CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
16. únor 2009

Jeany a zuzy aninevímte,jak rychle vám to uteče,to je najednou takový frčák. Akorát těch 14 dní do testíku a 14dní do utz,to bude nejhorší.

lucifirek
16. únor 2009

Holky musím vám všem,takhle souhrnně, moooc poděkovat za přáníčka,s vámi se to zvládá hned o něco lehčejí, ještě že vás tu mám. opravdu. jsem opravdu trošku dojatá 🙂

lucifirek
16. únor 2009

Bajik,na zítra taky držím palečky,ať srdíčka bijou jako zvony.
Slonečku,tobě to už taky utíká jak voda. A miminko se narodí do nového bytečku 😉

lenulinka21
16. únor 2009

Ahojík holky. 🙂
Lucifírku tos měla stejně jako já akorád já si nechala zavézt všechny 3.Mrazit jednoho
nám připadalo zbytečné. Takže vítej mezi těhulkami.Pěkně si to užívej a pohlad je.Já to taky tak
dělala. 🙂
Slonečku: holka kde jsi nám zatoulala? Dlouho si tady nebyla. tak jak se Vám daří s mimčem?
Co věcičky už nakupuješ?
Bajík: na tebe taky myslím člověk pořád na něco čeká, že? Ale pak už to bude jen pěkné.
Ostatní zdravím já se pomalu chystám ke gynek. na ty testíky.

lucifirek
16. únor 2009

teď myslím pořád jen na ty mrňousky dole,jestli nemůžu jim nějak uškodit. Budu teď jen odpočívat. Mám strach jít i na velkou 😀. Ale určitě se jim nemůže nic stát.
Sexím nám zakázali na týden. Ale manža říkal,že minimálně 14dní nic nebude. ☹ Asi má strach,aby se něco nepokazilo, ach jo.

lucifirek
16. únor 2009

Lenuli u nás to jedno na zamražení ani nebylo. Ať ti dobře dopadne to vyšetření. 😉

lenulinka21
16. únor 2009

Luci: nedělali jsem nic neobvyklého prostě jako vždycky. A vidíš sama jak jsem dopadla 😀
První dny jsem polehávala pak pomalu ven na procházku, žádné prudké pohyby a nic jsem
nezvedala. Tot asi vše.My nesexovali skoro vůbec až dlouho po tom co nám řekli ty srdíčka.
Sicher je sicher. 🙂

lucifirek
16. únor 2009

Pohladím si teda bříško a musím jim domluvit,ať se hezky zavrtají a nezlobí.
Dneska jsme se dali do řeči se sestřičkou Zuzkou,ptala se na cestu a tak,zjistili jsme že bydlí taky kousek od nás v Bystřici nad Pernštejnem. Říkala,že jsem pozitivně naladěná,tak že by to mohlo dopadnou. 😉 i když to říkají asi skoro každému,ale potěší tol

lucifirek
16. únor 2009

Lenuli,no jo,co naděláme,musíme to vydržet. jdu si uvařit polévku a válet se 😀

slonecek
16. únor 2009

lucifirku-tak manža se bojí sexíku i teď ☹ aby nám prý něco neudělal.Nový byteček nemáme jen jsme jej upravovali pro miminko-vestavěné skříně,malování atd.,museli jsme řešit prostor.Nový byteček bude později.Z WC jsem taky měla obavy,ale neboj jsou to jen naše obavy když se otěhotní přirozeně taky se dělá vše zvykle.Ale chápu tě máš strach udělat něco špatně.Neboj nic jen se dva dny šetři a polehávej.Díky dnešku se mi vše úplně vybavilo jako by to bylo včera.Na to se snad ani zapomenout nedá.

Lenulinka21-to víš,že už poamli nakupujeme.Ať to potom vše není najednou.Je to jedno z nejkrásnějších období a mám velkou radost když něco koupím potom na to pořád čučím připadám si někdy jak dement 😀 .

jeany
16. únor 2009

Luci, gratuluji ti, ty jedna těhulko. 😉 Uvidíš, že mražáčky nebudou potřeba. Hlavně se dnes opatruj. Moc a moc ti přeji, aby se zanedlouho objevily 2 //.

lucifirek
16. únor 2009

bohužel se bojí,když se prý podstoupilo tohle,tak aby se něco nepokazilo.To nevadí,že není novej,ale nově předělanej. Určitě moc hezky. My máme jen malý byteček 2+1,takže budeme muset uvažovat taky o něčem větším,ale to má zatím čas.
Tak tak,taky se tak uklidňuji,že když otěhotníš normálně tak o tom ani nevíš a spousta holek pije,kouří atd.
Zapomenout se asi nedá. Ale i když si člověk užije nějaké ty bolístky,a u mě je to čerství,tak si na to člověk pomalu ani nevzpomene. Jen aby tam ty mrňousci zůstali.
Ahoj Jeany,brzo taky budeš. Testujeme 2.3. a pak jste na řadě ty a zuzuza. tak se na to těš. 😀

lucifirek
16. únor 2009

Ani nevíte,jak se těším,že vás poznám na srazíku.

jeany
16. únor 2009

Luci, já ti ten dnešek tak závidím. Vím, že mi to taky uběhne. Závidím ti ten krásný pocit a o to víc se na to těším. Pro tebe to bude nejkrásnější den ze všech. 😉
Slonečku děkuji za povzbuzení.

jeany
16. únor 2009

Luci, moc děkuji za receptík. Brzo to upeču.
Já se taky moc těším na sraz. Jé, kéž bychom byli všichni co stimulujem těhu. To by byla paráda. 😀

lucifirek
16. únor 2009

To určitě,po těch injekcích a všem,to bylo moc příjemný. Transfer mi dělal dr. Gogela a byl strašně příjemný, nevypadá na to,ale opravdu byl milý

jeany
16. únor 2009

Luci a jak to prožíval manža? Musel to být i pro něj nádherný pocit, že už jsi těhu.

lucifirek
16. únor 2009

no manža zatím nic moc, jako byl v pohodě,jako vždycky a trošku zklamaný,že nebudou mrazáčci. Ale říkal,že až se potvrdí těhotenství,tak bude určitě šťastnej. Nechce se předčasně radovat. Ale jsme oba střízlivý,že kdyby to nedopadlo,tak to není žádná tragédie,půjdeme znovu. Ale pořád tomu věřím,že to dopadne.

lucifirek
16. únor 2009

jeany přišel ti receptík?

jeany
16. únor 2009

Ten můj byl taky takový, řekla bych spíš vyjevený. Jen si mě doma pak obskakoval a hlídal, abych nic nedělala. Ležela jsem celý den na sedačce a on kolem mě lítal, uklízel, vytíral podlahu atd. Opravdu se moc snažil, já akorát vařila, protože s vařením si moc nerozumí. Už teď se o tom bavíme, jak to bude. Moc se na to těším. A tentokrát si to užiju v naprosté pohodě, už mě nic nerozhází. Pokud nám to tentokrát vyjde, tak budu věřit tomu, že nejdůležitější je pohoda. 😀 😀 😀

lucifirek
16. únor 2009

Manža se ptal,proč museli tu pipetu kontrolovat pod mikroskopem,tak jsem mu vysvětlila,aby zkontrolovali,jestli tam nějaké nezbylo. Zatím se nějak neprojevuje,to asi až bych byla těhu. Tak to uklízení u manži nehrozí,po opu mě obskakoval,ale jelikož je pořád v práci,tak až večer a dneska jede hned na hokej,takže stejně nic. Ale dostane soupis na nákup a musí nakoupit,nechci to taha,protože většinou děláme větši náku jedno za 14 dní. Ale vařit on umí dobře,ne žeby dělal svýčkovou,ale takouvou tu všehochuť,co mu přijde pod ruku,tojo 😀 To víš,že si to musíš užít,ať mají miminka klid na zavrtání.

slonecek
16. únor 2009

Jeany a lucifirku-moc vám oběma děkuji za recept.Přesně tento mám už delší dobu a moc ráda to peču.Tchán ho miluje a i my se můžeme po něm umlátit.Je v létě velmi osvěžující.
Lucifirku-i můj manžel stál hodně nohama na zemi a až po tom všem mi řekl,že měl hrozný strach,že pokud to nedopadne,že já to neustojím.Já tomu moc věřila a neúspěch si vůbec nepřipouštěla.Neměla jsem s kým o tom mluvit dodnes to tajím takže v práci nic snad netuší tím myslím IVF a ví to jen rodiče a jedna jediná kamarádka a jedna jediná kolegyně v kterou mám naprostou důvěru že nikdy nic neřekne.Taky jsem musela po někom poslat neschopenku čí lístek na peníze.Nechtěla jsem to nikde říct znáte lidi jsou různí a chtěla jsem se ušetřit litování v případě neúspěchu a ženský kolektiv-víte co dokáže asi to všechny znáte.
Lucifirku-věř že to dobře dopadne.Testuješ přesně za 14dní.To je fajn já až po 17dnech asi proto,že do toho zasáhl víkend.

jarkabilik
16. únor 2009

lucifirek tak to je škoda ale já si myslím že ty zmrazená už potřebovat nebudete 😉 takže hezky odpočívej a nechej je at se pěkně zavrtávají a mysli na hezké věci

lucifirek
16. únor 2009

Sloneček,vám to vyšlo napoprvé? Já jsem strašně optimistická. Ale někde v koutku ta pochybnost je samozřejmě taky. U mě v práci se to ví,lidi rozkecají vše. Ale nějak mi to nevadí,spíš jsem měla strach,kvůli zaměstnání,abych nedostala výpověď. Jinak všechni v okolí to ví. Takoví ti nejbližží.
Tak to jsme ti s tím receptem moc nepomohli.
Jeany a manža se ještě ptal,jestli ty šestibuněčný jsou v pohodě,měla jsem strach,že jsou opožděný. Ale dr. Gogela říkal,že je to v pohodě,že mají mimča i ze čtyřbuněčných.

jeany
16. únor 2009

Jo Luci, receptík přišel. Moc ti děkuji. Už jsem to psala a taky, že ho brzo upeču.
Mně to dnes tak strašně nebaví, už abych šla domů. 😉

jarkabilik
16. únor 2009

jeany ted se snažím si užívat toho že jsem doma a mezi tím oběhávám co potřebuji kvůli práci dnes jsem si byla na gyn pro potvrzení ke vstupní prohlídce nějak mě pobolívá spodek tak mě zrovna prohlídl že by to mělo být v pořádku a vzal mi krev a ve středu si mám volat na výsledek,taky jsem si šla pro zdravotní kartu abych měla vše nachystané na čtvrtek kdy je naplánovaná vstupní prohlídka a zrovna toho využila a nechala si něco napsat at se mi to nachlazení nerozjelo více a at mám dnešní noc klidnější co se týče spaní.Takže se vůbec nenudím.

lucifirek
16. únor 2009

to věřím,ani nevíš jak moc jem ráda,že nemusím do práce. Poslední týdny v práci mi dělalo špatně vstávat o půl páte do práce,abychto stihla na šestou. Jo promiň,koukám,že už jsi to psala,nějak jsem to přehlídla.

jarkabilik
16. únor 2009

slonecek ano je to do Gambra dokonce dnes volali i když jsem se už v pátek informovala o tom že test jsem udělala, že jsem to udělala a že si mám absolvovat vstupní prohlídku a pak čekat až zavolají 🙂 tak snad to nebude moc dlouho.A co ty jaks e cítíš?

lucifirek
16. únor 2009

Jary,to se nedá nic dělat,snad to vyjde,když ne,tak příště. Tak ať se brzy uzravíš a tak chřípka tě netrápí

jarkabilik
16. únor 2009

lucifirek tak to máš tak jak já můj taky udělal půst delší měl strach 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru