CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
27. dub 2011

@durma Oficiálně jsem měla testovat 15. den od ETu. A neboj, každý den můžeš mít jiné pocity.

durma
27. dub 2011

@misha83 když jsem čekala první dítě (přirozenou cestou),tak jsem si prvně myslela,že jsem nemocná - teplota,bolest kloubů a nemohla jsem pohnout hlavou.Dr mi dala léky a já si večer uvědomila,že bych mohla být i těhotná.Pak jsme se tomu s doktorkou zasmály,když jsem ji šla léky vrátit. 🙂 Ta bolest břicha byla teda včera ukrutná.

misha83
27. dub 2011

@durma 😀 , to je dobrý teda, takže ne nemocná ale těhotná 😀

durma
28. dub 2011

tak dnes jsem 10.den a sněhobílo.Už mi je to jasný,že z toho opět nic není. ☹ Jen mi není jasé proč?Vše do transferu probíhá OK a pak nic!

misha83
28. dub 2011

@durma Ach jo, to je mi hrozně líto... Tohle už fakt není možný.

durma
28. dub 2011

@misha83 ještě mám 4 dny naděje,ale nevěřím tomu. 😠 Budeme muset bojovat dál 😒

misha83
28. dub 2011

@durma Uvidíš, ještě věř! A máte záložní plán?

durma
28. dub 2011

@misha83 většinou je to na mně,kdy se do toho pustíme.Máme ještě mrazáčky,tak bych to asi ještě zkusila v červenci.Pak bych si dala určitě roční oddych 🙂 a popřípadě pokus se třetí stimulací. 😠

misha83
28. dub 2011

@durma Jj, to je dobrý plán využít mrazáčky. Ach jo, ale já ještě nepřestávám držet pěsti.

durma
28. dub 2011

@misha83 taky bych si to moc přála 😵 A tvůj třetí pokus byl jakou metodou?

misha83
28. dub 2011

@durma Náš třetí pokus byl ICSI s darovanými vajíčky.

durma
28. dub 2011

@misha83 chápu dobře,že když jsou vajíčka darovaná,tak jste neměli ani nic k zamrazení?

misha83
28. dub 2011

@durma Neměli jsme nic k zamražení, ale to není pravidlo u darovaných vajíček. Dostali jsme všechna která dárkyně měla, ale prodlouženou kultivaci vydržela jen 2, tedy 4, ale ty dvě nebyly vhodný k zamražení.

durma
28. dub 2011

@misha83 tak to jo.A ty předešlé dva pokusy baly taky z darovaných?

misha83
28. dub 2011

@durma Nn, první pokus skončil ještě před transferem, vaječníky skoro nereagovaly. Druhý pokus s jiným protokolem a maximálními dávkami sice došel k transferu, ale vajíčka byla špatná, tím pádem i nic moc embryjka a samozřejmě výsledkem byl negativní test. Do třetího pokusu jsme si řekli, že už půjdeme s darovanými a ještě jsem podstoupila dilataci děložního hrdla. Jeho zúžení způsobovalo komplikace u transferu.

durma
28. dub 2011

@misha83 taky sis prožila dost. 😒 A můžu se zeptat,jak dlouho chodíte na kliniku?

misha83
28. dub 2011

@durma Chodíme tam rok a čtvrt.

durma
28. dub 2011

@misha83 tak to už sis vážně zasloužila //. 🙂 " Závidím" holkám,kterým se to podaří na první pokus.Ať se tomu tvému prckovi hlavně daří a ať jste zdraví oba dva 🙂 🙂 🙂

misha83
28. dub 2011

@durma Děkuji. Já zase Tobě držím moc a moc pěsti. 🙂 No je to těžký, člověk se pak omezí na šetření penízků a další pokusy.

durma
28. dub 2011

@misha83 právě.Nemohu říct,že bychom moc šetřili,ale odřekli jsme si dovolenou jak zimní,tak i letní a další neřesti 😀 .Zase říkáme,že jsou na tom lidé hůř,protože mi alespoň každý to své dítko máme. 😉 Co musím přiznat,tak nemám chuť nic plánovat,protože se stále v poslední době soustředím na přírustek.A to možná bude taky ta chyba 😒

kackakrteckova
28. dub 2011

Všem přeji krásný den. Hlásím, že mám za sebou 1. UTZ, celkem 9 folíků14-10mm a sliznice 7,5mm.
Každou návštěvu se vidím s jiným doktorem, tak nevím, jestli jste to měly taky tak. 1. schůzka Dr. Frgala, 2. na stimulační plán Dr. Otevřel a dnes na UTZ Dr. Gogala? nebo ja se to píše. Je to normální, že vás pokaždé vidí někdo jiný?
Jinak se dneska moc netvářil, že je to super, prý jich mohlo být víc, odedneška mám přidaný Menopur a v něděli na 2. UTZ, ale prý už nové folíky do OUPu nedorostou a bude se sledovat jen těch 9.
Můžu se zeptat jak jste na tom byly vy ostatní, kolik jste měli folíků a co ta sliznice je to OK?

misha83
28. dub 2011

@durma Jj, taky si neodpíráme všechno, ale prostě dovolený jsme taky zrušily a i některé další věci. Tady ten poslední pokus nás se vším všudy vyšel cca na 52 tis. a to už je prostě znát, když tu částku máš dát dohromady víckrát za sebou.

misha83
28. dub 2011

@kackakrteckova Ahojky, jj, je to normální, že se vidíš s více doktory, já třeba u minulého pokusu měla štěstí pořád na jednoho a nyní max. na dva. Ale záleží na tom, kdo má službu. No a k těm folíkům. Někdy stačí i málo, hlavně, když budou kvalitní.

durma
28. dub 2011

@kackakrteckova tím bych si nezalamovala hlavu,já měla hodněfolíků i vajíček a stále se nadaří!Misha83 má pravdu,klidně málo,ale hlvně kvalitní! 😉

durma
28. dub 2011

@misha83 tak to je síla.Známe pár lidí,kteří toto taky podstupovali a jedny stálo dítko 100.000 Kč a druhý dokonce 170.000Kč. 😠 ☹ Ta představa,že by to šlo klasickou cestou ...... 😒

misha83
28. dub 2011

@durma No co už, hlavně, když se zadaří. celkem nás to už taky stálo 100 tis., ale ať🙂.

durma
28. dub 2011

@misha83 Tak hlavně že to tentokrát klaplo 😉

kackakrteckova
28. dub 2011

díky za podporu. Kvalitu stejně zjistí až po OUPu, takže mám ještě pár dní čas, než začne stres. Jinak holky, co se týče peněz je to strašný, někdo si koupí nové auto, někdo něco jiného a my toužíme po miminku ať to stojí, co to stojí. Ale pravdou je, že jsme na IVF šetřili skoro rok, takže pokud se to nepovede a nebudou ani mrazáčci, tak opět budeme minimálně půl roku i více šetřit. 😒

vodni
28. dub 2011

@misha83 Ahoj, den ovulace = OPU. Ale stačí, když tam vyplníš ty dvě hladiny pro srovnání

vodni
28. dub 2011

@kackakrteckova Ahoj a gratuluji. Střídání doktorů je normální. Mylsím, že máš perfektní výsledek. Sliznice ukázková (já se nad 7 nikdy nedostala a to mluvím o dni před OPU...), Velikosti máš taky skvělé, dnes mají mít v průměru 12mm, takže přesně jak mají být. A ten počet je myslím tak akorát. Myslím je lepší kvalita než kvantita 😉 Já tolik co ty nikdy neměla 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru