CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
1. pro 2010

@pampeliska36 už je to tam 😉 Je to pořád OK, dokonce mi to teď vychází o den dopředu než byl můj "plán" - protože mi tentokrát nedali žádnej marvelon navíc, takže od 4. začnu píchat, 15. si maluju OPU, a ET vidím na 18. 😎

raduza2
1. pro 2010

Ahojky kočky 😉

@ andinecka potichounku mooooc gratuluji 😉

@teckovanaorchidej tobě taky gratulka že jsi to tak skvěle zvládla ...... 😵

@vodni @pampeliska36 no holky co vám popřát ,snad jen a t už jste v čekárně 😀

U mě je dnes den blbec celej den chodím odmetat jak debil to co padá z nebe ,normálně se mi sníh nevdí ,ale čeho je je moc toho je moc 😀
Jetsli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám ,samozřejmě že přeji jen to nej i těm ostatním 😉

andinecka
1. pro 2010

@vodni
a do třetice to vyjde. Musíííííííííííííí

andinecka
1. pro 2010

@raduza2
ahoj, děkuji za gratulaci (zítra napíšu, jak jsem znovu testila). Mám strach.

Ten sníh je děsnej, přítel má dnes jízdu v autoškole - takže si to určitě vychutnává. Chtěl ji zrušit, ale učitel mu řekl, že není třeba a tak jeli 😠 😠 😠 a ještě není doma ☹ ☹

andinecka
1. pro 2010

@vodní
ha - po dnešním Prostřeno měním názor. Měl pravdu.
A ta taky 🙂 🙂

teckovanaorchidej
2. pro 2010

ahoooooooooooooj, je tu někdo? Nemůžu nějak spát... 😔

tevi
2. pro 2010

Ahojte holky, to já měla budíček opět v pět 🙂 ten můj rošťák mi nedal spát. Aspoň půjde dřív dopo a večer. Já jsem to dostala už třetí den po Marvelonu, to jsem koukala... Ale na rozpise se prý nic nezmění. Mám to nechat tak.

andinecka
2. pro 2010

@teckovanaorchidej
ahoj, přeji ti krásný zimní den 🙂
Já si dnes dělala další test a vypadá pěkně - večer ho dám na fotoblog.

@holky, potřebuju poradit - když jste zjistliy těhu na testu - chodily jste dál do práce anebo jste zůstaly doma? Já mám docela dilema - být doma na 8000 se mě fakt nechce, ale na druhou stranu pracuju ve školství - kde se to bacilama jen hemží.

teckovanaorchidej
2. pro 2010

@andinecka ahoj
gratuluji k testíku 😅 😅 😅 😅 .
Já ti moc neporadím, jelikož pracuji v prostředí, kde je biologické a chemické riziko a tak jsem doma od OPU.
Ale záleží, jak jsou děti v tvé škole - školce velké - co zarděnky? Už se proti nim očkuje nebo se můžeš nakazit? Co hnusné virózy? Já nevím, vydržela bych doma aspon první trimestr. Ale je to tvoje rozhodnutí 🙂

jimmy1
2. pro 2010

Ahoj holky 🙂
@andinecka Předně gratuluju k //.
Já jsem učitelka na 2. stupni a můj "plán" byl chodit až do mateřské do práce (vycházelo mi to zhruba do vánoc), můj gynekolog byl proti 😝 a Martínek taky, protože jsem začla v 6tt krvácet a skončila v nemocnici, tím pádem na PN a pak jsem byla MOC RÁDA, že jsem celou dobu doma. Jasný, že peníze naprd, ale přeci jen mezi dětma furt lítá nějaká nemoc a taky psychika dostává ve školství zabrat 😎
Po svých zkušenostech bych na tvém místě zůstala doma na PN 😉

Ostatní vás všechny zdravím 😉 nakukuju k vám, abych zůstala v obraze, co je tady nového a držíme vám s Martínkem pěstičky 🙂

andinecka
2. pro 2010

@teckovanaorchidej
já učím na základce třeťáčky. Navíc, my jsme taková středověká škola, nemáme ve třídách a kabinetech umyvadla a vůbec,je to tam takový bojový.
Rodiče posílají děti do školy nemocný a já jsem vděčný příjemce bacilů.
Já se nebojím, že bych nezvládla děti, ale spíše rozmary vedení. A navíc nevím, zdali vše vyjde,jak má. Třeba až půjdu na ultrazvuk, bude vše jinak, fakt nevím.

andinecka
2. pro 2010

@jimmy1
ahoj, asi máš pravdu. Já jsem tou prací asi postižená, za 16 let co učím, jsem neměla takovou třídu jako mám teď (vypaplala jsem si je od 1. třídy). Já tu třídu fakt miluju. A taky rodiče jsou skvělý.

Jinak já jsem v práci neřekla, proč jsem doma a co mi je - vymyslela jsem si virozu. A teď nějak nevím,jak z toho ven ☹ ☹

luciiiie
2. pro 2010

@andinecka a nemohl by ti napsat třeba něco obvoďák? Aspoň do toho ultrazvuku ať jsi doma? hm?

andinecka
2. pro 2010

@luciiiie
jenže v práci za mě nemá kdo učit, holky suplují, zaskakují za mně. Já plánuju být ještě příští týden doma, pak bych šla na chvíli do práce a pak od ledna bych byla doma. Ale to je moje představa....kdoví,jak dopadne ultrazvuk a vše ostatní.
Jiné těhulky taky chodí do práce, není to nemoc. A třeba v tom mrazu nebudou ty virozy tak řádit.

luciiiie
2. pro 2010

@andinecka a jo vlastně, to mě s tím suplováním nenapadlo 😒 No jasně, že těhotenství není nemoc. On jak si tě potom převezme tvůj gynekolog, tak určitě bude vědět, co je pro vás s prckem nejlepší. Na jednu stranu je hezké, že tě práce baví, ale zas kdyby ti doporučovali být doma, tak bych neriskovala....

andinecka
2. pro 2010

@luciiiie
Nás je ve škole 5 + vychovatelka a jak někdo ochoří - nastává boj. Ale teď mě napadá, že poslední dobou chybím jen já. Jak to dělají ostatní holky, když chtějí k lékaři??? Já jsem každý den do 14.30 hod v práci a na různý vyšetření můžeme jen o prázdninách ☹ ☹ ☹

Jinak já chodím na Unicu ke gyn.
Příští týden mám ještě injekce, tak bych chtěla být doma a pak bych šla na 8 dní do práce a jsou Vánoce. Pak by se vidělo.

tevi
2. pro 2010

Holky, já vím, že těhu nemoc není, ale každé umělé je vysoce rizikové. Mám kamarádku, které se to taky špatně poslouchalo a o miminko nakonec přišla. Teď jenom bulí. Holky, je to zázrak, berte ho vážně. Jak to tady čtu, tak pomalu každá druhá jsme měly problémy. Já krvácela od 8. tt a řeknu vám, být přes Vánoce ve špitálu, žádná sláva! Jimmy1 asi taky problémky měla. Při krvácení jsem musela fakt do třetího semestru poctivě ležet, jinak se to škaredě zhoršilo.
holky, raději to berte vážně. Je to dar!

elllenka
2. pro 2010

@tevi : souhlasím s tebou, já doktorku poslechla a i přes ležení a spaní jsem zkončila v nemocnici a to jsem nic nedělala :( Navíc jsem porodila hodně brzo ani nevíme proč :( takže také jsem pro poslouchat při tomto lékaře a dát přednost miminku, když už jsme otěhotněly

teckovanaorchidej
2. pro 2010

První výsledky z amnio jsou v pořádku, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

elllenka
2. pro 2010

@teckovanaorchidej : Blahopřeji, to je super 🙂 hurá 🙂

vodni
2. pro 2010

Čau kočky, tak dnes jsem jen tak zrána mírně zašpinila a zase nic 😠 Takže se to nejspíš rozjede až zítra a píchat začnu až opravdu jak bude chodit Mikuláš, tj. v neděli 😕 Už jsem nakoupila další láhev červeného, zítra mrcha už musí dojít, protože jestli ne, tak je zle 😢 Je to poslední den, kdy by přijít měla, chjo ☹ To asi abychom si ten třetí poslední pokus pořádně užili nebo co 🙄

vodni
2. pro 2010

@teckovanaorchidej huráááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vodni
2. pro 2010

Kočky je to ale ironie, kolik je vás tu učitelek - prácujete s dětmi a vlastní si tak dávají na čas, že jo ☹

jezulicka
2. pro 2010

ahojte holky,orchidejka moooc gratuluji super...

jezulicka
2. pro 2010

@vodni taky koukám kolik je tu učitelek?to máme tolik dětí a vlastní žádné ☹ ☹ ☹ a to je nejhorší..

vodni
2. pro 2010

@jezulicka ale prosím tě, jezulko, vždyť tobě už jedno spinká v bříšku 😉 😵 😵

jezulicka
2. pro 2010

@vodni no to doufám, že je vše ok...

luciiiie
2. pro 2010

@teckovanaorchidej jupíííííí jupííííí jupíííí gratulace!!!!!!! a máte znovu potvrzenou holku????

teckovanaorchidej
2. pro 2010

@luciiiie já se zapomněla zeptat................

luciiiie
2. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀 to neva 😀 Oni vám to na dalším ultrazvuku zas potvrdí 😉 Takhle bys to měla stoprocentní.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru