CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
27. bře 2009

Zuzi: to víš že mě to mrzí ale kluci mají přednost. 🙂 Všechno to tam
zdokumentuj jako to dělají ti-paparazzi 😀 😀

macinta
27. bře 2009

Holky já by šla domů 😢
Koupím si dneska ve vinotéce dobrý víno a..... s nikým se nerozdělím. Udělám si soukromé vylití mozku 😀 Dneska je fakt den.
Mimochodem Lenu, jak to vypadá s prodejem bytečku?

jeany
27. bře 2009

Lenuli, já bych taky vzala foťák. Sama autem raději ne, je to nebezpečné a už máš na starosti i kluky. 😀
A holky v kolik hodin navrhujete setkání?

jeany
27. bře 2009

Macinto, já mám sraz s kámoškama a tak nějaké to vínečko si určo taky dáme. Celou dobu se nějak nedalo víno konzumovat, dala jsem si na oslavě jen tak na ochutnání, nechtěla jsem nic riskovat při stimulce a po ET a tak se na dobré vínko i těším. 😀
Ty si kup dobré vínko a pročisti hlavu, i to je někdy potřeba. 😀

macinta
27. bře 2009

jj. Jeany, to je. Znáš ty dny, kdy uděláš práce...a dny, kdy nemáš chuť na nic?

lenulinka21
27. bře 2009

Maci: no je to na mrtvém bodě ☹ lidi asi vyčkávají, co bude.
Fakt je že se ani nedivím každý je opatrný když je ted ta nejistá doba.

zuzuza
27. bře 2009

Maci, no to je ale nápad, koupit si na večer vínečko, trochu se opít a ono to plození pak půjde samo, holky, já vám nevím, zda sjem neprodělala ovulku, pač jsem jen tak zkusila měřit tři dny BT a pořád 36,9, to u mě nebývý zvykem, jen progesteron když beru tak mě to zvyšuje a ted nic neberu, normál mívám 36,5, 36,6...tak nevím, možná jsme to i promeškali:(

lenulinka21
27. bře 2009

Zuzi to vypadá že OVU už byla jak se teplotka zvedne tak je po.

macinta
27. bře 2009

Holky, jak je to s tím měřením. Někdo mi to vysvětlete, prosím. napište mi to pro jako pro blbce, prosím 😅

jeany
27. bře 2009

Holky já jsem jak macinta, nic nevím, jak měřit teplotu, nic mi neříkají grafy. Prostě jsem toto nikdy neřešila a připadám si jak školák, když nevím o čem to píšete. Já vím, že plodné dny jsou nějak 14 dní po skončení ms a trvají tak 3 dny a to jsou veškeré informace, které vím. 😀

lenulinka21
27. bře 2009

Tak já se pokusím jo?

OVU nastává tehdy kdy BT je nejnižší třeba máte 36,6, 36,7... a patom najednou
klesna třeba na 36,3 to je OVU a druhý den na to prudce stoupne třeba na 36,6(37)

macinta
27. bře 2009

A kdy se měři. Ráno? Večer? Týjofka, to je kouzlo. Takže když je teplotka kolem 36,3, tak šup na to?

lenulinka21
27. bře 2009

maci- měří se každé ráno po menzes v lůžku hl.nevstávat teploměr
mít u sebe nachystaný. Měřit ve stejnou dobu já měřila klasic.teploměrem
jakmile teplotka klesla TO JE ono tak hups na to. Jak už je teplota nad 37 tak už ne.

jeany
27. bře 2009

Lenuli a myslíš jako hups na to ještě ráno nebo stačí večer?

zuzuza
27. bře 2009

Leni, moc pěkně jsi to napsala, třeba si i můžete dělat grafy, je to na netu, nebo já jsem si udělala graf jako linku na 30 dní a pak linku dle teploty a dělala jsem si tečky a tak jsem z toho tvořila graf.
Já měřím vždy v konečníku, každé ráno, než jsem vstala,a le u mě jsou cykly anovulační, takže sjem se takové pěkné křivky nikdy nedočkala, holky, které máte ovu, pro vás to může být fakt dobré načasování, takže hop na to měření!!

Jani, stačí určo až večer na to hupnout🙂

No Leni, ale nevím, kdy by ta ovu u mě byla, jelikož hned po skončení ms jsem byla na uzv, ten 7. den, ale je fakt, že mudr. říkala, že je tam folík jeden už splasklý, takže je i možné, že třeba v době ms byla zrovna ovulace, to nám říkal i doktor v caru, že se to tak někdy stává, že má třeba žena zrovna plodný den v den ms, ale to platí spíše u nás s PCO syndromem, tak uvidíme, zda se sama dostaví ms, to by znamenalo, že ovu proběhla, tak uvidíme🙂

lenulinka21
27. bře 2009

Jeany: stačí večer bohatě 🙂 Ještě i druhý den pak už vajíčko zaniká.
žije tak 48hoh.

Zuzi: jj holky si dělají grafy já měřila aspon 3 měsíce v kuse abych poznal kdy je OVU.
Musí se měřit delší dobu aby si to poznala. U každé z nás je to jiné ale je dorbý i ten mikroskop
na ty sliny z nich se to tak ydá poznat. Olízneš to sklíčko necháš zaschnout a jesli tam je
stromečková struktura tak to je ONO. Když tak jsou jasné tečky tak nic.
Jo je moto možné že jsi měla OVU při menzes i to se stává.

zuzuza
27. bře 2009

Leni, já ovu právě nemívám a od 17. dne vždy jsem brala nějaký ten progesteron a ten mi okamžitě zvedl teplotu, takže graf vypadal jako ovulační ale nebyl, jo a ten mikroskop, ten jsem měla a to dokonce 2x, jednou mi ale spadl na zem a rozmlátil se a já tele si koupila druhý a ukazoval mi stromečky i době kdy jsem věděla, že žádná ovu nebyla, takže na mě to nefungovalo, ale je to dobrý na pozorování spermijek, když tam toho trochu naneseš a díváš se, tak je tam vidíš, sice jsou šíleně malinký a jsou v tom vidět jsem to pozorovala s manžou 😀

lenulinka21
27. bře 2009

hhh tak to jsme s manžou neskoušeli 😀 Ale mě v celku fungoval.To jsi asi brala
Utrogestan ten teplotu zvyšuje. A brala jsi něco od 5.-9 dne cyklu?

jeany
27. bře 2009

Holky tak ahojte, dnes už se sem nedostanu. Kdoví kdy přijdu domů. Tak vám všem přeji krásný pohodový víkend a kdyby tak svítilo k tomu ještě sluníčko. 😀

zuzuza
27. bře 2009

Jani ahooooj a pěkný víkend🙂

zuzuza
27. bře 2009

Já už taky mažu, udělat velký nákup, manžovi vitamín E, pak výluh a čaj z kotvičníku, swiss energyman, to pro něj a pro mě, swiss mega mořská řasa, kotvičník 😀 , to by bylo, aby nebylo 😀 , tak papa děvčata večír🙂

lucifirek
27. bře 2009

Ahojky kočky. Jak se daří? Ahoj Lenuli.
Jeany,zuzuzi,luciiie,zdravím.

K těm vitamínkům,manža bere, E,to je prý nejdůležitější,všechyn ostatní jsou většinou na spermatogenezi,množství,ale na morfologii,nic moc není,je to prý toxická záležitost. Tzn.pročistit organizmus.
manža přestal uplně kouřit. Beze Yuccu,musí se hodně pít,aby se tělo čistilo. Může být chlorela,nebo něco podobného. Pak teda to E, C, Selen, Zinek, Hořčík, Omega 3.
Tak uvidíme,jestli to bude mít nějaký učinek. Já beru taky Yuccu, E,a občas vezmu Selen,zinek,hořčík a C.

inuna
27. bře 2009

mooooc děkuji,máme z ní radost,je moc hodná a miloučká 🙂 Nedám jí z ruky, i kdyřž spí tak jí vydržím mít v náručí a nemůžu se vynadívat 🙂 je to moje sluníčko.

lucifirek
27. bře 2009

Inu,to ti věřím,po takovém snažení,to asi normální mamky neznají. Myslím v takové míře

macinta
27. bře 2009

holky já už se na to dneska fakt vy.... 😠 😠
Právě se mi asistentka vopařila. Vylila na sebe konvici horkého čaje. Takže jak mi den začal, tak mi asi i skončí ☹

Zdravím Luciferek, Inuna

Luciferek, Tebe já vždycky prošvihnu. Jak se máš. Ani nevím, jestli jsi potvrdila srazík.
A co Ty Inuna, přijedeš?

lucifirek
27. bře 2009

Maci,já určitě přijedu. To si piš 😀 Já jsem na vás tak zvědavá. Ty máš teda den.
A ještě říkala Teri,že by přijela,tak jí musíme dát vědět.

macinta
27. bře 2009

Tak to je bezva. Bude to velkej mejdan. Asi si domluvím spaní u sestřenice v Náměšti, abych nemusela nikam spěchat.

kveta
27. bře 2009

Ja sa už tiež teším... Zajednám si hotel v Brne. 😉

macinta
27. bře 2009

Kveta, to je bezva nápad. To bych mohla taky 😉 Tak se nějako domluvíme, třeba se nám povede stejný.

zuzuza
27. bře 2009

Holky, no teda že bych taky spala v brně? heh mám to 30 kiláků od domova 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru