CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
7. pro 2010

😉 @teckovanaorchidej tak to je fajnes a neboj nevykašleš

pampeliska36
7. pro 2010

@vodni jeeeeeeeeee 6 by jich bylo kraaaaasnych 😀 a mocinky to preju 😉

pampeliska36
7. pro 2010

@vodni ti reknu teda... takova pripravka 😨 🤐 😵

vodni
7. pro 2010

@teckovanaorchidej neboj, malá orchidejka je už pořádně zakořeněná, tu už vykašleš až za takových 22tt ... (ty brďo, je to možný, dyť ty už budeš skoro v půlce 😕 )

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@pampeliska36 přinesl mi to pubescent ze školy, aspoň myslím...bylo mi fakt dost pod psa, ale už se to zlepšilo

pampeliska36
7. pro 2010

@vodni faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt.... orchidejka UZ JE V PULCE??????? 😀

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@vodni jo máš pravdu, už mi klidně stačí jen 20 týdnů 🙂 🙂
a ty jdeš už v so na utz, viď , to bude překvápko, celý rybníček vodníčků 🙂 🙂

vodni
7. pro 2010

@teckovanaorchidej jj, v sobotu první utz... rybníček vodníčků 😵 😵 😵 tak to by byla krása 🙂 No ale fakt to tak strašně letí, vždyť ty nám tu za chvíli porodíš 😀

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@vodni prosím, ještě neeeeeeeeeeeeeeeee, ještě máme čas 😀 😀 😀 😀

vodni
7. pro 2010

@teckovanaorchidej no jasně, jsem myslela obrazně 😀 😀 😀 ale je to fakt fofr, nejen ty stimulky.. Jediný co se vleče, tak čekání na začátek stimulky a pak ta strašlivá čekárna...

raduza2
7. pro 2010

@pampeliska36
@vodni ja bych takovou přípravu barla holky 😀 ,ale hlavně aby byl zdárnej konec

vodni
7. pro 2010

@raduza2 já už z těch příprav taky blbnu, už by to chtělo změnu 😉

raduza2
7. pro 2010

@vodni no to bude změna ,budeš totiš následovat orchidejku

vodni
7. pro 2010

@raduza2 😵 😵 😵 uvidíme...

raduza2
7. pro 2010

@vodni no to si piš že uvidíme ,do 3 všeho dobrýho 😵

vodni
7. pro 2010

@raduza2 😵

vodni
7. pro 2010

Kočky nějak mě ti vodníci tlačí, tak už asi půjdu do pelechu... Taky jsem si říkala, že dokud to trochu jde, ještě bych měla zatřást hrnkama v kredenci, ale nějak nevím, jestli to zvládnu...

raduza2
7. pro 2010

@vodni tak to jsi odvážná ,ale skrine podkládám 😀

vodni
7. pro 2010

@raduza2 no říkám si, že příští týden už se nepohnu, a taky před opu už máme abstinovat, na druhou stranu, ta pravidelnost se nám podle spermiogramu taky vyplatila 😝 Tak uvidíme... Pá!

raduza2
7. pro 2010

@vodni dobrou, krásnou,romantickou noc

andinecka
7. pro 2010

holky neděste mě.
Sestra z Unicy mi říkala, že je to dobrá hodnota. Já tam zítra pro jistotu brnknu ještě jednou a pak Vás budu informovat.

Jinak mě roste břicho, rifle, co jsem po ET v pohodě zapla a byly akorát - tak dnes už ne!!!a to jsem 18 den těhulka.

raduza2
7. pro 2010

@andinecka ähojky andi ,určitě tě hokly stašit nechcou akorát ta hodnota je divná ,ale určitě si se přeslechla 😵

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@andinecka a ne třeba 93,1?

vodni
7. pro 2010

@andinecka Andi, já jsem tu ještě na skok, protože jsem si ve vaně říkala, že ti musím ještě doplnit uklidňující informace 😉 Neděsíme tě, určo ne, ale musela ses asi přeslechnout. Každopádně je vše v pořádku, víš proč? Protože
a) řekla ti, že hodnota je vysoká (mně při 34,5 řekli, že je to moc nízké, že by mělo být kolem 100 a objednali mě na kontrolní odběr za 2 dny)
b) potvrdili ti termín ultrazvuku (mně po kontrolním, kde jsem měla 10,8 řekli, že taková hodnota je už brána jako negativní a termín utz mi zrušili, resp. místo něj jsem šla na audit)
Takže neboj, je to v pořádku, devět celých a devět set (nebo těch 93,1) se snadno přeslechne 😉 Určitě by ti neříkala pro nic za nic, že je hodnota vysoká a taky by si tě nezvali na utz 😉

vodni
7. pro 2010

No a teď už jdu přimět manžela, aby "zašel" zkontrolovat folíky 😀

luciiiie
8. pro 2010

@pampeliska36 ahoj, no jo...pořád jsme se synkem pospolu 🙂 Ale prý už se mi zkracuje čípek a něco se chystá, tak vyčkáváme, ten konec už je hrozně úmornej. 😖 Koukám, že za chvilku jedeš pro sněhuláčky 😵 Budem držet palce 😵

jezulicka
8. pro 2010

@andinecka Ahojky tak mooc gratuluji k výsledku hurá další těhule konečně, doufám, že ted už to tu pojede... 😀 a ten výsledek jsi musela přeslechnout bud je to fakt 93,1 nebo až 903,1 to by byli dojčátka 🙂 tak super ted budeš čekat zase na utz 14 dní to je to čekání nejhorší...ale uteče to a budeš mít krásný dáreček pod stromečkem.... 🙂

jezulicka
8. pro 2010

Jinak ahoojte holky, všechny vás tu zdravím... 😉

jezulicka
8. pro 2010

Jinak už nám přišli výsledky z krve na downov syndrom a máme vše v pořádku to jsem si oddychla jeden test za námi,.. 🙂

luciiiie
8. pro 2010

@jezulicka ahoj, gratuluji 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru