CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
31. bře 2011

... ja zase dneska nemam zadne problemy nebo uz se proste nic nedeje... tak nevim, jestli je to dobre a nebo spatne 😖 chtela bych se probudit az ve stredu... ovsem se dvema //

pampeliska36
31. bře 2011

@kac3nka a boli te to?

kac3nka
31. bře 2011

@pampeliska36 no když třeba sedím a vstanu, tak to zabolí jakoby se něco z vrchu stěhovalo do toho místa, jinak v klidu ne, ani při potlačení. Když se třeba teď v sedě podívám, otok tam není. A jak vstanu, tak se to tam nahrne a nafoukne...

pampeliska36
31. bře 2011

@kac3nka 😒 😖 clovece tak to nevim...

vodni
31. bře 2011

@kac3nka no kontrola by byla lepší, ale jdu na genetiku a amnio 😔 ☹ 😖 😢 😖 🙄
Boule??? To jsou věci 😕 Ale taky myslím, že to může být reakce na Pregnyl. Já když píchala agouš, tak se mi boule (zatvrdliny) pak taky dělaly na úplně jiným místě, než se píchalo...

@pampeliska36 díky moc 😉

vodni
31. bře 2011

jdu obědvat, pak mám nějaké jednání, takže zatím pa!

kac3nka
31. bře 2011

@vodni Aha, ale v každém případě držím palce, ať to dobře dopadne 😉
Manžel mi pořád tvrdí, že to je určitě tím Pregnylem, že se přesunul pod kůží dopředu a dělá bouli, no je asi chytřejší než doktor 😅

suuu
31. bře 2011

ahoj holky
kac3nka teda to jsem ještě nikdy neslišela,ale je pravda,že po agolutinu mám take boule a jinde než kde mě to manžel vpíchne!!
jinak jsme si 10 den po ET udělala testík a jsou tam // sice ta jedna slabunká ale.... no a dnes jsem 11 den po Et a i teť je tam druhá čárka a to neni raní moč a citlovost už není 10 ale 10,25...tak doufám,že je to na dobré cestě!!

jezulicka
31. bře 2011

ahoj holky všechny vás moc zdarvím, držte se at vám to už rychle uteče v čekárně a výsledky jsou na výbornou 😉
@vodni tobě držím moc pěstíky na to amnio a genetiku at vše dopadne taky na výbornou...drž se... 😉

kac3nka
31. bře 2011

@suuu Ahoj, tak to vypadá opravdu na dobré cestě 😉 😉 a ty sis píchala ještě Pregnyl nebo ne? A testit jsi měla včera?

suuu
31. bře 2011

nene pregnil jsem nepíchala.....testit mám 4.4. ale samozdřejmě jsem to nevydržela!!

kac3nka
31. bře 2011

@suuu Aha, tak to vypadá nadějně, když tě neovlivňuje žádný Pregnyl 😉 😉

suuu
31. bře 2011

doufám,že to dobře dopadne 😉
všem holky mooc štěstíčka!!
kac3nka a ty jsi máš píchat pregnyl 2 krát?? ja to tak měla po KETu,ale tentokrát mě ho nedávali!!

kac3nka
31. bře 2011

@suuu Dopadne to dobře 😉 😉
Já mám Pregnyl třikrát - 4., 7. a 10. den po OPU, takže ještě zítra poslední...

pampeliska36
31. bře 2011

@suuu jeeeeeeeeeeeeeee no tak to je SUPER a veeeeeeeelmi povzbuzujici zpravicka!!! 😀 tichoucka gratulka 😉

pampeliska36
31. bře 2011

@kac3nka ja jsem na tom stejne tak s tim pregnylem v den transferu, 3 a 6 den

pampeliska36
31. bře 2011

@jezulicka nazdarek 😉 a jak ty se clovece mas?

kac3nka
31. bře 2011

@pampeliska36 Blbý Pregnyl 😠 už jsem se mohla od něho čistit a ještě zítra 😠

pampeliska36
31. bře 2011

@kac3nka 🙂 jo to cekani je boj, co? ja dneska testik zkousela... je tam kraaaaaasna pregnylova druha carka 😀 moc se mi to libi 😀 😀

jezulicka
31. bře 2011

@pampeliska36 ahojky já se mám už fajně...už to letí at už je mimi doma na to se nejvíce těším a je vše za námi...
a co ty testit máš 6.4. co?tak jsem zvědavá a držím pěstíky...a jak se jinak cítíš?

jezulicka
31. bře 2011

@pampeliska36 jé ty jsi už testila 😀 a kdy jsis píchala poslední pregnyl?

pampeliska36
31. bře 2011

@jezulicka jojo testit budu az 6.4. driv to nema vubec cenu... dneska to byla jen legrace 😀

pampeliska36
31. bře 2011

@jezulicka a co uz mas vsechno za vybavicku? jakej sis vybrala kocarek? dlouuuuho jsem te tu nevidela, tak jsem zvedava 🙂 😉

kac3nka
31. bře 2011

@pampeliska36 Ty už jsi to nevydžela? 😀 😀 Ale na gratulaci je brzo, co? 😕 Pregnyl je pregnyl...

pampeliska36
31. bře 2011

@kac3nka jojo to byla legrace 😀 😀 😀 ja to vydrzim az do toho oficialniho dne. protoze driv to nema cenu... 😅

kac3nka
31. bře 2011

@pampeliska36 ty jo, já bych se asi zbláznila, kdybych ty // viděla a pak oficiálně ne 😖

jezulicka
31. bře 2011

@pampeliska36 jo už toho mám docela dost,kočárek je taky vybraný však ho mám ve fotoblogu tak se podívej...
je toho moc těch věcí,příští týden jedeme na další velký nákup at už máme z těch velkých věcí vše...kde jsou pleny v akci tak nakupujeme než zase podraží.. 😖

jezulicka
31. bře 2011

@kac3nka proto testi raději až v termínu... 😀

pampeliska36
31. bře 2011

@jezulicka teda tak to je super. mrknu do blogu, co mate za kocarek 😉 to si ani nedovedu predstavit, kolik tech veci mas nakoupit, co? a to mas nejakej seznam? kde si to odstrtavas?

kac3nka
31. bře 2011

@jezulicka jj, pořád se přesvědčuji, že to vydržím 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru