CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iveta11
22. bře 2009

A ještě mám jednu zprávu,
čekám na poslední MS před Ketem, už mám 10 dní zpoždění, ale to je u mne normální. Tak jsem si v pátek zkusila test a představte si, že jsou tak 2//. A dost silný. Vůbec tomu ještě nemůžu uvěřit. Včera jsem testla znovu s jinou značkou testu a ta druhá je ještě silnější. Taky mi je dost blbě, pořád se mi zvedá kufr, ze všeho se mi chce zvracet /ale to neumím/ a pořád bych spala.

Můj gyndr. je tam až ve středu, tak jsem nervozní, jestli nebudu mít zase zamlklé těhu. To jsem měla už před 2,5 rokem.
Jeany, středa bude pro nás obě dost důležitá. Držím palce, ať máš taky 2//.

Holky, prosím poraďte. Vy co jste měly zamlklé těhu, měyi jste ten test taky tak silně pozitivní? Protože já jsem ho před těma 2,5 rokama měla tak, že ta druhá čárka byla slabší.

prcekpet
22. bře 2009

Lenulinko - maly uz je kus chlapa, to ze vali sudy z mista A do mista B (jednou jsem ho nasla u odpadaku) 😀 to je celkem ok, ale vcera se ten nas lenoch zacal presunovat i po rucickach, sice jenom o kousek, ale co nevidet mam doma partyzana 😀 stejne stary klucina ze sousedstvi zase dela partyzana a neumi valet sudy, ale rekla jsem si, ze kazde dite je individualni a nemuzu je srovnavat a uz vubec nejde srovnavat holka s klukem 😉

jinak k te tipovaci soutezi, ja tipuji 2 kluky 🙂

iveta11 - drzim pesticky a verim, ze tam ty // zustanou a ty budes jenom 9m tloustnout a funet a pak uvidis to nadherne stvorenicko 😉

zuzuza
22. bře 2009

Ivet11, tak to je nádherá, mocinky gratuluju moc moc moc, tak to bych si taky přála,aby mě potkalo, dívala sjem se do tabulky, že 1.isci bylo negativní a najednou jsi našla //?
Já mám problém s ovulací, pco syndrom, ale těhotenství přirozeně je možné, když se náhodou tělo probudí a třeba je jednou ročně ovulka, co jste vy měli za problém, jestli se můžu zeptat, to víš, taková pozitivní zpráva, že to nejde, pak ani ivf nevyjde a nakonec přirozeně... to potěší každou🙂

jeany
23. bře 2009

ahojky 😀
Ivetko, no to by byl zázrak, že bys byla těhu přirozeně a už nemusela nic podstupovat. Ale víš, že zázraky se dějí. Takže ty taky budeš ve středu vědět víc. Určitě jsi nervozní jako já. Včera jsem usnula dobře, ale v noci jsem se budila a k ránu jsem už nemohla usnout, pořád myslím na testování. Nějak už to vydržím do středy. Ještě přežít dnešek a zítřek a bude to. Už nechci nestovat dřív, když už je to za dveřmi. V úterý večer než usnu, tedy jestli usnu se musím připravit na obě varianty, aby mě to pak nezkolilo. Ale pořád moc doufám a věřím, že to bude o.k.
Takže tu ve středu budou 3 důležité zprávičky - já, Ivetka a Lenuli. Sama jsem na to moc zvědavá.

vladka1
23. bře 2009

Ivetko11....to samé se stalo mně...po neúspěšném IVF jsem otěhotněla přirozeně ač mi prof.Malý říkal, že je to nemožné ☹ ...Bohužel jsem ale chytla nějakou virózu a vysoké horečky a miminko odešlo ☹ ....Hlavně se teď moc opatruj....to je nejdůležitější....
jarkabilík....přesuň mě, prosím z těhulek mezi maminy.....16.3.narozen Radek

macinta
23. bře 2009

Dobré ráno holky. Vy jste toho napsaly 🙂
Inuna: Gratuluju k malé. Ať je pořád zdravá. Těším se na fotečky v albíčku 😉
Iveta11: to je krásná zpráva. Myslím, že je i hodně pozitivní pro nás všechny snažilky 😉
Haanka: pěkně tam odpočívej, brzy si toho asi moc neužiješ 😉
Lenuli: tipuju děti, tudíš holčičku a kluka 🙂
Jeany: uteklo to jako voda. Ve středu budeme všechny čekat. Někdo už tu smůlu musí prolomit 😉
Luciferek, Jarkabilik, Zuzko, Luciii,Vladka...no prostě všem Vám přeju krásný den

jeany
23. bře 2009

Ahoj macinto a vlaďko. Teď jsem pročítala tabulku a v poslední době je tu hlášeno 7 miminek, začala to Ivetule, pak Teri, Pajinka, Tilly, sestrakatka, Vlaďka a Inuna.
JJ uteklo to, už aby byla středa, ale i tak mi to uteče. Dnes budu v práci déle, asi bude porada a zítra jdu hned z práce na kosmetiku a masáž a domů přijdu kolem 7, půl osmé a vyspím se a testuji. Ještě nemám doma test, musím si ho zítra koupit, půjdu do města. Nebo by byla sranda, kdybych na to zapoměla, co. Ale ne už si píšu nákup a nezapomenu. 😉

macinta
23. bře 2009

Taky máme poradu. Ale nějak jsem prokoučovala to, že ji máme od devíti a přišla jsem v osm 😀 Jsem už asi magor.

jeany
23. bře 2009

No, my míváme porady až odpoledne ve 13.hod. a někdy se to protáhne i do 16.hod. To mám pak radost. Někdy je to jen hodinka, záleží jak kdy. Nějak mě to nebaví, jsem myšlenkama jinde. Musím se donucovat myslet na něco jiného.

macinta
23. bře 2009

Já jdu za chvilku volat svému Gyndr, protože čekám tu druhou ms a nedoazila. Dnes je to 43 den a to je i na mě hodně ☹ Ach jo. Tak se těším na Ket a další šanci a ono se mi to takhle protahuje.

pajka888
23. bře 2009

Ahoj holky, náhodou jsem na vás mrkla a držím vám všem pěstičky.
S manželem jsme se snažili o mimčo rok a nic, můj gynekolog nás poslal na Unicu, kde jsme byli poprvé v září 2008, bylo nám nabídnuto ihned ISCI, byli jsme zaskočeni, zdálo se nám, že nás do toho docela tlačili, když jsme řeklii, že bychom chtěli do konce roku počkat a vše si promyslet, tak nám bylo sděleno, že manžel nikdy přirozenou cestou děti mít nemůže.
Sestřičky tam jsou opravdu skvělé, více chápající. Nakonec jsme se rozhodli, že do toho půjdeme až v roce 2009, protože jsem se na podzim 08 pustili do samostavby baráku. Bylo to docela náročné, chodit do práce od 7-18 a ještě domácnost a do toho stavba.
Docela mě překvapilo, že jsem to začátkem prosince nedostala, když jsem to měla vždy na den přesně.Jen tak ze srandy jsem si koupila test, abych všem ukázala, že já přece nemůžu být těhotná...
Byl to pro nás velký šok. Teď už máme za sebou polovinu těhotenství a snad to zvládneme všechno až do konce.
Proto vám všem přeji, hodně štěstíčka a hlavně pevné nervy....

jeany
23. bře 2009

Paji, tak vám to vyšlo. Zdá se mi, že docela často říkají, že se to nemůže povést přirozenou cestou a ono se tak stane. Uvidíme jak dopadne Ivetka a třeby i ty Macinto, co kdyby? Nedělala jsi si test?
Paji a jaký vám řekli, že máte problém? I když vám nabízeli ICSI, to znamená, že byl špatný spermiogram, že. Měl tak moc špatné výsledky? Díky za odpověď a přeji krásné zdravé miminko. 😀

marci19
23. bře 2009

Ahoj holky,všechny moc zdravím a gratulují Ivet! 🙂
To je dobře,že už se tady objevují i pozitivní zprávy,že by to jaro? 🙂
Jeany,tak už se ti to blíží,moc ti držím palečky.

jeany
23. bře 2009

Marci a jak se cítíš ty? Jsi taky nervozní nebo jsi v klidu? Mě chytla až včera taková nervozita a zatím neustala.
Ty testuješ týden po mě, že?

marci19
23. bře 2009

Jeany,jsem taky nervozní,pořád mám strach,že to nevyjde,když mi to už jednou nevyšlo.Snažím se na to nemyslet,ale to fakt nejde. ☹

jeany
23. bře 2009

Já vím, jsem na tom úplně stejně, je to můj druhý pokus. Musíme věřit, nic jiného nám nezbývá. 😉

lenulinka21
23. bře 2009

Ahojík holky 😉

Ivet to je skvělééé takové pozitivní zprávy tady potřebujeme. 🙂
A veř že vše ti dobře dopadne hl.se opatruj.

Jinak Vás všechny zdravím a chceme vám sdělit, že jsme dostali
včera večer 1 kopanec na pravé straně až jsem se lekla a zavískla 😀

prcekpet
23. bře 2009

ahoj holky,

Pajka888 - velikanska gratulace 😀 🙂 😉 proste jsi prisla na jine myslenky a resila jsi jine veci - stavba atd... a vidis, super, drzime pesticky at vse dobre dopadne

zuzuza - to mame stejny problem

a kdyz je dneska den dobrych - prijemnych zprav ja vam taky jenu pridam - dneska rano se mazlim s juniorem v posteli, neco si zvatlal a kousal do hracky, v pusince jsem neco zahledla, otevrela mu pusku, uvidela trochu krve, bezela jsem pro lzicku a 😀 to byl tak nadherny zvuk - cinknuti prvniho zoubku, ja jsem uplne namekko

lenulinka21
23. bře 2009

Prcekpet: jupííí máte 1 zoubek tak ted ty zbývající půjdou
jak na běžícím páse 😀

macinta
23. bře 2009

Lenuli, první kopaneček? Tak to je krásný, viď. Tak pohlaď fotbalisty i za nás tety koníkovky. 😉
Já jdu ve čtvrtek na ultrazvuk, tak se ukáže, jestli tělo zlobí nebo se tam ukáže mimouš. Přála bych si to druhé 😉 Uvidíme.

lenulinka21
23. bře 2009

Maci ahoj holka tak bych to to přála at tam je! 🙂
A jak dlouho máš zpoždění?

prcekpet
23. bře 2009

jejda ja jsem tak rozhozena z toho zoubku, ze jsem Ti lenuli zapomnela poprat k prvnimu kopanci, uzivej si to, je to naaaaaaaaaaadherny pocit 😀
macinto - drzim pesticky, at je pro Tebe ctvrtek krasnym dnem..... 😉

macinta
23. bře 2009

Prcekpet, gratuluju Vám k zoubečku. Tak, ať ho moc nebolí 😉
Holky děkuju za přání. Uvidíme.
Dneska jsem 43 den od prvního dne únorové ms. A

pajka888
23. bře 2009

Manžel měl špatný spermio, ale přesně nevím hodnoty. Doktor říkal, že to normálně nepůjde.
A jinak holky mohu doporučit bylinky: www.nadeje-bylinky.eu, je to paní Podhorná
Nevím jestli to bylo i tím, ale na 2 měsíce jsem manžu ukecala na pravidelné užívání a já od ní tinktury užívala od kašle až po bolení břicha a vždy mě pomohli. Paní jsem vždy napsala mail, popsala jí podrobně na co to potřebuji, ona mě napsala co by mě doporučila a záleželo na mě, jestli jsem si to objednala. Potom jsem u nás objevila obchůdek, kde její tinktury prodávají, tak jsem měla ušetřené poštovné.
Ale největší úlohu v tom sehrála určitě psychika. Sice budeme bydlet v novým až za 2 roky, ale zase máme jinou radost...

Prcekpet, gratuluji k prvnímu zoubku 🙂

jeany
23. bře 2009

Lenuli, tak to je krásná zprávička, miminka se už hlásí.
Maci, tak ti přeji, aby jsi se ve čtvrtek dozvěděla tu lepší alternativu, proč jsi to nedostala. Pak hned napiš, snad se vám to povedlo přirozeně, držím palečky. 😀
Prcekpet, gratuluji vám k prvnímu zoubečku, to už brzo půjdou další. 😀

lenulinka21
23. bře 2009

Pajka ahoj to je super že Vám to vyšlo přirozeně. Asi jste měli mocinko
starostí s barákem tak nebyl čas myslet na jiné věci.Většinou to tak bývá. 🙂
No a koukám, že jsme skoro stejně akorád já jsem 3v1. 😀

luciiiie
23. bře 2009

Ahoj holky,
teď mi volala sestřička, že musím znovu na krev kvůli té genetice, že se jim už podruhé zdrcla, nevíte jak je to možný a jestli to něco neznamená? Sakriš.. ☹ Sama mi to nedokázala vysvětlit ☹

prcekpet
23. bře 2009

tak doufam, ze ty dalsi budou taky bez problemu, o tomto zoubku jsme temer nevedeli, ve ctvrtek dostal posledni - 3. davku hexavakciny, byl trosku protivny, v sobotu zacal kousat sprusle od postylky, tak jsem rikala tatovi, koukej na juniora, jak nam to tu okusuje, nepocitam, ze zacal znovu kousat pri kojeni - zkuste si predstavit, ze si date bradavku do sveraku a utahnete...auuu presne to dela junior pri kojeni, no a dnes rano byl zub na svete 🙂

pajka888 - a uz vite pohlavi? nechate si to rict? koho tipujes? 😉

lenulinka21
23. bře 2009

Luciiie tak to ti nevím no taky to nechápu.

pajka888
23. bře 2009

My se necháme překvapit, doktor se už minule smál, když jsem na něj vyvalila, ať se nedívá na pohlaví... 🙂
Já myslím že to bude kluk - Petr nebo Pavel. Manžel je Petr, všichni mě od toho odrazují, ale mě by se to líbilo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru