CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
21. dub 2011

@drndapetka Já mu taky věřím!!!!! A máš IP

drndapetka
21. dub 2011

@misha83
@vodni tak to jste hodný tety, že nám tak věříte 😉 no uvidíme....těhu pregnylový příznaky mám, tak třeba budou opravdický a třeba zůstanou

misha83
21. dub 2011

@drndapetka Zůstanou, určitě ano 🙂 . Teda už začínám být zvědavá na sobotu 😉 . Venku je krásně, asi se s manžílkem vydáme na prochajdu.

vodni
21. dub 2011

Kočky pa, jedeme už teď na chajdaloupku, tak tu až do úterý nebudu.
@misha83 na zítra tfuj tfuj tfuj
@drndapetka a hrošíkům taky!!!!!

misha83
21. dub 2011

@vodni Děkuji, užijte si to, bude krásně!

misha83
22. dub 2011

Ahojky, já dnes opět testovala, na 10 čárka vyrazila už rovnou s testovací a je ještě silnější než včera a na 20 je dnes už duch🙂, snad to je dobré znamená a já pádím na krev!

teckovanaorchidej
22. dub 2011

@misha83 😅 😅 😅 😅 😅 😅

misha83
22. dub 2011

Tak výsledky budou po dvanácté 🙂 .

drndapetka
22. dub 2011

Dobré ranko, já nespím dnes už od 5ti ☹ měla jsem zas živý sny, kojila jsem dítě.Holky, já prostě vím, že to nevyšlo, ty nevolnosti jsou z hormonů, moje tělo to už nedává 😒 celý ráno sedím v obýváku, a přemýšlím, co bude dál, protože do práce se vracet nechci! nevím co budu dělat 😢

misha83
22. dub 2011

@drndapetka No, ale nespavost může být taky jedním z příznaků. Dnes jsi kolikátý den, zítra budeš testovat? Já pořád hrošíkovi věřím, nevzdávej to ☹ .

drndapetka
22. dub 2011

@misha83 já nespím, protože jsem na nervy....dnes jsem 9.den po KET. Testuju už od 6.dne od KET, sleduju co pregnylová čárka, takže vím, že je to v pytli 😔

misha83
22. dub 2011

@drndapetka No a pregnylová čárka byla a už zmizela?

kalop
22. dub 2011

@drndapetka ještě to nevzdávej🙂

drndapetka
22. dub 2011

@misha83 ne, ještě nezmizela, dneska v 5ráno to bylo přeaně 3dny od poseldního pregnylu, ale slábne to, i když pomalu, tak slábne....místo toho aby sílila 😖

drndapetka
22. dub 2011

@kalop jsi hodná, ale já jsem do tohoto pokusu šla se strašnou nadějí, pak jen jedno embryo, tak úplnej pád na pusu a přestala jsem věřit, asi jsem to zabila hned na začátku sama ☹

misha83
22. dub 2011

@drndapetka No, tak třeba právě ale slábne pregnyl a začne zase sílit, jakmile poroste hcg. Každopádně nepřestávám držet pěsti!

kalop
22. dub 2011

@drndapetka tak mysli ted na bobíska,jak to zvládnul a vegetí si u tebe...my taky musíme do dalšího pokusu,ale nevím kdy

misha83
22. dub 2011

Holky, tak mě pěkně napínají, nejede jim prý "mašina", takže až po 14 hodině.

misha83
22. dub 2011

Holky, tak to hcg je 130,5, myslíte, že je to na 13. den po ET ok?

teckovanaorchidej
22. dub 2011

@misha83 naprosto OK, potichounku gratuluji a přeju, aby bylo i dál všechno v nejlepším pořádku 😅 😅 😅

durma
22. dub 2011

@misha83 Super!Gratuluji a nadále přeji štěstí 😉 😉

misha83
22. dub 2011

@teckovanaorchidej Hrozně moc děkuji, v telefonu ta sestřička říkala druhé moje jméno, ať jí dá výsledky a ta druhá jí říká "je těhotná", při tom výrazu jsem myslela, že to se mnou praští. Každopádně strach nepřešel, zvětšil se, ale to je asi normální.

teckovanaorchidej
22. dub 2011

@misha83 no jo, strach se bude jenom zvětšovat a narůstat do obludných rozměrů, téměř do hystérie 😀 😀 😀 😀 😀
což je normální, tak si to užívej 😅 😅 😅

simpatica
22. dub 2011

@drndapetka Drndapetka, prosim te, to nema vubec zadne opodstatneni to tvoje straseni
Normalne se testuje 16 dnu po transferu, mne bylo doporuceno az na 18 den a 9 dnu po transferu se proste netestuje. To hCG produkuje chorion, ten potrebuje taky cas. ... a lepsi zit v sladke nevedomosti, na spatne spravy je vzdy cas a takto tomu opravdu nepomahas
Prosim te, odloz testy a testni se 14 den. Mozno sni na mne vzpominas. Ja jsem si tim taky presla.

kac3nka
22. dub 2011

@misha83 Super, taky gratuluji, vypadá to moc dobře!!!

misha83
22. dub 2011

@kac3nka Děkuji, no já mám pořád tak nějak strach tomu věřit🙂.

misha83
23. dub 2011

@drndapetka Tak co dnes???? Moooc držím pěsti!

drndapetka
23. dub 2011

Test je pořád bílej ☹ No nic, já si musím dát oraz, hrozně mě to vzalo, za poslední 4 roky mám jen smůlu, buď mám bílý testy a nebo potratím, už na to nemám. Ani nevím jestli budu mít sílu do dalšího IVF, a jestli jo, tak hned, abych si to nerozmyslela. tak se tu mějte, opatrujte se, paaa

misha83
23. dub 2011

@drndapetka Ach nééé, hrozně mě to mrzí, kolikátý jsi dnes den? Je mi jasný, že všechna slova útěchy jsou na hov... Je to tak nefér!

tevi
24. dub 2011

Čaute holky, tak jdeme bojovat dál. 2. den mám ms, 2. den marvelon, 13.5. ultrazvuk a zahájení "cyklu" a za další 3 týdny = 3.6. KETík. Je na tom někdo podobně? Je to podruhé, takže to MUSÍ vyjít!!!! Někdo jim ty tabulky přece musí trošku pozitivně naladit! A víte co? 😀 Koukala jsem do kalendáře a toho 3.6. je v něm nááádherný obrázek čápa, takže kéž by nám to děťátko opravdu donesl!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru