CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
27. pro 2010

@vodni nene do konce kojení, to už by bylo napořád přece 😀

lena5
27. pro 2010

ahoj holky,hodně dlouho jsem tu nebyla.jinak píšu jak jsem dopadla.opu 6.11. no a čekáme dvojčátka.povedlo se na 4 pokus.akorát mi kazí radost dost silné nevolnosti.přikládám fotečky z dnešního utz.jsem 9tt+1.

http://leteckaposta.cz/723834648

vodni
27. pro 2010

@lena5 Wow, Leni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulace 🙂 a hned dvojnásobná 😵 Dvojčátka tu dlouho nebyla 😉

lena5
27. pro 2010

jdu vás trochu dočíst.Vodní tobě tfuj tfuj na testík.kolikátý den jsi po et?

vodni
27. pro 2010

@ami33 to bylo myšleno, minimálně 😉 Takže tě bveru za slovo, ryhle utíkej vyhodit všechny zásoby, co doma ještě máš, protože už se jich netkneš, ok? 😝

ami33
27. pro 2010

@vodni já si zásoby nedělám ...hele dáme to od středy jo... 😕

vodni
27. pro 2010

@lena5 Moc díky! Já jsem měla ET minulý týden v úterý... No celý tehle pokus byl trochu bojovka... 😅 Nejdřív folíky nerostly, tak jsem to chtěla i stopnout, pak mi zvýšili dávky na 350 😝 a trochu to zabralo. Pak ale velikost nebyla dost, takže stimulku protahovali při těch supradávkách, až jsem se bála, aby ty chabé kousky co tam byly nepraskly. Ale nakonec byla 3 vajíčka (OPU bez uspání 😝 musím říct, že paráda 😝). Ale jen 2 se hodila k ICSI, no a teď holt ta dlouhá čekárna... Testovat mám 5.1. ale tak nějak nevím, na jednu stranu si říkám, že když se mě ta vaja pořád snažila přesvědčit, že to vzdávat nemám, že mě možná zase pozitivně překvapí, ale to víš, už se taky chystám, že ještě 4.pokus bychom dali 😉

vodni
27. pro 2010

@ami33 ne, ne, nic se nemá odkládat, pěkně ode dneška a basta! 😎

lena5
27. pro 2010

já měla z dipherelinu normálně návaly jak máti v přechodu hrůza.měla jsem dvakrát dlouhý protokol a dvakrát krátký.z léků mi nejlépe sednul při poslední stimulce gonal.

vodni
27. pro 2010

@lena5 Juj, to jedno jak tak ten čumáček ukazuje 🙂 Moc krásná fotečka 🙂

vodni
27. pro 2010

@lena5 jo tak to já říkám taky, chtěla jsem teď gonal, protože minule jsem na něj reagovala mnohem líp, ale dali mi zase puregon, a reakce zase špatná ☹ Jenže ono je to sázka do loterie, obecně je totiž puregon prý nejlepší, akorát někomu prostě nesedne. I proto jsme rozhodnutí ještě případně ten 4. pokus - s gonalem 😉

lena5
27. pro 2010

@vodni takže máš v bříšku 2 bobky.mě při posledním pokusu zbylo z 13 oplodněných 2 super dobrý kousky.jedna kočka co se mnou byla na opu šla taky bez narkozy,měla myslím 2 vajíčka a jedno zralé.teda ale léky jsi měla v konských dávkách.to tě muselo stát určo hafo peněz protože do pojištovny ses určitě nevešla.kdy budeš dělat testík?

ami33
27. pro 2010

@vodni tak jo no, abych dokázala, že nejsem žádná máčka 😀 musím jít něco konečně dělat, od rána jsem mimo provoz. Tak páčko, dík za pokec a za rady 😉

vodni
27. pro 2010

@lena5 no, taky jsme se tady smály, že je ze mě z těch koňských dávek kobyla 😀 Jj, do pojišťovny jsem se tradičně nevešla, ale dali mi celkem hodně zbytků (minule jsem jim tam nechávala celkem hodně, tak asi na revanš nebo co, každopádně jsem za to ráda 🙂 )
Mám dva vodníčky, ale jeden byl hodně slabý (jen 5B, prý měl nějaké zpoždění, ale tempo měl odpovídající, tak nevím 😕 ), takže stále se snažím věřit v toho, co měl 8B 😉 ET jsem měla ob dva dny jako vždycky... Tak uvidíme, co toho 5.1. na testu bude... 😅

vodni
27. pro 2010

@ami33 pa, pa

vodni
27. pro 2010

@lena5 Jinak, moc ráda ti výsledek dopisuju do tabulky, ať se nám to tam trochu motivačně zazelení 😉 Do vrchní části přesouvám po 12tt. Prosím, kdys měla ET?

lena5
27. pro 2010

@vodni ten 8b má velkou šanci.tak to čučím,že ti dali zbytky,mě posledně naúčtovali dokonce 3 menopury který jsem měla z předešlého cyklu 😀 nebudeš zkoušet testovat dřív?já to minule nevydržela a testla jsem už 7 den po et ale 5denních,takže ty máš na testík ještě čas.

lena5
27. pro 2010

@lena5 et bylo 11.11.

lena5
27. pro 2010

holky jinak všem snažilkám a čekatelkám na // přeju hodně štěstíčka a pevných nervů

vodni
27. pro 2010

@lena5 jo, zbytky mi dali, asi vánoční bonus. Nebo si někdo pamatoval, že jsem jim tam minule nechala zbytek gonalu za cca 6tis. 😅
Ale zase trochu nechápu - VZP proplácí 20tisíc jednotek, a já na pojišťovnu měla jen 1800 (kvůli balení puregonu, to se nedělá v balení 200 IU) , takže menopuru mi taky měli účtovat míň 🙄 minimálně o dvě ampule... Ale neřeším to, těch zbytků mi totiž dali hodně, tak to vyšlo tak nějak stejně výhodně...
Já ti nevím, u prvního jsem měla 1 embryjko, 8B a nic. U druhého jsem měla 2 embryjka obě 7B a něco bylo... (i přesto, že se říká, že ty liché jsou horší...). Takže uvidíme, uvidíme... Dřív testovat nebudu, já vždycky vyčkávám co nejdýl 😎 Teď po tom minulém biochemickém mám dokonce takové nutkání test nedělat vůbec a jít přímo na krev... Vždyť víš, taky jsi biochem. měla - prostě ty // bych takto už vidět raději nechtěla 😕

lena5
27. pro 2010

@vodni já měla biochemky dokonce 2.já právě ted nervovala už od 7 dne.sice jsem měla // ale pak se mi zdálo,že to nějak nesílí.takže jsem nervovala,pak jsem 12 den po et jela na krev hcg bylo 430,15 den 1230,a 19 den 5300.to už jsem si pak trochu oddechla.nejhorší bylo pak čekání na utz.to byly nervy.takže já myslím,že je lepší vydržet co nejdéle.a nebo jít přímo na krev a vůbec netestovat.budu ti moc držet palce

vodni
27. pro 2010

@lena5 jj, přesně tak to plánuju 😉 Já mám stejně ještě zítra pregnyl, tak by to stejně bylo k ničemu testovat dřív. A já vlastně nějak nikdy nechtěla testovat dřív... A teď už stejně věřím jen číslu hCG (minule jsem měla 35 😔 )

lena5
27. pro 2010

@vodni já myslím,že sledovat hladiny hcg je taková celkem jistota,že těhu prospívá,i když gogela mi tvrdil,že né vždy tomu tak je.a ty jestli máš pregnyl tak test by byl skutečně k ničemu.normálně při minulé návštěvě jsem z něho byla paf-úplně jinej doktor 😀

lena5
27. pro 2010

ještě pár návštěv a měla bych ho snad i ráda 😀

vodni
27. pro 2010

@lena5 Je pravda, že stát se může vždycky leccos, takže tak to beru. Ale prostě, však víš...
Já jsem teď dr.G. měla na vlastně na celý pokus, kromě OPU. I na ET jsem byla u něj. Dřív jsem ho potkala vždy jen na chodbě, tak nemůžu posoudit nic, ale teď... Jsem mu strašně vděčná za skvělý přístup... já ten pokus chtěla totiž po prvním ultrazvuku vzdát, a on se mnou tak pěkně promluvil... Ne že by mi něco rozmlouval, nebo nutil nějaké řešení, nechal to na mně... ale to jak to se mnou probral mi moc pomohlo. U ET jsem úplně sama sebe dojala, jak jsem mu děkovala 😝

lena5
27. pro 2010

@vodni mě ted et poprvé dělal Frgala.myslela jsem,že na sále nebývá.gogela mi opu dělal jednou,jinak pokaždé Otevřel.s tím jsem si ze všech dr.nejvíce rozuměla.

vodni
27. pro 2010

@lena5 Já si už vyzkoušela všechny a jsem nakonec spokojená se všemi 😀 Ono hlavní je stejně výsledek, a to nezáleží ani tak na doktorech, jako na přírodě 😉

ami33
27. pro 2010

Holky a vy jste třeba teď na neschopence?

vodni
27. pro 2010

@ami33 já ne 😎 ale po prvním ultrazvuku na ni máš nárok

ami33
27. pro 2010

@vodni no já bych taky raději bez neschopenky to zvládla,ale kdyby hrozilo, že by mě měli poslat někde pracovně, tak to radši zůstanu doma, teda musela bych.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru