CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni a budes doma? musi to byt narocne ty konske davky 😒

pampeliska36
14. pro 2010

@teckovanaorchidej 🙂 🙂 🙂 nazdarek 😉

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 Dnes jsem doma, zítra se tak zas na chvilku protočím v práci a od čtvrtka už doma. Ale je ze mě ta kobyla 😀 takže ty koňské dávky jsou prostě pro mě jak vyšité 😝 Bříško se teda ozývá, aspoň na to, jaká je tam chabá úroda, celkem solidně, ale jinak nic... Zatím to zvládám 🙂

teckovanaorchidej
14. pro 2010

ahoj, jo jo, jsem už skoro úplně ok.
Jenom moje děloha má sem tam ještě erekci, postaví se a ztvrdne. Pak to zase přejde. Zatím na to stačí hořčík v tbl. A většinou mi stojí, když se tam Gábinka mele, jinak pohoda. 😀 😀

vodni
14. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
14. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 to je vtipny 😉

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni taky jsem doma... a asi budu do ctvrtka... uvidime. 😉

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 já teda po ET vždycky tak týden zůstávám jenom doma 😉 ne že bych jen ležela s nohama nahoře, ale raději nikam nejdu... A teď být tebou bych taky nešla, v takové zimě... Já jestli bude ten vánoční ET, tak nevylezu asi až do novýho roku 😀
Jéé, koukám, že začalo sněžit 🙂

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni asi jo... mas recht... taky nelezim s nohama hore... jen mam mit do stredu trosku klidovejsi rezim... a asi budu pracovat do konce tydne z domu... to tak vidim 🙂
jinak mame v patek vanocni firemni vecirek... to to vyslo, co? ☹

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 přesně tak 😉 já mám taky v plánu práci z domu. A náš firemní večírek jsem absolvovala už minulý čtvrtek 😝 zdejchla jsem se asi po hodině - ty vajucha se tam moc snášet nedaly 😀 Škoda, jinak ho míváme pěkný...

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 Heleď, je mi nějak divno... Takový ten pocit jako když má člověk tak 38 teplotu... (slabost, blivný pocit, pocit tepla v těle, ale jinak zima ...). Ale měřila jsem a není mi samosebou nic. Jen se mi teď tak nějak "zadivnělo" 😕 Myslíš, že to může být z těch dávek? To by mi ještě scházelo, kdyby na mě něco vlezlo. To už by bylo tuplovaný znamení, že bych se do ničeho jako ET neměla pouštět... 😅

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni ja si myslim, ze je to z tech davek... vem si, kolik do sebe ladujes vsech moznych leku... to je jen nejaka momentalni slabost. udelej si caj s medem a zalez do postylky s dobrou knihou a odpocin si... je to i z tech nervu... musela si vstrebat vsechny ty informace, co do tebe nahrnuly a to podvedome zpracovavas porad 😉
a nebo si pust nejaky filmek 🙂

raduza2
14. pro 2010

@vodni no tak sláva ,že by přeci jen dostaly rozum ?? Že jsi jim podstivě zpívala 😀

Jinak všechny zdravím

pampeliska36
14. pro 2010

@raduza2 ahoj rady 😉

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 jsem pro ten pelech asi... 😉 doufám, že máš pravdu, že to není nějaká předzvěst chřipky 😠

raduza2
14. pro 2010

@pampeliska36 čauky čauky mamino 😅

raduza2
14. pro 2010

@vodni nestraš s chřipkou

vodni
14. pro 2010

@raduza2 jéééé, pelech ruším, ahoj Radúzko! No, moc se neumoudřily, ale ještě jim dám šanci 😝

vodni
14. pro 2010

@raduza2 nooo, trochu mě to straší... 😔

pampeliska36
14. pro 2010

@raduza2 😀 ty jsi zlata 😉 ale na takove uvitani je jeste casu dost... 🙂 😉

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni nene... odpocivej! byly to nervicky a spouuuuusta leku! caj, med, kniha, postel 😉

pampeliska36
14. pro 2010

ja si jdu po obede taky na chvilku schrupnout 🙂 🙂 🙂

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 tak voda na čaj už se vaří, s medem jsem to asi trochu přehnala, ale co, osladím si život 😀 Tak pěkné chrupkání tobě i samurajům 😉

raduza2
14. pro 2010

@vodni to je dobře že jim dáváš šanci a oni tě za to pěkně odmění 😀

raduza2
14. pro 2010

@pampeliska36 já vím že je ještě čas ,ale stejně 😉 😀

vodni
14. pro 2010

@raduza2 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pampeliska36
14. pro 2010

holky ja nejak nechapu, ze sem na konika ty holky davaji takove silene fotky z porodu ☹ ach jo!!! proc uz nedaji fotku krasneho miminka... nekdy se mi to zda jako silena reznicina... no nic... chapu, ze porod neni prochazka ruzovou zahradkou, ale ... 😨

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 Ty se teda připravuješ, jen co je pravda 😝
No, myslím, že někdy jsou ty fotky hoooooodně nevhodné, jsem celkem i proti nahým miminkům atp. Teda pokud jsou ty fotky veřejné a ne uzamklé jen "pro přátele"

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni souhlasim... ja jen kdyz vidim ty krvave fotky... ach jo! tedka byly nejake drsne ☹

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 nekoukej na to!!!!! 😉 ještě se těm samurajům donese, že se ti to moc nezamlouvá 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru