CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

katysek77
4. srp 2011

Jinak vám všem přeju at je pro vás tohle ivf ÚSPĚŠNÉÉÉ!!!🙂

suuu
4. srp 2011

katysku ja poprvé měla také dlouhý protokol a 24 vajíček..te´t podvakrát mě dali antagonistu a take mě špatně reagovaly vaječníky(folíci nerostly stejnoměrně a nakonec i popraskaly) takže 2IVF jen 4 vajíčka... no teť 3IVF opět antagonista ..zvedli mě dávku ..sice bylo získaných 11 vajíček ,ale prý je doslova hledali..... slibovali mě,že mě take vrátí dlouhý protokol,ale nakonec antagonistu s většíma dávkama!!!

durma
4. srp 2011

@suuu díky,teď už hlavně to štěstí 🙂 🙂

durma
4. srp 2011

@luciiiie děkuji za gratulaci 🙂

katysek77
4. srp 2011

tak to teda nechápu suuu,když ti slibíli že ti vrátí dlouhý protokol proč ti dali zase ten krátký..já budu v říjnu trvat na tom dlouhém.Po něm jsem měla 16 odsátých a 7 oplodněných,dvě moruly mi zavedli a zbytek asi vyhodili,říkali že jsou Béčkové a ty nezamrazují.Po prvé jsem i otěhotněla,ale nakonec bylo zamlklé a pak mi zjistili trombolfilii.Asi kvůli ní mi dali ted ten krátký,ale když byl l ničemu tak už ho nechci.Nezeptala ses náhodou proč ti dali znovu ten krátký že?

katysek77
4. srp 2011

Jinak ti Suuu držím pěstičky at ted všechno dopadne tak jak má🙂)a potichounku ti závidím🙂

suuu
4. srp 2011

katysku ja totiš měla po tom dlouhem protokolu OHSS a i tet na toho antagonisty mě jeden vaječní reagoval přehnaně,ale nakonec to asi zase popraskalo.... před OPU jsme musel píchat pregny 5000 a ten den ráno ještě HCG 150 a den před tím taky..... prý mě řešili na poradě a dojhofli se že takhle to bude nejleší...

bobecek79
4. srp 2011

holky, chtěla bych se zeptat 😒 ??? Užívám 4 den Marvelon,mám začít užívat i kyselinu listovou,nebo stačí zároveň se začátkem injekcí????? Děkuji za Vaše názory.... 🙂

lenceslava
4. srp 2011

@bobecek79 klidně dlabej listovku už ted. Já osobně jím listovku pořád.

vodni
5. srp 2011

@bobecek79 taky myslím, listovku co nejvíc - doporučuje se i před plánováním snažení, takže směle do toho 😉 Předávkovat se nelze 😉

vodni
5. srp 2011

@katysek77 Ahoj, ono je to těžko odhadnout, jak budou vaječníky reagovat. Byly tu kočky, které měly celkem dobrý začátek, a pak prostě folikuly popraskaly, tj. proběhla ovulace. A když praskne třeba i jeden folikul, tak už nejdou použít ty ostatní ☹ Reakce, jak bude folikul růst se dá trochu vypozorovat po prvních folikulometriích, ale někomu to prostě skáče různě, folikuly rostou nerovnoměrně, takže ani doktoři nemůžou bohužel ovlivnit vše ☹ Já měla opačný případ, první dlouhý protokol a velmi špatná reakce, pak dvakrát krátký antagonista a mnohem lepší. Je to strašně individuální. Ale pokud ti není jasné, proč jsi měla to nebo ono, určitě se zeptej na auditu - se mnou to vždy důkladně probrali a odpověděli na vše...

lenceslava
5. srp 2011

Ahojky.Tak jsme dnes byli nafasovat na unice léky a rozpis.Vysypali jsme 25000 a domluvili se na dilataci čípku.Musí říct že pan doktor gogela byl super,vůbec mě netrápil,zusil to,nešlo to tak hned že mi to udělají pod narkozou.Jsem ráda,protože loni za ,,za živa" to bylo hůzný.Tak ted čekat na po než doberu antiko a pak na mrchu a hurá na píchání.Manža už se strašně těsí na agolutin. 😢

vodni
5. srp 2011

@lenceslava Jůůů, už je to tady, honem jeden velký těhu plivanec pro štěstí, chyteeeeeeej 😵 😵 😵

lenceslava
5. srp 2011

@vodni chytám a děkuji 🙂

durma
5. srp 2011

Ahoj holky,tak jsem dnes musela navštívit pohotovost,jelikož jsem začala krvácet. ☹ 😒 Mimísek se měl k světu,ale pan doktor mi našel myom 55 x 32 mm velký.Moc se na to netvářil,dal mi léky a klid na lůžku.Prý můžeme mít vyhráno až v 16. tt ☹ ☹ ☹ Jinak zatím stále hrozí potrat. 😠 ☹ ☹

lenceslava
6. srp 2011

@durma Jejda jejda, držím pěsti aby to dobře dopadlo. Dávej na sebe veliký pozor a moc odpočívej.

suuu
6. srp 2011

dobré ráno holky tak po sílícím testíku přišla rána...dnes ráno jsem trestla nějakým jiným testíkem 10a čarka žádná ☹ nechápu to........

durma
6. srp 2011

@suuu 😠 ☹ ☹ ☹

suuu
7. srp 2011

holky tak na testíku je jen duch nemusím ho hlet je z raní moče že??ale prostě je to ohodně slabší jako z 8 dne po ET a to jsme dnes 12 den...už by měla být čárka vidět!!!!
Hodně jsme s manželem přemýšlely,že mě se embryjka vždy chytnou a nakonec nic???? asi vždy embryjko přestane růst a odejde...takže jsme došly k závěru...že jsme opravdu šťastní,že vubec mame Terezku

vodni
7. srp 2011

@suuu Je mi to moc líto ☹ Ale testovala jsi opravdu hodně brzy, takže kdo ví, jestli to opravdu nebyly ještě dozvuky stimulace... před OPU jsi píchala kolik jednotek Pregnylu? To je dávka vyšší než se dává po ET (to jsi psala, žes neměla), a ta dávka před OPU může v těle přetrvávat min. 10 dnů, u někoho prý i déle (četla jsem tu o kočce, která měla ještě víc než dva týdny po něm // a přitom u ní k ET vůbec nedošlo, takže těhotná být prokazatelně nemohla).
No a jinak, je to blbý, taky mám za sebou biochem. těhu, embryjko se chytlo a pak to vzdalo ☹ Testovala jsem ale až v oficiální den, tj. nějakých 16 dnů po ET. Čárky byly 2, pár dní malinko sílily, pak už zůstávaly pořád stejné a začaly pomalu blednout, no a to už jsem šla na krev, chtěla jsem mít jistotu. Když jsme to pak rozebírali při auditu, tak nejspíš to bylo našimi hodně špatnými spermiemi, ale to je hodně individuální asi. Zkus se na auditu zeptat, čím to může vším být... Mě tak nějak povzbudilo, že jsem věděla aspoň možnou příčinu a měla nějakou představu, co bychom ještě mohli udělat (manžel se začal ládovat různými vitamíny, aminokyselinami apod.).
A přesně jak píšeš, máte Terezku, vím, že touha po druhém dítěti je asi velká, ale my třeba víme, že druhé dítko nikdy nebude a každý den hladíme bříško a jsme šťastní, že se to aspoň jednou podařilo 😔

vodni
7. srp 2011

@durma Moc držím pěsti!!!! I kdybys měla 16tt jen ležet, za to to stojí, i když to budou nervy.. Moc na tebe myslím 😵

suuu
7. srp 2011

vodní děkuju za povzbuzení...take máme špatný spermiogram.....touha po druhem miminku jak píšeš je obrovská,ale take jsme ráda za to že máme to jedno zlatíčko ... nooo asi to bude docela rozmazlenej jedínáček 😀

misha83
7. srp 2011

Ahojky holky, jsem zpět z dovolené, co tady nového?
@suuu Vendulko, jen jsem přečetla v rychlosti poslední příspěvky. Ach jo, to mě tak strašně mrzí, tohle snad není možný☹.

durma
7. srp 2011

@vodni díky za podporu,zítra jedu za svojí gynekoložkou na kotrolu,tak mi snad řekne něco pozitivního 🙂

drndapetka
7. srp 2011

@lenceslava ahojky, přeji hodně úspěchů a hodně vajuch 😉 zároveń mám na Tebe pár otázeček ohledně PICSI? Kolik na Unice stojí, jak dlouho ho tam provádí a jaké s touto metodou mají výsledky? Řekli Vám k této metodě při kionzultaci něco víc, zrazovali Vás od ní , nebo doporučovali? já nad ní dost přemýšlím, i když máme spermio "jakž takž", tak si myslím, že bysme tím nic nepokazili, co myslíš?

lenceslava
8. srp 2011

@drndapetka Ahoj. Sám pan gogela nám PICSI nabízel,přitom na začátku roku to nedělali.Stojí to pouhé 3000 navíc.Jaké mají výsledky to opravdu nevím to by ses musela zeptat tam,ale mi ho stejně chtěli ale dřív než jsem si o něj řekla nám ho pan doktor nabídl sám.Rozhodně se tím nic nepokazí.Pan doktor nám to rozhodně doporučil,takže za mě JDI DO TOHO 🙂

ami33
8. srp 2011

Ahoj všechny....jé tu je nových holek....chci vám jen všem dodat optimismus a naději. Jak vidím tak naše milá vodní, je tu vždy pro všechny při ruce...i tehdy pro mě byla. Holky vodní je příklad toho, že nikdy se nemá ztrácet naděje a vždycky se to může povést a já jsem příkladem toho, že i přes katastrofální spermio se to povedlo napoprvé přes ICSI. Držím všem palečky.
Vodní....už se to krátí viď...strašně to uteklo....dnes jsem koupila první pleny a ubrousky, kdyby náhodou, ať mám aspoň do tašky do porodnice. Držte se s prckem

lenceslava
8. srp 2011

Čau.Přijela jsem z unici.A rozhodně ne s dobrou náladou.Pokus se odsouvá nejméně o dva cykly.Důvod? Moje frnda stávkuje,dilatace se nepovedla protože mám velmi stažené děložní hrdlo a zakloněnou dělohu.Prostě jim to nešlo a ještě se mi tím zákrokem asi nějak podřel ten čípek a je třeba aby se zregeneroval(nejméně čtyři týdny).Sakra práce já se snad nedočkám. 😠 ☹

luciiiie
8. srp 2011

@lenceslava Leni to snad ne ☹ to je mi moc líto...do prčic práca, fakt. A to ti dělali pod tou narkózou? tak ať je čípek brzo fit..chjo 😒

lenceslava
8. srp 2011

@luciiiie děkuju.JJ Pod narkozou.Byl tam pan primář a nějaký nový pan dr,ale simpatak,říkal že to většinou není problém,ale v 00nic procentech se stane to co u mě.Už bych si na to měla pomali začít zvykat že to co u jiných je min % je u mě max%.No nedá se nic dělat.Už jsem se těšila že za čtrnáct dní budu doma sedět na vajuchách a ono nic.Říkám si jestli tohle všechno není nějaký znamení.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru