CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
16. pro 2010

@pampeliska36
to píchání injekcí nevadí, já to taky neměla přesný - řekli mi, že tak plus minus kolem 2 hoděk
Tobě to píchá manža? Obdiv před tvým mužem i před mužem vodním. Můj chlap by to nedal.

andinecka
16. pro 2010

@vodni
souhlasím s Ivetulkou - je fajn, že můžeš hned na unicu zavolat a oni ti poradí.

pampeliska36
16. pro 2010

@andinecka jojo my to mame tak, ze ja jsem mu kdysi pichala injekce pregnylu a menopuru 🙂 a on ted picha do me 😀 😀 😀 ale je sikulka, zvlada to dobre! ty injekce agolutinu me pekne s.... 😀

andinecka
16. pro 2010

@pampeliska36
fakt klobouk dolů. Mýmu chlapovi se třepaly ruce - ještě by mě něco vypíchl.
Jinak já pořád řeším, zda na tu unicu a nebo ne. No, stejně tam musím pro léky - v pondělí mi dojdou (ne, že by mi to vadilo - utroš nechci ani vidět), ale na Ult jdu až ve středu.
Ty dny od ET tak strašně ubíhají, mě to připadá jako věčnost. Co mě ale dostalo, je to, že můj chlap je asi taky těhotnej - od doby mé stimulace taky nějak výrazně nabral. 😀 😀.
Jinak já si od 18.10. - kdy začala stimulka pořád držím váhu, ale přibírám objemově.

@milé holky, všechny Vás pozdravuje jezulicka

raduza2
16. pro 2010

Ahojyk kočenky zdaravím po docela hektickém parcovním dnu ,lidí šílí 😝,pak že nejsou peníze a že je krize 😀

andinecka
17. pro 2010

ahoj holky,
kdepak všechny jste? 🙂 🙂

pampeliska36
17. pro 2010

@andinecka ahoj 😉 ja jsem tu 😀

ivetule
17. pro 2010

ahoj holky já mám dneska den blbec. ☹ Píchám si injekci až ted mi svitlo že jenom tu vodu,že jsem to zapoměla zředit s tím práškem. Tak jsem volala na unicu a naštěstí nic se nedějě mám to píchnout znova a ten jeden roztok mi potom dodají. 😉 To se mi stalo vážně poprvý.

pampeliska36
17. pro 2010

@ivetule nic si z toho nedelej, to se tou nervozitou stane 😉 ale je to vtipny 😀

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni ty moje zlata 😉 zitra na tebe moooooooooooooooooooc budu myslet!!!!!!!!!!!!! at tam jsou... a aspon dve!!! moc bych si to prala! a dobre kvality 🙂 krasne se jim tam pospinkej a budu se tesit na zpravicky!!! 😉 😀

teckovanaorchidej
17. pro 2010

ahojky holky, venku je zima jako v p....i. Byla jsem na poště a teď horko těžko rozmrzám.
Kdepak je jezulička? Pampel, jak je, mamino? Co děcka, je jim teploučko? 😝 😝 😝
Ivetule, to je dobrý, já jednou vytlačovala ze stříkačky bublinu, najednou to udělalo lup - a půlka obsahu byla na zdi....
No tak jsem dělala jako že nic.....
Vodničko, jakpak se máš, budu tě zítra virtuálně držrt za ruku, aby z tebe vypadly aspoň dva slušné oocytíky té nejlepší kvality 🙂 🙂 🙂
Jinak výsledky z amnio jsou předběžně OK, dodatek mi přijde poštou, tak doufám, že fakt dobrý.

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej nazdarek 😉 jojo mladym samurajum je dobre 😀 doufam! 😉
jinak supere, ze jsou vysledky v "okacku" 😀 to je dobre... ty blaaaaaaho... ty jsi uz v 19 tydnu? to vali jak blazen! 😨
jinak me semtam poboliva brisko... jakoby na mrchu... ale fakt jen semtam... to jsem minule nemela 😨 tak nevim.

vodni
17. pro 2010

Ahoj kočenky! Tak jsem se trochu vydatněji vyspinkala, když musím zítra tak ukrutně vstávat, a jsem tu 🙂
Bolení-nebolení hlen-nehlen už neřeším, prostě to nějak zítra dopadne 😝

vodni
17. pro 2010

@pampeliska36 to bříško - samurajové se asi předbíhají, který zašupne hlouběji, tak se nediv, že to cítíš 😵
Jinak u druhého jsem to taky tak měla, prostě občas takové dloubnutí, sem tam, ani ne bolest, ale prostě cítila jsem ty "součástky" 😝

vodni
17. pro 2010

@teckovanaorchidej No super, sice předběžné, ale kdyby byl náznak nějakého problému, tak by ti to neříkali, takže gratulka 🙂 A zítra počítám po půl deváté nebo kolem deváté ti bude mrtvět ruka, jak ti ji ze spaní budu mačkat 😀 Tak se připrav, že celé dopolko nebudeš moct nic dělat 😎

vodni
17. pro 2010

@ivetule Mně se stalo to samé co orchidejce - u druhého. Cetrotide je totiž v takové plastové stříkačce, kde je hodně blbě vidět, jak se tekutina pohybuje, když dojde až k jehle (ten vršek není totiž moc průhledný), navíc se mi ta stříkačka nějak blbě stlačovala, takže to dopadlo taky vodotryskem 😀 😀 😀

vodni
17. pro 2010

@andinecka Můj manža to u prvního vůbec nedával - prostě jak viděl jehlu na agolutin, tak omdlel 😀 Ale do druhého nacvičil, a teď už se na to snad i těší... Je to fakt o zvyku, nejdřív se mu taky klepaly ruce, ale teď s tou jehlou mrská jako profík 😎

Ty jo kočky, ale víte co? Mně ten agouš nějak nevadil, až na občasné perné svědící chvilky a červené fleky. Ale nebolelo to, ani při píchání ani potom. A teď co jsem začala stimulku, tak normálně po těch třech měsících cítím při dotyku úplně přesně místa, kam se to píchalo, trochu bolestivě. Divný, co? 😕

vodni
17. pro 2010

jééé, já si tady píšu sama... ☹

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 ja jsem tu 😉

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej poslala jsem ti kraaaaaaaaaasnej seznam do IP 😀 je to vybava pro mimi... vsimla jsem si, ze jsi psala tehulkam 🙂 psala to jedna holcina jako prispevek na stranky, ktere jsem taky navstevovala 😉 tak pekne poctenicko 🙂

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni ja to mam taky... na konci prvni stimulky jsem uz agolutin nesnasela... ted si zadek odpocinul a znova se to tak nejak "ozivilo" ☹

vodni
17. pro 2010

@pampeliska36 Čááááu pampeliško, tak jak šel včera pregnyl? Když jsem v 21 začala zapichovat, tak si povídám, jakpak to jde vám 🙂 Já teda měla před opu do břicha a 10tis.

vodni
17. pro 2010

@pampeliska36 divný že? Prostě tři měsíce vůbec nic, a jak jsem začala stimulovat, tak jako kdyby byl nově rozpíchanej 😕 Jestli tam zbylo něco, co nějak reaguje na ty další patáky nebo proč to tak je, divný, divný...

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni jejda... ja mela do zadku a 1500 🙂 nam to slo dobre... akorat me to nejak bolelo ☹

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni jojo taky jsem si to rikala, ale myslim, ze lucka tady psala, ze ten zadek po agolutinu citi jeste ted 😅

vodni
17. pro 2010

@pampeliska36 jj, taky jsem si vzpomněla, že to někdo psal 😝 No, doufám, že jestli ho začnu teď píchat, tak že to půjde, když to celkem bolí i bez píchání. No ale aspoň můžu přesně lokalizovat místa, kam má manža zapíchnout 😀... Já mám vždycky 10tis, asi kvůli počtu nebo velikostem, kdo ví, mám to psaný, tak je mi to jedno 😎

luciiiie
17. pro 2010

Ahoj holky,
@pampeliska36 jako já? No já prostě vidím pořád ty místa, kam jsme to píchali...takový fleky. Občas mě ta prdel bolí a to si vem, jaká je to doba. Vůbec si nedokážu představit, kdybych si to píchala sama do stehen, jak ty nohy pak musí vypadat.

pampeliska36
17. pro 2010

@luciiiie jojo ty 😉 😀 a ty jsi jeste dva v jednom? clovece!!! 🙂 tak drzim pesticky na odpoledni kontrolu 😉

luciiiie
17. pro 2010

@pampeliska36 jsem, kluk ušatá se mi tam zřejmě zazimoval. Jsem zvědavá, co dneska mudr objeví, beztak nic.

vodni
17. pro 2010

@luciiiie do stehna bych to zaživa nedala 😀 😀 😀 Ani sestřičky to moc nedoporučovaly, to zvládnou jen takové otrlé ženy, jako byla myslím kveta 😝 Ale ne, ono je blbý, že je tam víc žilek atd. myslím, tak to není moc dobré.
Mně fleky zmizely hned, ale když si teď na to místo sáhnu, tak prostě bolí... Ale fakt až teď co stimuluju 😅
Jůůů, a ty jsi pořád 2v1 😀 Jak se cítíš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru