CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
26. srp 2011

@krataskovi Já měla vajíčka vždy 2 až 3, takže jsem pregnyl píchala. Zle se mi z něj nedělalo, tak jsme to zvládli. Udělalo se mi z něj špatně jen jednou, ale to byla ta větší dávka před punkcí... A testovala jsem až v den D 😉

jimmy1
26. srp 2011

@krataskovi ten pregnyl se píchá po punkci hlavně po KET, při ET jen pokud bylo "málo" vajíček 😉 držíme s Martínkem pěstičky, ať ty // najdeš 😵 😵 😵

vodni
26. srp 2011

@teckovanaorchidej hmmm, já 23.8. trochu držela smutek 😔 byl to rok od mých // z 2.IVF ☹ a dnes je to rok od toho, co mi // začaly mizet ☹ Ale vodníček mi hned pořádně zakopkal, abych viděla, že tentokrát je vše v pořádku 😵

vodni
26. srp 2011

Šmarjá, kočky, já už to mám za 15!!!!! To tak strašně utíká 😝 Už abyste všechny taky počítaly ne dny do testu, ale do TP 😵

krataskovi
26. srp 2011

Holky, to jste testovali docela brzo, ja mam testovat dle doktora az nejaky 16 den, prislo mi to prave pozde, ale asi vi, proc to rika 🙂 Ale nervozita stoupaaaaaaa 🙂

vodni
26. srp 2011

@krataskovi Já měla testovat taky až 16-17.den 😉

teckovanaorchidej
26. srp 2011

@vodni ahojky, čéče, je mi tě líto, takový vedra, já byla dnes autem s malou na rhb, v autě 37°, venku hnus, budou bouřky, tak jsem zvědavá, co na to Vodníček 😀 😀 😀 😀

krataskovi
26. srp 2011

@jahooo jsem u doktora Gogela a je moc fajn..je to vzdycky takova rychlovka, ale obcas se i vyptavam a pokazde je mily a hned mi odpovi 🙂

krataskovi
28. srp 2011

A je tu nedele: // 😀

jimmy1
28. srp 2011

@krataskovi paráda, gratulka, a ať všechno pokračuje na 1* 😵

lenceslava
28. srp 2011

@krataskovi 😀 🙂 😵

vodni
28. srp 2011

@krataskovi jůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵

vodni
28. srp 2011

@teckovanaorchidej Jj, je to peklo ☹ v bytě máme 30 st, nejchladněji v koupelně - "pouhých" 26... Ani v noci se to nějak nechce vyvětrat, starej barák, jak se jednou vyhřeje, tak prostě teplo drží a drží... Jinak na bouřky Vodníček neříkal teda nic 😉 Myslela jsem, že by třeba mohl... no... a ne... 😝

teckovanaorchidej
28. srp 2011

@vodni jé je, tak on si asi počká, jestli bude po tobě 😝 😝 bude čekat trpělivě
Gábinka ty vedra taky těžko zvládá, no snad už bude líp 😅

teckovanaorchidej
28. srp 2011

@krataskovi gratuluji, ať je vše OK až do kočárku 😅 😅

vodni
28. srp 2011

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 no jo vlastně, disciplína musí být, takže přesně v den ofic. termínu, co? 😎 Ale třeba bude po taťkovi 😉

krataskovi
29. srp 2011

Diky holky su strasne nadsena, snad pujde ted vsechno jak po masle a nebudou zadne komplikace...radsi ani o zadnych nevim, ktere by mohli nastat 🙂

luciiiie
29. srp 2011

@krataskovi i my moc moc gratulujeme 🙂

krataskovi
29. srp 2011

Holky a kdyz jste jeli za tech 14 dnu na potvrzvujici ultrazvuk, tak uz vas doktori vypsali ke gynekologovi? nebo jste jeste jezdily na UNICU?

mrkvicka28
29. srp 2011

@krataskovi pak už půjdeš ke svému Dr.,ale můžeš se na ně kdykoliv obrátit.

krataskovi
30. srp 2011

Ja mam prave gynekologa uplne naprd, nic mi nerekne, kazdou informaci z nej musim tahat a je silene nespolehlivy a nemuzu najit jineho schopneho, takze bych radsi jezdila do Brna, ale pochybuju, ze by sime tam nechali delsi dobu... ☹

mrkvicka28
30. srp 2011

@krataskovi zkus to podle tohodle třeba i to pomůže. : http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/hodon...

bobecek79
30. srp 2011

@lenceslava ahooj lenceslávko,děkuji 🙂 za radu zavolat na Unicu. Tak sestřička mi řekla,že to někdy bývá,že se špiní,ale pro jistou se mám přijít ukázat. Tak jsem byla docela mile překvapena,že bez váhání mi navrhli,abych se u nich zastavila. Tím jsem se taky ujistila,že jsem si vybrala dobré CAR. Byla jsem u Dr,Gogely,měla jsem z něj strach,působí strašně přísně 😎 ,ale hned mě vyšetřil (ultrazvuk) a řekl,že špinění se může objevit,ale po pár dnech vymizí. Zkontroloval dělohu a prý je všechno v pořádku 🙂 🙂 a můžu utíkat. Dr. Frgala má asi dovču,protože jsem ho tam neviděla,je velký sympatˇák,ale dr. Gogela si myslím,že je velký odborník.....Tak snad bude všechno pokračovat jak má. V pátek začínám k dipherelinu píchat menopur... 😉 8 na první ultrazvuk a pak už to povalí......

krataskovi
31. srp 2011

@mrkvicka28 dekuju, super tip...zkusim si neco vybrat. Ono to neni jak kdyz clovek hleda kadernika, nebo tak...jsou to takove "osobni" veci a znate to holky, nekdo vam proste nesedne...

mrkvicka28
31. srp 2011

@krataskovi mít dobrého dr. se kterým si rozumíšje důležité

lenca_acnel
31. srp 2011

Ahojky holky, prosím, z těch co aktuálně navštěvujete UNICU Brno, jak se Vám tam, které líbí? Mě to doporučil gyndr. tak sonduju 😉

jimmy1
31. srp 2011

@lenca_acnel já jsem osobně byla spokojená 😉 máme od nich synka a teď zkusíme další pokus... taky jsem zvědavá, jak to tam bude teď po té době 😉

lenca_acnel
31. srp 2011

@jimmy1 Mě tam poslal gyndr., že prý se zná osobně s prof. Malým a ten, že jako ty jeho pacientky prý protěžuje, ale těžko říct jestli je to pravda, jinak my se teprve s přítelem musíme dohodnout, kdy tam budeme chtít jet, takže sonduju u ostatních jak to tam chodí a tak (ale vím, že všude se najde spokojenost i nespokojenost).
Tak ti přeju, abyste tam byli znovu spokojení a co nejrychleji se zadařilo znovu 😉 a děkuju za zkušenost 🙂

lenceslava
31. srp 2011

@lenca_acnel Ahoj. Pokud ti tvůj mudr doporučil unicu tak jistě věděl proč. My jsme s ní rozhodně spokojeni. @jimmy1 rozhodně tam nepoznáš jednu jedinou sestru(kromě sálové,příjde mi že je jediná která tam zůstala) ale doktoři jsou pořád stejně fajn.A kdy se vlastně chystáte na unicu?

jimmy1
31. srp 2011

@lenceslava jedeme už příští týden 😉 6. 9. ve 13 h indikační poradna, mám z toho docela fedry 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru