CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀 ja mam za celych tech 14 dni dneska prvni depku... ale o to je to teda depka desna! mam strach... dneska poprve a ... presne jak pises!

vodni
26. pro 2010

@depkapampelisky36 kšááááááááááááááááááááááááááááááááá depko jedna pitomá, okamžitě pryč od pampelišky!!!!!!!!!!!!!!

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 taky máš IP

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀 diky jsi fakt zlaticko! zrovna dneska jsem tady na konikovi fakt nekoho potrebovala a jsem moc rada, ze jsi tu byla ty 😉 nezlob se, ze te tak otravuju... sama mas dost starosti v cekarne 😉 ktera je naprosto silena a to ikdyz tam maji cerveno-zlatou vyzdobu 😀 😀 😀

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 Pampelko, vždyť je to oboustranné 😵 😵 😵 Jsme v té čekárně přece spolu, ok? 😉
A ta výzdoba, máš pravdu... 😝 A líbí se mi, že tady v čekárně máme spoustu vesele blikacích vánočních předmětů 😀 😀 😀 Ale jsem ráda, že tu není ten červený americký šašek, toho nemusím 😉

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 😀 ja vim... ja tady porad cekam na to, az si me zavolaji 😀 😀 😀 taky se mi tady libi vyzdoba 😉

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 jim to trvá, co 😝

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni ty jsi uzasna! DEKUJU TI MOC ZA IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵 😵 😵

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 ty jsi úžasná, a budeš úžasná mamka, víš? 😉 😵

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni smarja ja jsem dneska siiiiilene prejedena 🙂

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 to mi povídej 😀 Navíc ta vánoční klasika - navíc mi připadá, že mě těma svýma těhuchutěma nakazila anďa - právě jsem si dala porcičku vanilkových rohlíčků a přikousla klobásku 😀 A pak mě nemá pálit žáha 😀 😝

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 🙂 no teda!!! paty pres devaty 😀 co tomu rika zlucnik? 😀 😀 😀 neeeeeeeeee jen si dej! potrebujeme obalit nervicky 🙂 🙂 🙂

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 žlučník? 😕 To nevím co je 😎 Ne, ono to není v takovým množství, prostě 4 vanilkáče a kousnutí do klobásky - manža si dával svačinku a tak mě to nějak zlákalo 😝

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 🙂 😉 jojo my zase valime mandarinky ve velkym 😅

pampeliska36
26. pro 2010

... a kde jsou ostatni holky? 🙂 asi jeste nekde hoduji, ze? 😀

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 😀 mandarinky už jsem snědla 😝 Ale teď nějak nemusím kyselý a poslední várka byla trochu nakyslá, tak mě přešla chuť..
Joooo, kočky si holt užívají mimo čekárnu, teda kromě Tevi, ale ta asi zase vánocuje s malým 😉 Vlastně zajímavý, že mi dali test tak brzo... U minulých jsem TT měla 18. den od ET (počítám včetně dne ET a dne TT), a teď to mám 16... 😕 Asi dárek k vánocům - zkrácená čekačka 😀

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni no ja mam test 17 den... ted koukam 🙂 no to je teda asi darek k vanocum 🙂 a to se vyplati 😀 😀 😀

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 to jo, to jsme to vyhrály panečku 😝 Takže já ještě DESET dnů 🙄 🙄 🙄

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni smarja to tak valiiiiiiiiiiiiii? 🙂 no to je masakr!!! ja uz jen pet dnu 😀 to ti ubehne 😉 uvidis!!!

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 😅 ale jo, já tak nějak odevzdaně prostě čekám 😝 Příští týden se asi zabavím na chajdaloupce, a pak holt se uvidí 😉

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni jeeeeeeee a kdy jedete? a na jak dlouho? 🙂 my jsme meli jet ke kamaradovi, ale ma bohuzel nemocne detatko ☹ takze jeste nevim, co podnikneme... ale mozna pojedeme s manzou lyzovat... ho tady porad premlouvam 😅 nooooo uvidime! zatim mame porad nejake navstevy 🙂

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 lyžovat?!?!?! Si děláš prdel, co? 😝
No asi koncem příštího týdne, tak jako na prodloužený víkend... Žádný sport, žádné výlety, jen tak pohodička u krbu 😉

tevi
26. pro 2010

Ahojky holky, tak já mám taky depku. Dneska jsme byli u našich. Dárečky a tak. Ségra mi dala halenku. Už se v ní vidím s bříškem. Akorát nevím, kde budeme dneska píchat ty dvě potvůrky. Zadek mám celý bolavý a připadá mi, že to jde čím dál tím hůř.
Holky, u Víťuly to bylo všechno úplně jiné. Špinila jsem - asi jak se uhnizďoval. Teď vůbec nic. Sem tam mě pobolívá břicho a snažím na sebe být opatrná, ale ta čekárna - jak píšete - je fakt příšerná.
Já to snad nevydržím.

vodni
26. pro 2010

@tevi Vítej Tevi, tak jsme na tom všechny stejně 😉 Taky to u mě jde tentokrát hůř, Už když jsem začala stimulovat, tak mě začal bolet zadek v místech, kde se v srpnu-září píchalo... A teď jak se do toho má zapíchnout další... už je toho asi moc 😝 takže to jde taky mnohem hůř... ale asi spíš tak pocitově...
A jinak to mám taky jinak. Minule mě právě jak píšeš sem pobolívalo bříško, ale teď spíš nic ☹

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni neeeeeeeeeee fakt!!! chci jet lyzovat... 🙂 😉 ☹

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 ????? no tak to bych si teda být tebou pěkně rozmyslela 😕 Taková procházka zimní krajinou OK, ale pohyb typu lyžování, sem tam pád, no já nevím, možná jsem moc opatrná, ale ale ale... Nechceš to přehodnotit? 😉

pampeliska36
26. pro 2010

@tevi vitej... dneska teda tech depkaru je nejak hodne! jsme tu vsechny tri ☹ ikdyz
@vodni se z toho dostala 😉 a vodnici zase mirne skadli 🙂
... ani nemluv! ja mam dneska taky depku. poprve za tech 14 dni... a mam strach! no uvidime... jeste pet dnu a pak se uvidi 😔

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni asi jo... manzel mi to taky rika ☹ ☹ ☹ takze to vidim jen na prochazku 😒

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 no, to je mi slovo do pranice 😀 Zlatej manžílek 😉 Vidím to stejně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru