CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
11. led 2011

@ami33 já bych zavolala teď a řekla jim, že zatím jen mírně špiníš, však ona ti asistentka poradí, kdy volat zas...

vodni
11. led 2011

@drndapetka 😵 doufám 😉 Ale však víš jak... Je to teď snad ještě napínavější než ta čekárna 😅

ami33
11. led 2011

@vodni no tak jsem tam volala, mám brát zatím léky a čekat...až dojde MS tak mám volat...stejně je to jak říkáš ty, nervy a strach z těch injekcí a mrcha se lekla 😀

vodni
11. led 2011

@ami33 Přesně tak, to je "normální" 😉 Ale strach z injekcí fakt neměj, nebolí to, jde to raz dva, a pak máš ten kratčí typ protokolu, takže to bude v pohodě 🙂

ami33
11. led 2011

@vodni no nic budeme čekat no, ale dneska by mohla dojít, kvůli těm víkendům, by to krásně vycházelo...ani se mi pracovat dneska nechce...já se těch injekcí zase tak moc nebojím,ale podvědomí je mrška no 🙂

andinecka
11. led 2011

@vodni
šikovná
🙂
🙂 papírky došly??????

andinecka
11. led 2011

ahoj holky,
pokud právě obědváte anebo budete - přeji Vám dobrou chuť. 😵 😵

Mě inspirovala pampeliska - máme pečenou krkovičku. mňam 😝 😝 😝

croyance
11. led 2011

@ami33 ahojky, omlouvám se, že píšu až dnes, ale včera mi nešel koník, tak jsem to zabalila. Jinak já dnes zatím taky nic 🙄 taky jsem byla ráda,že mi to vychází na víkend, ale s takovouhle nevím,nevím 😒 Nevím jak poznám jestli dlouhý nebo krátký, ale je tam napsáno Antagonista, tak asi to samé co ty 😉
jak říká @vodni psychika je potvůrka, tak držím pěsti ať už dorazí 😉 (klidně nám oběma 😀 )

drndapetka
11. led 2011

@vodni jojo, ta doba do testování mi taky připadala jako hračka 🙂 ještě aby né, když jsem taky testovala už 5tý den po ET 😀 ale těch 17dní do UTZ byly blééé 😝 Tak se drž, soucítím s Tebou 😉 A jestlipak jsi mi už do tabulky napísala, že v dubnu jsi jdu pro svoje zmražený tři hrošíky? 😀 😵

ami33
11. led 2011

@croyance Ahoj, taky tam mám napsáno Antagonista...to máme stejný, abysme si nezáviděli asi 😀 hehe. No dneska už by mohla dorazit mrška, nu co nezbývá než čekat. Ale myslím, že dnes se to rozjede, takže bych místo ve středu začala píchat Puregon ve čtvrtek.Největší strach mám, že kdyby se to opozdilo o více dnů a vyšel by prvni utz na víkend že bych musela do Brna, páč nevím jestli tady ten doktor co mám jít na první utz by tam v sobotu nebo neděli byl.

vodni
11. led 2011

@drndapetka tssss, v tabulce máš důbem dávno 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

croyance
11. led 2011

@ami33 neboj, určitě se ti to rozjede, ať nemusíš cestovat 😉 já jedu do Brna na oba ultrazvuky, ale spíš mi jde o ten víkend, aby manžel nemusel žádat o dovču (už zase) 😵 zatím tam se mnou jezdí pokaždé i když by nemusel, ty jezdíš sama?

andinecka
11. led 2011

@pampeliska
ahojky, odpověděla ti?
Mě ještě ne. Ale příští týden tam pojedu na krev 😠

ami33
11. led 2011

@croyance no manžel to taky všechno absolvuje se mnou, jen nevím na ten první ultrazvuk asi pojedu sama, se zeptám doktora jestli tam musí být a na druhej do Brna musíme oba, budou brát krev a ty další akce jsou jasný, bez něho ani ránu. 😀

ami33
11. led 2011

@vodni hele tak mě tak napadá, sem dneska hledala info co jste mi dávali před týdnem ve staré diskuzy a jak jsi to vyřešila s těma vitamínama? bereš teda ještě něco krom té kyseliny listové?

croyance
11. led 2011

@ami33 manžel s tebou na ten první ultrazvuk nemusí

ami33
11. led 2011

@croyance no nevím, zase mi tam budou ukazovat míchání injekcí a aplikaci něčeho dalšího, tak on má na tohle buňky...a jinak co máš napsáno za léky?... já Puregon, Menopur a Cetrotide.

croyance
11. led 2011

@ami33 já mám zatím jen Puregon a zbytek mi řeknou na tom ultrazvuku, v rozpisu mám Menopur, Cetrotide a Pregnyl, Doxybene, tak myslím, že to máme úplně stejné až na tu dávku Puregonu (já mám 250UI)

ami33
11. led 2011

@croyance jo aha vlastně, si furt neuvědomuju, že mě dali všechny léky hned, protože tam vlastně na to 1utz nejedu a to prej možná budu ještě něco dokupovat....jojo jinak to je stejné, pak to stejně půjde podle toho jak kdo bude reagovat, budou přidávat ubírat a tak, no necháme se překvapit.

croyance
11. led 2011

@ami33 přesně 😉 jinak co mrška? u mě pořád nic 😖

ami33
11. led 2011

@croyance u mě trošku špinění,ale vůbec se to nerozjíždí, já tohle nikdy neměla, asi to tak mám po té HA být...nevím.
Jak psala vodní...dokud to není červený...není to začátek MS. Ale chtěla bych aby se to dneska už do večera rozjelo, no ale nic si prostě nenaplánujem.

croyance
11. led 2011

@ami33 tak mi přijde, že to zatím máme úplně stejné 😅 já taky maličko špiním, ale jinak prostě nic. Mám takový dojem, že se uvidíme na pokoji 😀

ami33
11. led 2011

@croyance no v to doufám, by bylo super 😀 a jinak si měla vždycky MS pravidelně? já totiž jo a hned, přišla..byla..odešla...žádný takový crcání.

ami33
11. led 2011

Teď mažu do lékarny, koupit si ty dezinfekční polštářky na injekce a došlo mi Calibrum už asi před týdnem, tak ať to zase beru. Později se ještě ukážu...zatím páčko.

croyance
11. led 2011

@ami33 jo jinak jsem to měla pravidelně +- jeden den

croyance
11. led 2011

holky ještě se chci zeptat za jak dlouho je OPU po tom druhém ultrazvuku?

jezulicka
11. led 2011

@croyance ahojky já šla po utz za 2 dny na opu...v pátek utz sem měla a v pondělí opu...

croyance
11. led 2011

@jezulicka, díky, tak to je rychlost 🙂 , nevím proč jsem si myslela, že to je tak pět dní. A měla jsi narkózu? Abych řekla pravdu tak se toho celkem bojím,ale snad to bude dobrý 😉

jezulicka
11. led 2011

@croyance jo měla jsem narkozu...ale to je rychlý do 15minut jsi na pokoji pak se dospíš a tak 2 hodky poležíš a jdeš..záleží jak snášíš narkozu mně bylo špatně sem tam i omdlela , ale mně bývá vždycky špatně z každé narkozy tak to je něco jiného...klid...to zvládneš v pohodě...neboj...

misha83
11. led 2011

Ahoj holky, mně včera koník vůbec nejel ☹ . No já jsem zvědavá na páteční UTZ. Doufám, že se to pohne a budu vědět nějaké bližší termíny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru