CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
20. pro 2010

@raduza2 no uvidíme, jak tu bude Pampeliška s Tevi srovnávat ty své počůrané papírky, tak to třeba nevydržím 😀

raduza2
20. pro 2010

@ivetule 😀 😀 😀 a kdo teda jde kromě vodní asi jsem někoho přehlídla nebo popletla 😀 😝 ,ale i tak ....

raduza2
20. pro 2010

áááá už to vidím mělo to být tevi se mi zdá ,mám v tom chaos 😀

raduza2
20. pro 2010

@vodni ha ha mylsím že ty to vydržíš jak tě znám

vodni
20. pro 2010

@ivetule
Konec ledna je tu hned,
do čekárny půjdeš opět 😉
Všechno půjde tak jak má,
z Míly bude velký brácha...

vodni
20. pro 2010

@raduza2 😎 😎 😎 do ofic data určitě... 😝 Teď jen jestli vydržím nečůrat na papírek 😎

ivetule
20. pro 2010

@vodni kéž by. 😎

raduza2
20. pro 2010

@vodni no necháme se překvapit 😉

vodni
20. pro 2010

@ivetule Jasná věc 😎 😎 😎

Hehe, nějak mi otrnulo 🙂 Už zase mám růžové brýlky 😎 A všechno všem dopadne skvěle 😝

ivetule
20. pro 2010

@vodni jenom si je nech. Takovej přístup je ted nejlepší. 🙂

vodni
20. pro 2010

Tak kočičky, mějte se, jdu se koukat na prostřeno a pak prostřít skorotaťkovi 😉 A zítra jak přijdeme s vodníčkama domů, tak nás tu máte 😵

andinecka
20. pro 2010

@pampeliska36
ahoj, já šla na krev 7.12. (testit jsem měla 5.12.)

Zavolala jsem na Unicu s tím, že mám potíže se štítnicí a že mi paní doktorka z endokrynologie řekla, že jakmile budu těhu, tak mi musí zvýšit dávky léků. A že to potřebuju nutně vědět.

A oni mě objednali na krev hned druhý den a za 3 hodky víš výsledek.
Takže raději zvol Unicu - už tě tam znají a vyjdou ti určitě vstříc.

Anďa

pampeliska36
20. pro 2010

@andinecka jojo tak to je dobre vedet... ja mam totiz taky problemy se stitkou... vsak vis 😉 a tak bych to taky tak mohla udelat a zavolat tam... mame stejnou pani doktorku 🙂 a to mi rikala taky! je uzasna! jsem rada, ze k ni chodim 😀

andinecka
20. pro 2010

@pampeliska36
my teď zkoušíme změnit léky - zvýšit a tělu se to moc nelíbí. 🙂

A já píšu pravdu - fakt mi to tak řekla a dokonce i písla v mailíku. 😝

tevi
21. pro 2010

@ivetule však to bude co by dup...
Já jsem pořád hrozně unavená. Manža je hodně s malým, tak se snažím odpočívat.
@vodni moooooooooooooooooooocinky na tebe myslíme.

ivetule
21. pro 2010

@tevi je to pravda že leden je tu za chvilku. Bude to zajímavý. S těma prckama to nebude jednoduchý aby člověk moc odpočíval. Už jsem domluvila s mamčou aby tady chvilku byla. Abych aspon ze začátku malího nebrala. 🙂 Manža si vzal dovolenou? Držím všechno co jde at ti to vyjde. 🙂 🙂

ivetule
21. pro 2010

@vodni moc na tebe myslíme už máš určitě miminka u sebe. 😅

ivetule
21. pro 2010

@andinecka tobě držím palečky na zítřek. Určitě tam to srdíčko nebo srdíčka budou. 🙂

pampeliska36
21. pro 2010

ahojte holky 😀 jak se vsechny mate? dneska byli na poradi dne taky nejake "akce", ze? 😀 tak DOUFAM, ZE VSECHNO U VSECH KLAPLO!!!
... ja se jdu zkraslit do salonu ke kadernici 😀 jeeeeeee uz se tesim!!!
tak uzivejte dne a odpocivejte, co to da 😉 vanoce jsou za dverma!!!

andinecka
21. pro 2010

@pampeliska36
ahoj, já dnes volala naší společné super paní doktorce, kvůli odběrům - byla moc úžasná, ptala se, co mimčo a zda nebudu mít dvojčata 🙂 - prý je to honička, ale zase si prý spolu pohrají 😀 😀 Tak mě úplně dostala.

No nevím, kdyby byly naše děti po nás (jako že budou) 🙂 tak to by si asi moc spolu nepohrály. Přítel je klidnej a já hyperaktivka. 😀 😀

vodni
21. pro 2010

@pampeliska36 @tevi Čau kočky, už jsem u vás v čekárně 😉

Mám u sebe dva vodníčky, jeden perfektní 8buňkový, druhý se trochu opozdil a má bohužel jen 5 buněk. Ale prý i takto nízký počet na dnešní den není špatný, prá byl od začátku pomalejší, ale tempo měl dobré. I když... liché bočty buněk jsou prý horší. Nicméně, minule jsem měla taky lichouna, a chytil se 😝 Měl ale buněk 7, takže teď věřím v toho většího kouska 😉 Na dnes se mi zdál taky takový zvláštní sen - jestlipak to nebylo nějaké znamení 😎 Fotila jsem si mobilem břicho, ale nevyfotila se normální fotka, ale ultrazvuková fotka, a v děloze byl jeden puntík... 😉

teckovanaorchidej
21. pro 2010

ahoj holky, Gábinka měří 24 cm na délku - celá, váží celých 300g a velikost nožičky má 3 cm. 😅 😅 A je krásná 😅 😅 a zdravá. Jupííííííííííí.
Obrázky dodám, jak budu mít trochu času, mějte se krásně 🙂 🙂
A všem všechno, však víte.

vodni
21. pro 2010

@teckovanaorchidej jůůůůůůůůůůůůů, gratulka!!!! A máš fotečku?

teckovanaorchidej
21. pro 2010

@vodni gratuluju ti ke vstupu do čekárny, miminkům moc moc držím palečky 😅 😅
A kdy že bude testovačka?

teckovanaorchidej
21. pro 2010

@vodni Jo mám tři různé kvality, jak se to bude časově hodit, tak je sem mrsknu.

vodni
21. pro 2010

Ještě dodávám info k našemu spg - v den punkce se zlepšila nejen morfologie, ale i počet 🙂 Snad tedy byly mršky kvalitní a favorit to vydrží dotáhnout až do finále 🙂

vodni
21. pro 2010

@teckovanaorchidej Už se těšíííím 🙂 Koukám tady na naši orchidej, taky má odhadem tak 24cm 😝
Testovat mám 5.1.

andinecka
21. pro 2010

@teckovanaorchidej
velikananánská gratulace Tobě a Gábince 🙂 🙂
Dnes samé úžasné zprávy - vodni a Ty 🙂
Už se těším na obrázky

andinecka
21. pro 2010

@vodni
mám šílenoooooou radost. 🙂 🙂
gratuluji k mimíškům 🙂 🙂 🙂

ten Tvůj sen musel být zajímavej a krásnej. 🙂 🙂

vodni
21. pro 2010

@andinecka Díky 🙂 Sen 😀 no bylo to dost legrační, protože i v tom snu jsem koukala na ten mobil a říkala si, co je to za divnou fotku, se mi porouchal nebo co? A pak koukám, ona z fotky kouká děloha 😀 😀 😀
Jo a máš IP

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru