CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
16. bře 2011

@mirka77h Ahoj, tak to držím palce, já jdu na odběr po neděli 😉 Je to tvé první IVF?

vodni
16. bře 2011

@mirka77h Ahoj kočko! Zdravím tě mezi námi a hned na uvítanou ti s vodníčkem posíláme spoustu těhu bacilů 😵 😵 😵

mirka77h
16. bře 2011

Jé to to je od Vás hezké moc děkuju a přeju moc moc zdravíčka oběma.. 🙂

mirka77h
16. bře 2011

@kac3nka Ahoj taky budu držet palečky jinak já na odběry jdu již po páté ale zítra poprvé v UNICE tak uvidíme jak dopadneme. 🙂

kac3nka
16. bře 2011

@mirka77h Aha, já podruhé, tak ať to tentokrát vyjde 😉 😉

pampeliska36
16. bře 2011

@mirka77h ahoj 🙂 vitej mezi namy devcaty 😀 😀 😀 na zitra drzim MOOOOOOOC pesticky!!! at je jich co nejvic a co nejkvalitnejsi!!! 😉

mirka77h
16. bře 2011

@pampeliska36 děkuju moc pampeliško... 🙂

mirka77h
16. bře 2011

@kac3nka Určitě mám osmyletého syna a ten byl na druhý pokus tak držím palečky... 🙂

vodni
16. bře 2011

Čau kočky, jsem zase tady 😉

pampeliska36
16. bře 2011

@vodni ahoj mamino 😉 jak se mas?

pampeliska36
16. bře 2011

@vodni podivej na mou kratkou zpravicku 😀 😀 😀 v albicku 🙂 😉

vodni
16. bře 2011

@pampeliska36 ahoj, mám se ok 😉 Asi tak, jak se budeš mít za chvíli taky 😵 😵 😵 Vím, vím, dnes je středa 😉

pampeliska36
16. bře 2011

@vodni 🤐 🤐 🤐

vodni
16. bře 2011

@pampeliska36 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je jaro, za chvíli budou kvést i pampelišky 😉

teckovanaorchidej
16. bře 2011

ahoj holky, zase nikdo?

@pampeliska36 taky ti to uteklo, už jdeš pro ledňáčky, to je supééééééér, držíme palečky

@mirka77h a @kac3nka holky, ať vám dobře rostou a pěknou sklizeň

@vodni čau mamino, jak je?

kac3nka
16. bře 2011

Holky, mám takový blbý pocit, jestli mi to nepopraskalo ☹ ☹ Jak se to vůbec projevuje??? 😕

pampeliska36
17. bře 2011

@kac3nka dobre ranko... prosim te... zkus napsat raduzce... te jako jedine (bohuzel) se to stalo... ale jinak je to velmi neobvykle... ale ty jsi rikala, ze jsi mela male rozmery, ne? to by se snad ani stat nemelo. a jinak muzes mit i neco jakoby ovu hlen... a to ti muze pripadat, ze ti to popraskalo... 😉

kac3nka
17. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj, no včera ze mě vylezlo něco jako ovu hlen, ale silnější a větší, no úplně jsem se lekla ☹ 😕 a teď se bojím. I kdyby něco prasklo, tak snad ne všechno...uvidíme zítra...

teckovanaorchidej
17. bře 2011

@kac3nka jejda, neboj, ten hlen může být z nadbytku estrogenů po stimulaci, ještě není nic ztraceno, tak se drž

vodni
17. bře 2011

@kac3nka Ahoj, určitě se neboj!!!! Pícháš si cetrotide nebo něco takovýho? To je proti popraskání. Já se bála, že mi praskl ten můj jediný favorit, protože jsem taky našla ovuhlen (celkem dost). Byla jsem ve stresu, jsem si říkala, že přece ten se objevuje, když dojde k ovulaci, že... Takže jsem volala na Unicu a primář mě uklidnil - že je to z nadbytku estrogenů, a je to naopak dobré znamení, že je tělo připraveno! A taky že měl pravdu - ze tří pokusů to bylo prvně, co se ovuhlen objevil, a jak to dopadlo 😉 Takže hurá, že jsi ho objevila 😵 😵 😵
Folíky taky praskají až při velikosti větší než 25... Ale to je v přirozeném cyklu, u ivf kdo ví, tak to drží ty léky, které bereme (třeba ten cetrotide). Radúzka měla problém ten (mimo jiného), že měla u folíků velmi rozdílné velikosti, takže se nemohly moc odhadovat ty další dávky před OPU ☹

vodni
17. bře 2011

@teckovanaorchidej Čau čau, mám se stále skvěle, akorát mi teď přes všechna moje dosavadní rozhodnutí začaly trochu vrtat hlavou pochybnosti, jestli na amnio jít nebo ne... Takže trochu řeším dilema 😝

teckovanaorchidej
17. bře 2011

@vodni máš SZ, já mám v tomhle jasno 😝 😝

vodni
17. bře 2011

@teckovanaorchidej Díky, díky 😉 Máš taky

pampeliska36
17. bře 2011

@kac3nka hele neboj se!!! jak psala
@vodni a ta ma vzdycky pravdu 😀 a ja si to teda taky myslim... a jestli te teda muzu uklidnit... taky mam porad pocit, ze jsem jakoby "vlhka" (nebo jak to mam napsat) a to moje normalni ovulka takova, ze jak rika moje gyndarka, ze by mi ji ostatni zeny zavidely 🙂 🙂 🙂 ... je to vsema tema lekama...

pampeliska36
17. bře 2011

@teckovanaorchidej
@vodni nazdarek tehulky 🙂

... ja dorazila dneska driv z prace domu... jsem nejaka utahana... uz se tesim, ze bude vikec!!! 😀 😀 😀

vodni
17. bře 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀 Vždycky určitě ne 😝

pampeliska36
17. bře 2011

@vodni tak SKORO VZDYCKY 😀 😀 😀

vodni
17. bře 2011
misha83
17. bře 2011

AHojky, já dnes byla na té dilataci děložního hrdla. Cítím se ok, jen mě dost bolí hlava asi od narkózy. Taky jsme to zahájili, takže jsem vyfasovala léky a pokyny. Tak uvidíme.

kac3nka
17. bře 2011

@vodni Cetrotide jsem dostala až na dnešek a to jsem ho ani neměla mít. Dr.Fr. mi napsal jenom Menopur do druhé kontroly a pak pořád uvažoval a nakonec mi napsal ještě Cetrotide, jenomže ten jsem píchla až dneska ráno. No včera to vypadalo, jak kdybych vyfoukla vajco na velikonoce, jestli si to dokážeš představit. Jinak tlaky mám semtam pořád, no asi nemá cenu nad tím uvažovat, stejně s tím nic nenadělám. Uvidíme zítra, ale díky za podporu 😉
@teckovanaorchidej
@pampeliska36 Včera jsem sice byla normálně v práci a něco dělala, ale nevybavuji si, že bych se nějak natáhla nebo něco těžkého zvedala...to bych nemohla dělat nic...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru