CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni 😀 😉 tak ten jsem si nikdy nedelala... o neco jsem prisla? 😀 😉 😎

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 operovat, ty bláho, co je to za nevhodná slova 😠 😠 😠 Kšá s tím!!!!!!
Jasně že se to polehoučku a bezbolestně vstřebá!!!!! Jen si musí Jezulka chvilku poležet a šetřit se 😉

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni ja nevim ☹ ☹ ☹ jen jsem se ptala... nikdy jsem o tom neslysela... ja jsem strasne nezkusena 😨 ja jsem ani nevedela... kdyz jsme sli poprve na konzultaci do naseho CARu... asi pred rokem... co to jako je to IVF....??? 😀

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 no, on ten ovulační vypadá nejmlich stejně jako těhotenský, takže to byly úplně ty samé // 😀

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 No já už se lekla, že ses jich ptala, kde hnízdí ti čápi, že je nemůžete najít 😝 😀

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 😉
A co ty tvoje kytky žlutý v bříšku? Moji vodníci si asi dneska nějak šplouchají, trochu mě přitom občasně dloubou 😀

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni clovece ja nevim... jakoze sem tam citim jakoby vajecniky nebo jak to mam popsat... jakoby nachlazeny... prsa taky (ale to je z tech medikamentu) no a jinak se mi zda, ze mam jakoby vytok nebo co... ale jakoby "cistej"... tak nevim 😨 😨 😨 je to proste jiny!... ale jinak jsem se nejak nemela cas pozorovat 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 co myslis?

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni vodnicci se drzi 😉 verim jim... byli rychle v prijemnem prostredi, takze jim se tam libi 😀 😉

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 Zásada nejhlavnější, v čekárně se co??? N E P O Z O R U J E M E ! ! ! 😝
Nicméně 😝, já při minulým IVF naprosto vůůůbec nic s prsama neměla. Vůbec nic, žádný bolení, nic... A // byly 😎 Vlastně jediné co se mi tak dělo, tak právě takové to občasné "cítění" vaječníků a pak taky po nějaké době (a na nějakou dobu) pálení žáhy. A pár dnů před testem se mi asi dvakrát udělalo divně při pohledu na jídlo, ale jen tak virtuálně - nic hmatatelného 😝 Výtok žádný, nebo nepamatuju si 😅 Ale těhule či maminy ti poví, že jakýsi těhuvýtok existuje 😎

andinecka
22. pro 2010

@pampeliska36
já měla to samýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

pampeliska36
22. pro 2010

@vodni jojo ja vim 🙂 to pozorovani bylo jen na chvilku a jen, ze ses tak trosku ptala 😀 znas me! ja nikdy nic nevim a necitim 😨 😵 😅

@andinecka 😀

andinecka
22. pro 2010

@pampeliska36
já naopak cítím až moc. Byla jsem na vlakovém nádraží a cítila..................fůůůůůůůůůůůj

andinecka
22. pro 2010

Jinak Vás musím holky pobavit. 😅
Mě až do dnešního poledne nebylo nic. Žádný extra potíže, zvracení atd.

Jakmile jsme dojeli od doktora a já si vzala jogurt - tak mě je od tý doby zle, pálí mě žáha a je to nějaký zajímavý.
Tak jsem zvědavá, co budu jíst, už jsem vám psala, že mi všechno chutná stejně - připadám si, jako bych jedla amarouny v Návštěvnících 😀 😀 😀 😀

vodni
22. pro 2010

@andinecka Pálení žáhy po jogurtku? 😕 Já jím žáhu hasila 😀

andinecka
22. pro 2010

@vodni
no, já k němu jedla 2 plátky šunky.
Fuj

vodni
22. pro 2010

@andinecka jo aháááá, tak to je potom jasné 😀 😀 😀

pampeliska36
22. pro 2010

ted jsem hodku a pul tvrde spala 😨 😨 😨 mam asi nejakej zimni spanek... manzel me vzbudil, ze prej pichame... 😀 😀 😀 a ja coooooooooo? to je snad zlej sen... 🙂

tevi
23. pro 2010

@jezulicka Já jsem měla taky hematom. Taky jsem krvácela - a dost. Začalo to osmým týdnem, pak asi ještě třikrát. Naposledy 16tt. Mám možná takovou teorii - pokud hemoš celý neodkrvácí, bude se to opakovat. Po tom krvácení ze 16tt se ztratil úplně. Je to z ničeho nic. Naráz a moc. Ale vidíš, zvládli jsme to. Fakt dodržuj to ležení. Je to mazec, ale pomůže to.
Holky, 4. se blíží... Jsem nervózní...

pampeliska36
23. pro 2010

@tevi dobre ranko 🙂

ivetule
23. pro 2010

@tevi
@pampeliska36 dobré ráno

ami33
23. pro 2010

ahojte ženský, taky ještě čekatelky nebo už i šťastný maminy? Já jsem na samým začátku, papám marvelon a bojuju s kouřením, 4.ledna máme začátek stimulace. Která to máte za sebou a jak jste to zvládali?

pampeliska36
23. pro 2010

@ami33 ahoj 😉 vitej mezi nami!!! kazda je tak nejak na tom jinak 😉 ale vsechny se tady podporujeme, takze jsi dorazila prave vcas 😀

jinak se muzes kouknout na tyto stranky.... je to tam kraaaaaasne vsechno napsane 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

no a jak jsem na to konkretne ja... mam napsano ve svem blogu... ale ted momentalne mam po KETiku a testovat mam 30.12. 😀

pampeliska36
23. pro 2010

holky preji vam KRAAAAAAAAAAAAAAASNE VANOCNI SVATKY!!!! uzijte si klid pohodicku a vse, co k tomu patri 😀 😀 😀

ivetule
23. pro 2010

@ami33 ahoj já už mám jedno IVF za sebou a při KETU se nám podařil už skoro 2 letej klučík. Ted už stimuluju a kolem 13 budu mít OPU.

ivetule
23. pro 2010

Holky přejeme krásně Vánoce. bohatého ježíška . Už nám jede domů táta takže se sem už nedostanu. A na svátky jedeme za rodinou. Tak pa 🙂

lucifirek
23. pro 2010

Všem přejeme s Kubíčkem krásné prožití vánoc. 🙂

lucifirek
23. pro 2010
vodni
23. pro 2010

Čau kočky! Dnes jsem chystala na zítřek, tak jsem dorazila k PC až teď... 😝 Je to teda nějaké náročné, jsem jak zpomalená 😀
A když jste už u těch přání, tak KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSNÉ VÁNOCE, ať Ježíšek přinese přesně to co má 😉

vodni
23. pro 2010

@ami33 Ahoj, já jsem taky momentálně čekatelka 😉 Už potřetí (viz tabulka v odkazu co ti dávala Pampeliška), a věřím, že tentokrát mi v unice šupli do bříška Ježíška 😵 Testuju 5.1., hned po Pampelišce a po Tevi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru