CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. únor 2011

@mufinka0 Čau mufi, ten femibion jsem začala až po //, ale píšou tam, že je vhodný i při plánování těhotenství. Já obecně při stimulce nechtěla jíst nic jiného než mi předepsali, protože mám zkušenost, že někdy se leccos může nějak ovliˇvňovat, aniž by to člověk čekal 😉 Příští týden jdu ke svému gyndrovi a pak na ten NT screening, ještě nemám domluvený termín 😅 ale dr. říkal, že to pohlídá 😉 Už abych toho vodníka zase viděla 😵

vodni
15. únor 2011

@teckovanaorchidej čau mamute 😀 Já jsem stále naprosto ok 😉
A koukala jsem, že drnda spíš chodí do 1.KET ☹

vodni
15. únor 2011

@evakim hlavně teď buď hodně v klidu, nech manžela ať tě pořádně rozmazluje 😉 Po ET jsem to nikdy neměla, i když po prvním tak trochu po tom pregnylu, ale nic hroznýho, dala jsem si všechny tři dávky. Takže nevím - asi bych si raděj přece jen zavolala a zeptala se, budeš mít klid 😉

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 Pampeliško moje, já na ty týdny taky koukám jak v Jiříkově vidění 😅 Moc se těším, až začnou naskakovat tobě, a že začnou, to je jasná věc 😵 😵 😵

evakim
15. únor 2011

@vodni diky dneska uz je to lepsi tak to asi nebylo nic vazneho diky moc

drndapetka
15. únor 2011

Ahojky ségry 🙂 Teda @vodni je NEJ ségra 😀 No já abych pravdu řekla, tak spíš jen na MK nakukuju, protože mi to do toho KET nějak přestalo utíkat, a kdybych tvrdla na koníkovi furt, tak by to bylo ještě horší. Jinak jsem měla minulej týden nějakej splín, zase v mým okolí otěhotněly dvě ženský a já tři dny doma po večerch prořvala 😔 Snažím se tomu věřit, že na po čtvrtý to už vyjde, ale holt to tak nemusí být, navíc manža mi řekl, že jestli to te'ď nevyjde, tak odjede na půl roku pracovně pryč a já si neumím představit půl roku čekat na další pokus 😝 Snažíme se te'ďka přirozeně, i když bysme asi neměli, stejně to ale v lednu nevyšlo a od 1.března už budu brát Marvelon, takže na přirozené těhu to v žádným případě nevypadá....No ale už by ten duben mohl být tady, jsem na něj upnutá a nic mě nebaví, jen v myšlenkách honím čas 😖

teckovanaorchidej
15. únor 2011

ahoj děvčata,
tak jsem zpět, máme malého mamutka, váží už teď dle utz 1200g 😅 😅
termín porodu nám posunuli na 9.5. a všechno je OK
holky moje, tento rok to určo vyjde všem keťačkám i eťačkám, je přece ten plodný rok králíka a ten králík .....v jednom kuse víte co........ 😀 😀 😀 😀
tak na vás myslím, držím vám palečky a posílám fůru těhu plivanců.... 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
15. únor 2011

ahoj děvčata,
tak jsem zpět, máme malého mamutka, váží už teď dle utz 1200g 😅 😅
termín porodu nám posunuli na 9.5. a všechno je OK
holky moje, tento rok to určo vyjde všem keťačkám i eťačkám, je přece ten plodný rok králíka a ten králík .....v jednom kuse víte co........ 😀 😀 😀 😀
tak na vás myslím, držím vám palečky a posílám fůru těhu plivanců.... 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
15. únor 2011

@drndapetka je mi to jasný, to čekání je vždycky nejhorší... Ale čekat se musí pořád na něco, s tím už holt musíme počítat... Já teď čekám jako na smilování na pondělí, připadá mi, že by se ty ultrazvuky měly snad dělat častěji 😝 Nějak jak mi nic není si prostě fakt nemůžu zvyknout na to, že ten vodník u mě fakt bydlí 😀 Neboj neboj, duben je tu hned a ty musíš tomu věřit - je to sice vlastně čtvrtý pokus, ale vlastně jen jedno ivf, takže určitě je to nadějné - hrošíci by se zlobili, kdyby slyšeli co říkáš 🙄

vodni
15. únor 2011

@teckovanaorchidej a to prý mamuti vyhynuli - jeden ty, druhý v tobě 😀

teckovanaorchidej
15. únor 2011

@vodni 😀 😀 😀 😀

vodni
15. únor 2011

@teckovanaorchidej dvojmamut ha, ha 😀 😀 😀 😀 😀

ami33
15. únor 2011

@vodni díky za odkazy, ten krém si určitě koupím...no hermoušek mám taky ráda a párků sem se zřekla, oni píšou jako že né uzeniny, ale šunku nějakou kvalitní můžem ne? už se mi udělali pěkný zatvrdliny po Agolutinu, pěkně tvrdý boule pod kůži...teď naráz na obou stranách,ale ještě se to dá, ty 4 kousky už nějak dopícháme.
@pampeliska36 děkuji 🙂
@evakim mě bylo někdy taky po ET dost šoufl, únava u mě byla od začátku, pak jsem měla i dost křeče v břichu a myslela si že je to po pregnylu, dr. mi říkal to samý co tobě, jak mi bude blbě tak to už nemám brát,ale já to dobrala a včera mi doktorka řekla, že ty bolesti co jsem měla byla velká cysta co se mi udělala po stimulaci a že mi praskla a mám tam další, takže tak,ale vždycky radši volej, každá jsem jiná.

ami33
15. únor 2011

@teckovanaorchidej králík v jednom kuse trtká a nebo chodí na ket a et 😀 😀 hehe

vodni
15. únor 2011

@ami33 Tolik věcí člověk obětuje, ale rád, že jo 😉
Šunku si kupuju nějakou jen takovou tu bio, pro děti, se sníženým obsahe soli a vysokým podílem masa. Ale obecně jsem teď přešla na hodně zeleniny, tvrdý sýr, jogurty, drůbež, těstoviny, rýži, a na svačiny ovoce... Nejvíc jedu po banánech (trcohu mi to zlepšuje tu večerní "ranní nevolnost"), z vodníka bude opice 😀 Ale je fakt, že když jsem v práci, tak prostě jdu do závodní jídelny a moc na výběr ůzdravých" jídel nemám, takže to tak nějak nepřeháním 😉
Krém, jsem nejdřív používala jen nějaký mastnější tělový mlíko, ale pak jsem byla v lékárně pro vitamíny a viděla tam tohle, párkrát jsem o tom četla, tak jsem to vzala... Celkem pěkně to voní a dobře se mi to vtírá, zas tak horentní suma to taky není... Ale myslím, že obecně je jedno, čím mažeš, hlavně aby kůže byla promazaná a hydratovaná myslím...

vodni
15. únor 2011

@ami33 ha, ha, kočky, my vlastně s mužem od stimulky ještě netrtkali 😔 Nějak se bojíme 😅 Snad teda po tom 12tt... 😅

drndapetka
15. únor 2011

@vodni Ségra , to čekání je fakt na budku 😝 Ale ty aspoň už čekáš na ty příjemný věci a jedno máš jistý - vodníček Ti spinká v bříšenku 😵 Jenže já, paní hrošice, jsem stále ještě v nejistotě a s postupem času zjišťuju, že by mi ani snad ani nevadilo kdyby jsme si adoptovali, nějak ty síly ubívají, i když vím, že když člověk říká, že už nemůže, tak stejně má ještě skrtý zásoby 😀 Ale to je asi tím blbým počasím, ta zima se zase táhne jak sopel 😅 takže ty moje kecky neber vážně 😀

drndapetka
15. únor 2011

@vodni jinak gratuluju k závislosti na banánech 😀 já na nich ujíždím už několik roků - bez třech banánů denně jsme protivná ježibaba 😀 😀 😀 ale bacha, je v nich hodně cukruuuuu 😝

vodni
15. únor 2011

@drndapetka Mi to povídaj... my se (sice s přestávkami) snažili 9 let... Ale uvidíš, bude jaro, bude všechno kvést a pučet, mláďátka cvrlikat, hrošíci čárkovatět 😉

drndapetka
15. únor 2011

@vodni no už aby malovali zase obrázky....umělci moji zmražulkovaní 😵

vodni
15. únor 2011

@drndapetka však oni už se taky určitě těší na jaro 😉

pampeliska36
15. únor 2011

ahojte 😉

mufinka0
15. únor 2011

@drndapetka 🙂 Ahóóój Drndičko 😵 😵 Tobě se táhne čas do KETu?? Já se zas nemohla dokopat k tomu se objednat a zajít si pro stimulační protokol 😝 Ale už jsem to udělala a v polovině března jdu,..no a v tom dubnu asi KET. Pokud teda bude všechno o.k. 😉 Já nad adopcí začala uvažovat už dřív, ale teď začínám mít i trošku strach... Četla jsem na netu i příběhy se špatným koncem,..ach jo, to jsem neměla. Někdy je ten net spíš na obtíž 🙄 🙄 A nebo já zbytečně moc čtu. 😀 Co se týká toho manžela, to je mi líto!! Ale stejně nikam nepojede 😉 Protože už konečně přišli na důvod, proč to tak dlouho nešlo a teď to vyjde 😉

mufinka0
15. únor 2011

@pampeliska36 🙂 čáááu , máš se??

pampeliska36
15. únor 2011

@mufinka0 😀 dneska silene.... mam za sebou nejake delsi pracovni cesty (vcera a dnes), tak jsem utahana jako kote.... 😵 a ty se mas jak???

mufinka0
15. únor 2011

@pampeliska36 Ale joo, celkem dobře do té doby, kdy jsem se podívala na účet,.. 😒 To co jsem tam viděla ani nemůžu nazvat jako výplata... 🙄 🙄 S takovou KET asi možná posuneme 😝 😝 Jinak docela dobře. 😀 😀 😀 😀 Venku přituhuje, tak se těším domů na teplý čajíček s manžílkem 😵 😵 😵

pampeliska36
15. únor 2011

@mufinka0

pampeliska36
15. únor 2011

@drndapetka CaO peti 😎

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni no a maminko 😉 nazdarek

mufinka0
15. únor 2011

@pampeliska36 🙂 nééé, te´d už se tomu směju. Taková banalita, 😉 Ty si uvař taky čajík, pak teplou vanu a postýlku 😉 😉 😉

pampeliska36
15. únor 2011

@mufinka0 asi jo... dneska toho mam plny zuby... a to je teprve utery... ale co... nebudu si stezovat... kdo toho plny zuby nema, co? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru