CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
22. pro 2010

@andinecka no jo, tys mi pořád ještě nepotvrdila "přátelství" ☹

luciiiie
22. pro 2010

@andinecka GRATULUJI!!!!!!!!! A jak píše Ivetule - nikde nic špatnýho nečíst, na nic špatného nemyslet a 12tt je tu cobydup, uvidíš 😉 super! 😵

andinecka
22. pro 2010

@vodni
nechápu, jak je to možný. Můžeš mi ještě jednou napsat, že chceš mezi mé přátele

vodni
22. pro 2010

@andinecka No, já už na to kliknout nemůžu - mám to šedivý s nápisem, žes stále nepotvrdila. A můžeš to udělat naopak? Tj. poslat oznam ty mě?

teckovanaorchidej
22. pro 2010

ahoj, holky, gratuluji k miminku, andi, 1cm, to je páni obřík 🙂 🙂 🙂 Všem nám řeli, že se ještě nemáme radovat, mě taky dr.G zchladil, že se mám radovat, až bude v kočáru 🙂 🙂 No a dnes přišla písemná zpráva def. z amnio, miminko je OK. Včera jsem Gábince za ten veelký utz koupila dupačky a čepičku, jsem se neudržela. 🙂 🙂
vodni, pohlaď za mě vodníky, určitě rostou a stelou si pelíšek, už se těším na obrázek z utz 🙂 🙂
pampel, tak jak je to s tím Pregnylem? 🙂 🙂 🙂
ivet, ty zatím stimuluješ o sto péro?
jak bude čas, dám sem taky nějaké ty fota 🙂 🙂

vodni
22. pro 2010

@andinecka Tak už OK a fotečka je nááááádherná!!!! Hend jsem před monitor vystrčila břuch, aby měli Vodníci motivaci 😉

andinecka
22. pro 2010

@vodni
vodní a vodníčci - tak už vás tam mám mezi přátelíčky🙂 🙂

vodni
22. pro 2010

@teckovanaorchidej pohlazení splněno 😉

vodni
22. pro 2010

@andinecka 😀

teckovanaorchidej
22. pro 2010

@andinecka já taky nic nevidím a taky nemám potvrzené přátelství, prosím ☹ ☹ ☹

andinecka
22. pro 2010

Milé holky, ještě jednou moc díky za podporu.
Jdu si něco dobrého dát (je jedno co¨- všechno chutná stejně hnusně - kovově 🙂 ☹ ☹

vodni
22. pro 2010

A kočky .... já ten teoretik 😀 ... můžete mi čistě motivačně popsat, jak to tam to srdíčko bliká? To jak je ten malý gumídek na fotočce, tak tam prostě srdéčko svítí jak tepe? 😝

vodni
22. pro 2010

@teckovanaorchidej Já koukám na profil andiny a má tě tam v seznamu přátel, tak už asi ok, ne?

andinecka
22. pro 2010

@vodni
já neměla orchidejku potvrzenou - už mám 🙂 🙂 🙂

jinak k tomu srdíčku . to se nedá popsat 🙂
Prostě uprostřed bušilo srdíčko a bylo to úplně úžasný 😀

vodni
22. pro 2010

@andinecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to musí být náááádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
22. pro 2010

@vodni světelné pulsy, prostě blik blik, světlý terčík rozsvítí se, zhasne na šedý a strašně rychle po sobě, neboj, taky se dočkáš....

vodni
22. pro 2010

@andinecka už ho chci taky vidět ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

ivetule
22. pro 2010

@andinecka já taky nic nevidím. Prosím prosím. 😅

ivetule
22. pro 2010

@vodni neboj dočkáš se. Už to moc dlouho trvat nebude. Malej konečně usnul. Lumpík jeden. 😀

ivetule
22. pro 2010

@teckovanaorchidej jo jo stimuluju jak můžu. Dneska jsem dostala i mrchu takže moje tělo spolupracuje. 😀 Akorát se mi ještě nerozjela od rána. Asi ty prášky uvidíme. Ale vypadá to,že toho 4 platí.

vodni
22. pro 2010

@ivetule Určitě, ona je v tom dlouhým protokolu rezerva, mrchu nemusíš dostat přesně na den... Ale řeknu ti, já ten dlouhej tak zpětně nenávidím 😝 Těch injekcí bylo trochu moc, pamatuju si, že jak jsem píchala posledních několik Diphereline, tak jsem měla kůži tak jakoby ztvrdlou nebo co - jehla udělala v mém špeku takový ďolík a kůže se nechtěla propíchnout 😝 Ale na druhou stranu, ty máš dlouhý protokol odzkoušený a úspěch korunovaný Mílou, takže budeš mít repete se vším všudy 😉

vodni
22. pro 2010

@teckovanaorchidej ♥ tak to je krása ♥

pampeliska36
22. pro 2010

UF holky 🙂 nazdarek!!! jdu si vas docist 😀

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 No to je dost... My tady čekáme, jak je to s těma tvýma čárama 😝

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni jeeeeeeeeee ahoj 🙂 ja celej den v praci frmol ☹ ale zitra mam na stesti dovcu 😀 takze jupiiiii... do prace AZ v lednu 🙂 🙂 🙂

.... neeeeeee holky neplaste! to bylo schvalne nacasovano ty dve //... ja si pichala posledni pregnyl v nedeli 🙂 a testovala to vcera vecer 😉 takze nebojte nic... je to pregnyl a ty prave carky nepromeskate 😀
.... ale jsou kraaaaaaasne... jsou krasne videt a jsou to moje prvni dve // v zivote a momentalne je mi uuuuuplne fuk, ze je to z pregnylu 😀 ... ja si proste pockam! 😉 🙂

pampeliska36
22. pro 2010

@andinecka MOC gratuluju k centimetrovemu miminku 🙂 😀 😉 MAM RADOST!!!

pampeliska36
22. pro 2010

@teckovanaorchidej tobe potvrzovaci gratulace, ze jste skutecne OK a mate to cerny na bilym 😀 😀 😀

pampeliska36
22. pro 2010

@luciiiie nazdarek 😀 ty jsi jeste cela??????????

pampeliska36
22. pro 2010

@jezulicka ahooooooooooooooooooooooooooooooj 🙂 vitam te zpatky 😉 doufam, ze to bude dobre!!! a co se bude dit? to se ma ten hematom vstrebat nebo ho budou operovat nebo co? nejakej postup mas? 😨

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 Ty jo, v práci mě taky nikdo neuvidí až do ledna 😝
😎 😎 😎 Tak to tě úplně chápu, podobnej pocit jsem kdysi v pradávné historii měla z ovulačního testu 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru