CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
25. led 2011

@vodni Jj, přesně tak, mně taky dávali embryjka bez prodloužené kultivace.

ami33
25. led 2011

Holky, tak sem byla na pohotovosti na ten Agolutin, na to, že jsme to měli domluvený, tak na nás čuměli jak vyoraný myši,ale naštěstí tam byla příjemná paní doktorka, která si prošla dvěma pokusy IVF, byla strašně ochotná, vzala si nás bokem a všechno ukázala a vysvětlila, manžel to pak i dopíchnul, takže nakonec super. Jen mi není jasné, že na klinice říkala sestřička, že fakt tu jehlu zapíchnout celou a dnes nám ta paní doktorka ukazovala, že zapíchnout celou,ale manžel říkal, že při tom vstříkávání to malinko povytáhla, tak teď nevím,ale jsem mu říkala ať to do mě narve celý 4 cm. 😀

ami33
25. led 2011

@misha83 tak bez prodloužený kultivace to už mít asi nebudu, když OPU byla včera a nejdřívější možný termín, kdy pojedu je čtvrtek, to už by byla prodloužená ne?

misha83
25. led 2011

@ami33 Já to tak měla, OPU v pondělí a transfer ve čtvrtek a nepočítali mi to jako prodlouženou kultivaci.

ami33
25. led 2011

@misha83 to mi nejde do hlavy...vždyť je to už více jak 48 hodin

ami33
25. led 2011

už jsem to našla, mi to vysvětlovala vodní, tam je to podle počtu embrií asi.

ivetule
25. led 2011

Teda za mě to bylo tak ,že jsme píchali první agoluktin v den OPU takže si to manža hned vyzkoušel a byl klid. Ted jsou samé změny.

ivetule
25. led 2011

@croyance ahoj radši se moc nepozoruju a uvidíme v pondělí. Bohužel už s tím nic neudělám jestli to nevyšlo. 😒

misha83
26. led 2011

@ami33 Jj, taky jsem si to říkala, ale oni ty vajíčka neoplodní hned po OPU, nechají je nějak mimo a oplodní je o pár hodin později, takže ve skutečnosti to není úplných 48 hodin. Každopádně mi to fakt neúčtovali a za prodlouženou kultivaci nám peníze vrátili.

ami33
26. led 2011

@misha83 Ahoj...a kolik jste měli embryí?
@ivetule no asi to trochu pozměnili...jestli to není kvůli tomu, že píchat se to má ráno nebo večer +- 1 hodina, tak to možná nechtějí píchat v poledne nevím, ale mohli by na to upozornit na tom druhým utz, ať si lidi zajistí někde vpich té první injekce. Každopádně...člověk si to zase nějak zařídí, protože musí,ale zbytečné starosti, jsme přijela unavená po punkci a řešila injekce.

ami33
26. led 2011

Tak holky, všechny 3 embryjka se drží, jsou dnes na 4 buňkách, předpokládaný transfer na pátek, zítra mám ještě volat,asi to nechají až zbydou ty dvě nejsilnější, mám velkou radost, že se pendolínka tak drží. 🙂

evakim
26. led 2011

@ami33 tak to je super, myslim porad na tebe🙂 za chvili me to taky ceka

holky chtela jsem se zeptat, zda jste dostali mesicky pred injekcema presne tak jak vam rekli v Brne nebo jste nektera mela zpozdeni a tim padem se vam posunuly injekce asi o to zdrzeni, ze? podle "harmonogramu" bych mela dostat mesicky dnes a injekce zacit v patek, ale dnes to na menstruaci vubec nevypada

ami33
26. led 2011

@evakim já dostala o den později a vypadalo to, že přijde pomalu o dva dny později, vůbec se jí nechtělo a co psala vodní, tak měla taky zpožděnou, vůbec nic se neděje, ti posunou injekce podle toho jak dorazí MS.

monika19
26. led 2011

@ivetule tak dnes další sněhobílej..už se smiřuju..holt nám není přáno..toto byl posl pokus do kteýho sem asistovaně šla..držím ti palce

ivetule
26. led 2011

@monika19 ahoj ještě je furt naděje. Kdy si máš oficiálně dělat test? A minule jsi to zkoušela taky dřív? Já na to nemám nervy. Nechám to až na pondělí. A do posledního pokusu nepůjdeš? Já vím stojí to hrozný peníze. My máme kdyžtak ještě zamrazeno na jeden pokus tak se uvidí. Drž se a moc děkuju ,že na mě myslíš. 🙂

ivetule
26. led 2011

@ami33 moc gratulujeme jsou to bojovníci. 🙂

jezulicka
26. led 2011

Ahoj holky tak vás tu zase zdravím, už ani nejsem v obraze co se tu děje...všem držím pěstí at to všem vyjde a jste tu samé maminy..Já byla dnes na kontrole vše v pořádku už víme že budeme mít holčičku tak další radost...
jinak už váží 215g,a měří 22cm...tak se tu držte a mějte se fajn pááá 😎 🙂

ami33
26. led 2011

@ivetule díky moc, už se těším na ET. 🙂
@jezulicka jéé to je krásné, tak se opatrujte holky. 🙂

ivetule
26. led 2011

@jezulicka Tak velká gratulace. Konečně zase holčička. 🙂

lilllu
26. led 2011

@jezulicka moc gratuluju 😎

evakim
27. led 2011

@jezulicka gratuluji🙂 tak už můžeš přemýšlet nad jménem pokud už nemáte nějaké favority vymyšlené, měj se hezky pa

evakim
27. led 2011

@ami33 tak jak se dneska vede embryjkam? 🙂

jezulicka
27. led 2011

@evakim ahoj Evi, jméno už máme když myší vjedeš na mou fotku tam se ti to ukáže...
a jak se jinak tobě daří?jak jsi daleko?už nemám o ničem tu přehled..

ami33
27. led 2011

@evakim ahoj, tak všechny 3 embryjka se drží, vyvíjí se standartně, žádné se neopožďuje, zítra v 10 hodin jedu na transfer a pak tradá po týdnu domů. 🙂

evakim
27. led 2011

@jezulicka jéé to je krásné jméno, my máme problém v tom, že máme šíleně složité a dlouhé příjmení takže jména ať bude jakékoliv musí být krátké🙂 no já čekám čekám na měsíčky, které měli přijít už včera, abych si už konečně mohla začít s injekcema, takže doufám, že dorazí mrška co nejdřív, víš jak to je, když ji nechceš tak je tady a když ji vyhlížíš tak si dává na čas

evakim
27. led 2011

@ami33 tak to je perfektní, že se embryjka tak krásně drží tak držím palce ať všechno zítra dopadne dobře

monika19
27. led 2011

@ivetule no já mam testovat..1.2..ale myslím že už sem"zběhlá"a na diskuze o IVF chodím od roku 2007 a tech případu atd..no zkratka bohužel brzo není...řekla sem si že tesnu třeba ještě 2x

no jednak peníze a jednak se bojím i těch hormonu a zdraví...atd...raději jedno a já být v pohodě zdravotně..atd...mám z toho trochu strach..no...tfuj tfuj

monika19
27. led 2011

@ami33 at ti to vyjde..a uběhne čas do testování 🙂

vodni
27. led 2011

@ami33 @croyance Kočky, moc na vás dneska myslím!

vodni
27. led 2011

@jezulicka Moc blahopřeji k Magdalénce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru