty mé týdny.. 😀

vodni
15. lis 2010

@jezulicka no tedááá, to je krása 😵

jezulicka
15. lis 2010

@vodni sem si vše tedy změnila i foto.. 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni a nevyjde to finančně hůř

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka no vida ,moc hezký

vodni
15. lis 2010

@raduza2 ne, nevyšlo to hůř... ale záleží asi taky na tom, jaký jsou ceny teď. U gonalu mi dali 900 IU a spotřebovala jsem jen 600, takže jsem jim tam nechávala dávku za 3tis...

vodni
15. lis 2010

kočky, nějak mi dnes blbne net, takže kdybych se neozývala tak mi to spadlo úplně 😅

raduza2
15. lis 2010

@vodni je je tak to je nemylé ,ale mám za to že už jsme se o tom bavily ,no uvidí se jak to bude vypadat a domluvím se radši bych dokoupila víc kontejnerů než takle plítvat i když vím že nějaké kočeně by to mohlo pomoct 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni 😀

jezulicka
15. lis 2010

@raduza2 tak kdy jdeš na utz?

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka tento čtvrtek 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni ty jonedalo mi to a koukla jsem do minulýho rozpisu a měla jsem normálně 300 Iu i při menopuru 😝

jezulicka
15. lis 2010

@raduza2 jo už?tak to bude určitě super...jsem zvědavá a už ti řekli přibližně kdy budeš mít opu,?

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka ne ne to se dovím asi v ten čtvrtek 😀

jezulicka
15. lis 2010

@raduza2 tak to jo...a pícháš ještě pořád jen ten puregon?

raduza2
15. lis 2010

@jezulicka ano přesně tak ,pak přibud ještě ten menopur a kortikoidy ,nebo jak se to jmenuje

teckovanaorchidej
15. lis 2010

ahoj holky, tak jsem tady.
Ve Vaňkovce mají těhu oblečení hnusný, škaredý a ošklivý. Můžete si z tohoto širokého sortimentu vybrat dle vkusu každého. Ovšem pozor!! Zaplať dvě a třetí je zdarma (ta nejlevnější). Zkusila jsem asi 8 košilí a jednu halenku a koupila jeden kus méně hnusné šedé košile za plnou cenu. Vodni, omlouvám se, radějí dám litr a koupím z netobchodu z tvého odkazu.
Velikosti, no na posrání. Představte si trpaslíka o výšce 154 cm, vel. S - není možné, neb mám kozy velikosti E, M by jakžtakž šlo, za předpokladu, že ustřihnu asi půl metru rukávu. Kalhoty jsem už ani nezkoušela, zato sukni S - minitěhu. No byla pěkná, jen mi nešla přetáhnout přes zadek. Chvíli jsme zápasily a pak sukně vyhrála. 😒
Tak jsem ze žalu zašla do pekárny a koupila rodině koláčky a hned dva obří sežrala, vzhůru k velikosti L. 😕 😕 Pak ještě šupky do Triumphu a tam jsem objevila tu monstrózní velikost svých prsou. Takzvané čekací podprsenky, ty co se nosí před kojením, na mě bohužel už nejsou. Tak mám takovou pěknou bílou festovní, co nosily naše babičky, prostě echt podprda na "normálního" člověka jako jsem já. 🙂 🙂

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej no tak paráda ,ro s máme n co těšit ,ještě že umym šííít

lenceslava
15. lis 2010

Čau kočeny.Já se z vás dneska dorvu. @vodni při tvém povzbuzujícím sloganu na podporu růstu folííků jsem se mále udusila zelńačkou. @teckovanaorchidej a ten tvůj dnešní nákup mě taky rozesmál,i když tebe asi ne.Ale ber to tak že jsis s chutí dala dobrý koláčky a třeba vyrosteš do takové velikosti že na sebe potom něco snázeji koupíš. 😀 A když ne tak @raduza2 ti ušije nějakej stylovej ohoz. 😉 Ale je pravda že když jsem se já koukala po těhu věcech,taky jsem na moc nenarazila,hlavně teda s kalhotama je problém.

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@lenceslava čau, no možná koupím, v Rockpointu mají pěkný stany pro jednoho, to by šlo

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava ahojky lenulí,nad vodní jsem se taky smála ,ale aspon je veselo

teckovanaorchidej
15. lis 2010

tady máte večerníček pro vaše folíky:

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/v...

lenceslava
15. lis 2010

@teckovanorchidej no vidíš že to vyřešíš 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej na embrija je zatím čas napřed musí být vajaja 😀

lenceslava
15. lis 2010

Holky hodte sem nějakej tip na výborné ozkoušené cukroví.

lenceslava
15. lis 2010

@raduza2 to by stačila slepice na videu jak z ní padá jedno vajo za druhým. 😀 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava to by stačilo ,s cukrovím ti neporadím peču jen klasiku od babičky ,jakou máš představu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru