CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
17. pro 2010

@luciiiie 😀 Kamarádka takhle šla na kontrolu, a večer už psala sms, že je malý na světě 😉

luciiiie
17. pro 2010

@vodni cítím se právě překvapivě dobře 😕 třeba mě to tam nějak prošťourne, heh. Ty jo do stehna bych si to taky nepíchla...to bych se asi radši snažila zahrát si na haní ženu a píchnout si to sama do řiti.

pampeliska36
17. pro 2010

@luciiiie 😀 😀 😀

vodni
17. pro 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 Původně jsem o tom hadím tanci taky uvažovala 😀 Jenže s mojí psotavou, no byl by to opravdový cirkus... 😀 Takže jsem si to u prvního nakonec šla píchnout k profíkovi... 🙂 No a od druhého už to mám skoroprofi doma 😎
Tak ať kontrola dopadne třeba tak, aby se Štěpánkovi pan doktor líbil natolik, aby se na něj chtěl už mrknout osobně 😉

teckovanaorchidej
17. pro 2010

holky, díky moc za seznamy, musím to důkladně prostudovat.
Luci, já šla s klukem v 37tt do poradny, odtud hned do porodky - tramvají a pěcha a o půl šesté odpo byl na světě 🙂 Teda císařem, ale byl to fofr. Taky budu myslet na tebe a hošíka, aby bylo všechno OK 🙂
Vodni, budu držet ze fšech sil, můžeš mačkat a tisknout, jak budeš chtít 🙂 🙂 🙂
Pampeli, mě taky bolelo břicho jakoby měla přijít MS, 🙂 tak jaksi jakoby mravenčilo,
Jo a prdel mě na omak po tom agolutinu či co.bolí ještě teď 😉 😉

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 😀

vodni
17. pro 2010

@teckovanaorchidej jet tramvají do porodky 😀 myslím, že jsi superžena 😀
no ale vlastně já takhle šla pěšky se slepákem 😎

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej valim zrak... do porodnice salinou 😀 😀 😀

luciiiie
17. pro 2010

@vodni děkuju.. 🙂 Mě to taky píchal manžel, občas mi připadlo, že se v tom dokonce vyžíval. 😠

vodni
17. pro 2010

@luciiiie přesně tak, ten můj se mě už s takovým zvláštním bleskem v očích ptal, jestli se s agoušem začíná teď po OPU... A pak se jen tak zasněně zatvářil, jakože "jsem připraven" 😎

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni
@luciiiie holky vy jste cisla 🙂

teckovanaorchidej
17. pro 2010

no když to bylo poprvé a já houby věděla, že už je to ono 🙂
V noci mi jakoby tuhlo břicho a tak jsem byla asi 4 ve sprše, pak jsem se pořád budila a myslela jsem si, že mimino prostě roste a napíná břicho. Ráno jsme jeli do poradny a tam mi řekli, že čípek už zanikl a hlavička naléhá, že mám jít do porodky, tak jsem šla. Pěcha z Moravského nám k Červenému kostelu a pak jednu zastávku na Obi. Tam mě vyšetřili, píchli nějaké infuze a až měl pan doktor čas, tak šmik a bylo to. 🙂 🙂 (Plánovaná sekce)

vodni
17. pro 2010

@teckovanaorchidej no jak říkám, superžena 😀

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej a ty jsi jeste vetsi cislo 😀 😀 😀

luciiiie
17. pro 2010

@vodni žeee???? Ten můj měl vždycky stáhlej ten čepek z jehly ještě dřív než jsem si stihla stáhnout kalhoty. Tak jsem pak byla ještě víc ve stresu. Nemám ráda Agolutin :-/

@teckovanaorchidej "tam mi řekli, že čípek zanikl a hlavičká naléhá, že mám jít do porodky, tak jsem šla." 😀 😀 Ty jsi fakt superžena 😀

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@luciiiie no bylo mi 24, rozum ještě žádnej, zkušenosti nula 🙂 🙂
Ale teď ze mě asi bude na starý kolena pěkná hyterka 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej cim je clovek starsi, tim je zodpovednejsi a vsechno dela s vetsimi obavami... sama jsem si to zkusila, kdyz jsem minulej rok dodelala vysokou... no to byly nervyyyyyyyyyyyyyyy ☹ 😀

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@pampeliska36 mi povídej, já ji dodělala letos...................................

pampeliska36
17. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😉

teckovanaorchidej
17. pro 2010

mému muži se taky zvláštně blýskalo v očích, ovšem až po té, co to nějak s tou jehlou a Agolutinem narafičil tak, že si ji vrazil do palce na ruce......nádhera....a té krve všude............. 🙂 🙂

andinecka
17. pro 2010

zdravím všechny studentky i nestudentky
Vám chybí ta škola, že?

jinak já mám po agolutinu fleky na zadku ještě teď a to už ho 10 dní nepoužívám. Pokud ho snesete a vydržíte - je určitě lepší než utroš - alespon já si s ním užívám peklo. 🙂 🙂

Copak vaříte za dobrotu? Já mám pořád chuť na česnek - takže to u nás voooní česnekově.

vodni
17. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 měla jsem původně strach z obdobného výsledku, ale nakonec to bez ztráty vlastní krve za mého mocného povzbuzování dal poprvé, podruhé, a pak už mě začal zálibně honit, že už bychom měli píchat 😉 Bohužel v té době při tom už držel v ruce stříkačku, takže žádné dvojsmysly v tom nebyly 😝

ivetule
17. pro 2010

teda holky vy jste čísla. 😅 Úplně se tady bavím u toho počítače. Je to stejně zvláštní jak se sejdou takoví super lidi kvůli unice. 😉

tevi
17. pro 2010

Čauky holky, díky za podporu. Špiní to pořád, ale naštěstí to není taková ta jasně červená krev, tak snad to bude dobré. Dokonce mi řekl Otevřel, že to může být i ovulační krvácení, tak to by bylo dobré. Ale nejspíš to je z Estrofemu. Snad to bude dobré. Dneska jsem jim potvrdila rozmražení a v neděli mi budou volat, jestli se ty morulky vyvíjejí dále a na kolik mám v pondělí přijet. Nesmí se to ale teď rozkrvácet. Podbřišek mě trošku pobolívá. V noci jsem měla migrénu jak blázen a to mě hlava nebolívá... Snad to nějak přežijem.

andinecka
17. pro 2010

ivetulko, já jsem z holek taky úplně paf. 🙂 😀

ivetule
17. pro 2010

@andinecka ahoj tak jak už je líp? Volala jsi si tam nebo to necháváš na tu kontrolu?

vodni
17. pro 2010

@ivetule Čau Ivetulko! Občas je to fakt sranda, jak tak člověk zírá na kompl a nahlas se u toho směje 😎 Ale tak to má být, přece jen se to líp zvládá, když se tomu zasmějem, no ne? Ale máš pravdu v tom, že ne ve všech diskuzích je taková pohoda... 😉

ivetule
17. pro 2010

@tevi teda tak držím palce at to nezačne ještě víc zlobit. 🙂

andinecka
17. pro 2010

@vodni
vy musíte mít doma veselo 🙂 🙂 🙂
Moje dcera dostala na vánoce, když byla malá lékařskou výbavu. Byly tam atrapy stříkaček a taky náa honila 🙂 🙂 (asociace na tvoje píchání)

vodni
17. pro 2010

@tevi Moc moc moc na tebe budeme myslet!!! Mě včera primář taky uklidnil 😉 tak snad už do zířka trojčit nebudu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru