CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 Tak šel na WC, což sice není ideální, ale pak jsem to tam hned vyvětrala. A manžel je úžasný, to jo 😉

misha83
28. bře 2011

@kac3nka Super, že mu to řekl. Já to prostě nechápu, jak může kuřák nekuřákovi hulit v kanclu. To bych nedávala ani normálně. Jsem atopik, bych byla furt oblezlá!

pampeliska36
28. bře 2011

@misha83 jak rikas... taky to nechapu!

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka tak to jsou dobre zpravy! snad to sefovi vydrzi!!!

kac3nka
28. bře 2011

@misha83 Já jsem normálně nadávala pořád, ale jen tak nejde šéfovi říct, ať nekouří. Ještě že nemám třeba astma, to by musel přestat okamžitě. I tak jsem se někdy začla dusit, když už toho bylo hodně. Naštěstí on jezdí po stavbách, takže tu nesedí celý den, to bych jinak nedala...

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 No uvidím ve středu, jinak bych mu to musela připomenout!

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 Tak mě napadlo - můžu během těch dvou týdnu do testu něco cítit nebo pozorovat nějaké změny? I když třeba vaječníky se mi sem tam ozývají pořád po té stimulce 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka no to ja ti nevim... nevim, jestli je nebo neni na nejake tehu priznaky brzo 😖 kazdopadne nektere tehulky popisovaly nejake trosku jakoby priznaky... ale kazde telo je jine a ja se radsi nepozoruju! jinak bych se z toho asi zblaznila... 😅

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 jo, no 😖 to bychom se asi zbláznily 😅 ale jak tak čekám, tak mě napadají různé věci 😉

vodni
28. bře 2011

@kac3nka Kačenko, gratuluji ke sdvěma zlatíčkům! Já měla k transferu taky jen 2 - jedno mělo 8 buněk, a druhý jen 5. Takže tvoje morulka, no paráda 🙂

vodni
28. bře 2011

Ufff, jsem to všechno prolítla 😉 Takže čau kočky! Kačko, teda, ty s tím šéfem, to je sranda 😀 poslat ho kouřit na wécko 😀 Ale pravda je, že to kouření v práci je děs, já bych to taky nestrpěla. Ještě jde dát takový nějaký těsnění do dveří, aby to tak nešlo skrz, ale to moc nepomůže...

vodni
28. bře 2011

Ježiš, to fakt není možný, že mi tu svítí 17... Já se z toho pořád nemůžu vzpamatovat 😅 Kočky moje, já to vidím jak dneska, když jsem byla v čekárně a manža píchal agouš. Jediná prevence na ty zatvrdlinky, opravdu hodně rozmasírovat po vpichu - tak jako hooodně při tom tlačit na to místo.. Ke konci se mi teda dělaly už větší masírování nemasírování, ale to už byl tak 40. agouš 😀

pampeliska36
28. bře 2011

@vodni nazdarek chaluparko 😀 😀 😀

vodni
28. bře 2011

@pampeliska36 čau čekatelko dvoučárková 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@vodni 😉 jak bylo o vikendu?

vodni
28. bře 2011

@pampeliska36 ale jo, až na nějaké mouchy... jsem nějak přecitlivělá, čím to asi bude 😝

pampeliska36
28. bře 2011

@vodni 🙂

vodni
28. bře 2011

@pampeliska36 ty jo, tebe už za chvíli začně svrbět ruka co? Máš už testy doma, nebo to tentokrát vydržíš? 😉

kac3nka
28. bře 2011

@vodni děkuji 😉 😉 no s tím šéfem - problém je, že mezi našimi kancly nejsou dveře vůbec... 😒 jinak by to nebyla taková hrůza.

suuu
28. bře 2011

Ahoj holky!
všechny mooc zdravím!! jakpak se vede??
ja jsem dnes 8 den po ET od 5 dne mě bolí podbříšek jako na MS tak snad nedorází! testit mám 4.4...to je ještě doba 😒 .
všem posílam spoustu štěstíčka !!!

vodni
28. bře 2011

@kac3nka Tak to je mazec... Já bych asi teda byla srab, a řekla bych něco typu zjištěná alergie, nebo třeba ekzém apod., asi bych se bála pokusy o mimi vůbec zmiňovat 😔 Ale je pravda, že u Poláka to může být naopak výhoda, ti jsou v tomhle asi fakt jiný... U nás je naštěstí celá budova nekuřácká. To bych fakt nedala kdyby mi někdo vedle čmoudil...

vodni
28. bře 2011

@suuu Já ti při dnešku na dálku taky trochu připlivávám těch těhubacilů 😉 Vlastně vám všem čekatelkám
@kac3nka + @pampeliska36 😵 😵 😵
Já po ET měla takové dloubání jako na MS až do testu a i po testu, ale jen u prvního a posledního. U druhýho ivf (u kterého byly taky || ) jsem necítila vůbec nic 😉 Může to být dobré znamení 😉 Jinak mrcha určitě nedorazí, bereš estrofem, a ten to brzdí. Došla by až po vysazení, ale to jenom "by" - dorazí až za hooooodně dlouho 😉 Vám všem 😉

kac3nka
28. bře 2011

@vodni však mi bylo už včera blbě z toho, jak to mám říct, naštěstí mám skvělého muže 😉 😉
Akorát jsem nezmiňovala právě IVF, když jsou ti Poláci proti tomu, to nevím, jak by se tvářil...Jak jsem psala, tak naštěstí jsem tu jen po, st, pá. Kdybych tu měla jezdit každý den, tak do toho nejdu!!!

vodni
28. bře 2011

@kac3nka fakt klobouk dolů takovej manža... Ale ten můj je taky milionovej 😉 JJ, já si obecně myslím, že nikomu není nic do toho, "jak" - u přirozenýho přece taky nikdy nikdo nezkoumá jak to probíhalo 😝 tak co je komu do toho... 😉

kac3nka
28. bře 2011

@vodni jo a šéfovi tím spíš do toho nic není. A může být rád, že tu vůbec po ET jsem 😎 , taky jsem mohla zůstat doma, jenomže nemocenskou si nemůžu finančně dovolit a dovolenou čerpat taky nechci 🙂

vodni
28. bře 2011

@kac3nka hele, ono je i lepší, že se člověk trochu "zabaví". Já teda byla vždycky po ET min týden jen doma, ale pak už bych se z toho asi zvencla, do práce jsem prostě MUSELA 😝

kac3nka
28. bře 2011

@vodni a jakou máš práci, jestli se můžu zeptat? A jak ses po ET šetřila? Co jsi dělala a co ne? Tolik otázek 😅

suuu
28. bře 2011

mooc děkuju 🙂
no po KETu mě MS dorazila i když jsem brala prášky.....ale teť doufám,že tomu tak nebude!!!

vodni
28. bře 2011

@suuu Ty jo, to je teda divný! A to sji brala estrofem? Mi v unice říkali, že to prostě dojít nemůže, že to ty léky drží... 😕

vodni
28. bře 2011

@kac3nka hmmm, práci, to moc raděj nebudu říkat, jsem tu přece jen inkognito 😎 😎 😎 😎 😎 Ten týden po ET jsem byla jen doma, odpočívala, seděla u počítače, u nějakých filmů, četla si nebo prohlížela časopisy, vařila jsem manžílkovi atp. Takže ne že bych jen ležela (to jsem vydržela v den, kdy jsem došla z ET domů), ale ven mezi lidi jsem nechtěla - jednak byla zima, takže jsem nechtěla nastydnout, uklouznout nebo něco chytnout (ale i při letním ivf jsem byla doma), a pak jsem taky prostě chtěla být úplně v klidu. Ale žádné přehánění - samozřejmě nic nezvedat, pohybovat se opatrně, žédné velké uklízení (zastal to manžel), žádné cvičení, ani žádný sex, taky jsem musela oželet oblíbené dlouhé koupele (tj. i nadále se jen sprchuji).

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru