CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
31. bře 2009

Ahoj,
tak vy máte srazík v Brně a já tady v Opavě se dvěma těhulkama
co taky čekají dvojky. 🙂 Taky jsou od Opavy.Máme to 6.4. v pondělí
tak se už moc těším už to vidím jak jedna druhou nepustíme ke slovu 😀

Marci: tak doufám, že to budeš ty, která prolomí ledy
a udělá sobě i nám radost. Drříme pěsti 🙂

Ahoj Zuzi, Jaruš,Jeany a Vám všem ostaním...

luciiiie
31. bře 2009

Lenulinko, takže vás tam bude čoveče 9 😀

lenulinka21
31. bře 2009

To je fakt Luciiie už se moc těším.
Jo už máme kočárek je to DOR JAN CROSS DUO.

lucifirek
31. bře 2009

Ahoj holky,přeji hezké odpoledne.
Jeany, v práci je to na prd asi všude,kryze dolehla na všechny a všichni prudí a jsou nervozní. Pořád si listuju v těch receptech od tebe a přemášlím,co bych vařila.Jani já bych do dalšího pokusu šla hneed. Ale zatím čekám naprvní mrchu. A manža chce počkat podle spermia. A možná bude chtít počkat déle. chci naplánovat ten muzikál a nějaký výlet. Říkal,jestli někdy nechcete přijet,tak jse mbyla mile překvapená.
Ahoj všechny¨
Luciie,ty už v práci? Zuzy ty už půjdeš brzo taky viď

lnk
31. bře 2009

ahoj Marci19, když jsem pročítala tady trošku historii, tak jsem zjistila, že jsi byla na punkci den po mně. já ale bohužel na transfer už nešla, místo toho mě hospitalizovali v nemocnici s těžkou formou hyperstimulačního syndromu. takže držím pěstičky, ať ti to dobře dopadne, já si budu muset počkat 3 měsíce a pak zjistit, jak na tom jsou naši mrazáčci. Je to škoda, protože embryoložka říkala, že tam máme pár dobrejch favoritů, ale po zamražení už tak dobří nejsou... ☹ tak uvidíme. Držím ti pěsti.

lucifirek
31. bře 2009

Ahoj Ink,uvidíš,že v mrazáčcích budouurčitě nějací bojovníci. Za tři měsíce nás půjde zase hodně do boje.
Marci,tobě držím pěstičky ať už tu konečně rozsekneš ty neúspěchy.

zuzuza
31. bře 2009

Hoky, jsem tady, zdravím lucifirku, jj už taky pomažu do hokny, ale až 4. května tak mám ještě měsíc, ale to uteče jak voda:(, ale pak jen dva měsíce a ket🙂, už ted mám husinu, když s představím to čekání do testu, snad budu testovat od 3. dne po KETU ne?

Ink, neboj, určo ti favoriti vydrží i rozmražení, co mám říkat já, máme jen dvě morulky zamražené:(

Leni, tak taky máte srazík, to je dobře, tam si aspoň popovídáte o těhulkování, na našem by jsi poslouchala jak nadáváme a tak🙂

Lucii, nazdárek🙂

Kde je macita?

Jo holky, dnes jsem si byla v lékárně vyzvednout ty vitamínky, takže manža má od swiss Energyman, je to na libido, zvyšuje testosteron, na kvalitu a počet spermií, stálo to 370, na 3 měsíce, k tomu bere E, selen a zinek v tabletách selzink a ještě C, není to moc? Co myslíte??
Jo a sprdl mě, že jsem prdlá, že nemá žádné poruchy libida, tam je psáno, že je to na poruchy na libido a tak 😀 a nadává mě, že mu bude furt stát 😀

A já jsem si koupila mega mořskou řasu, je to na vlasy, nehty, na kosti, kloubni pouzdra, ale taky hlavně na nadledvinky, hypofýzu a celkově hormonální sféru, tak uvidíme, to stálo 270 na 3 měsíce, tak to není tak hrozný, ale nechala jsem tam 600 v lékárně, to je pálka...

jeany
31. bře 2009

Ahojm tak už jsem tu, nová a mladší 😀 No nechala jsem si udělat světlý melír a vlasy vzadu zase tmavší. Je to docela dobré.
Luci, já to dnes manžovi řeknu a ráda si k vám udělala výlet. Akorát manža teď má docela dost práce, chodí domů pozdě a přes víkendy dělá taky. Ale to neva, čas bysme si udělali a přijeli. Tak to manžovi řeknu a napíšu ti. No a vy byste si pak udělali výlet k nám. To by bylo bezva. 😀
Jinak Luci akorát taky přemýšlím co budu vařit přes víkend a ještě nevím. Jinak tento víkend máme zase oslavu, mamka slaví narozky a zase se skoro všichni sejdeme. Teď těch oslav bylo moc, ale už bude pauza až do léta. To je nás od července do srpna zase požehnaně.

jeany
31. bře 2009

Zuzy, tak to je tedy pálka. Taky jsem se pěkně nasmála, co jsi napsala. 😀 Já chci manžovi taky koupit vitamínky a sobě taky něco vezmu. Co je to ta mořská řasa? To jako budu hezčí? 😀 Píšeš, že je to na vlasy, nehty apod.

Jary, tak už jsem to dočetla o té tvé práci. Asi to není nic moc, že. Ono je nevýhoda, že není práce nazbyt. Já sice říkám, že bych šla pryč, ale nic v záloze nemám. Ale nechci předbíhat, uvidím jak se to vyvine.

Taky si říkám kde je macinta a luciiia.
Hani a co ty, dobré? Vše v pořádku? Už jsi doma? I tak jsi dobrá, že pořád děláš. Já taky nudu neznám, vždy si nějakou práci najdu.

zuzuza
31. bře 2009

Jani toto je to moje:
http://www.lekarna2.cz/eshop/Zazivaci-potize/Za...

A toto manži 😀 :
http://www.001shop.cz/ENERGYMAN
😀 😀 😀 😀 😀
Se ady buchám, mu to čtu ten příbal. leták a on mě nadává, že není žádnej impotent a že mám počkat, že ted to bude chtít pořád, no tak to potěš koště, to abych si taky něco takového pořídila 😀

jeany
31. bře 2009

Zuzy, jo, nakoukla jsem na ty stránky a vypadá to zajímavě. Taky to manžovi řeknu, že mu to koupím a že je to na potenci. To jsem zvědavá co mi na to řekne. 😀

jarkabilik
31. bře 2009

zuzuza co by jsme pro zdraví neudělali že at to stojí co to stojí 😀

lucifirek
31. bře 2009

Zuzy 3. den od ketu? Nějak brzo ne? TO bude stejný ne,jako teď 14dní

jarkabilik
31. bře 2009

jeany a zuzuza tak to budete pak doma mít pěkně náročné jak se ti vaši nabudí vitamínky 😀

lucifirek
31. bře 2009

No Jani,to můžeme nechat,až bude lepší počasí,vymyslíme nějaký prográme,kam bychom se mohli podívat a tak. Chžěli bychom někam na tu dovču. Líbi se mi i ty prachovské skály. To vaření je děš,jako bychom měli těch receptů málo,viď 😵 a pořád si nemůžeme vybrat. 😀

lucifirek
31. bře 2009

Vitaminky jsou potřeba,my teď musíme taky doplnit zásoby,nějak jsme to všechno spapali. Ještě koupíme L-carnitit a ten Tribulus....

jarkabilik
31. bře 2009

lucifirek tak to jsem ráda že manža není jediný co listuje kuchařkami 😀

zuzuza
31. bře 2009

Jary, jojo stojí to peníze, ale člověk tomu obětuje cokoli...

Lucifirku, budu testovat snad už 8. den od ketu, pokud nedostanu pregnyl, pač když si představím, že bych čekala zase do 13. dne to by mě kleplo, radši testovat dřív a věřit, že se třeba ještě čárka objeví, než pak ten šok 😀

jeany
31. bře 2009

Jo to asi jo, ale po takovém nuceneém pústu. 😀 Mně bylo ještě do včerejška blbě, teprve včera mi to skončilo a celou dobu ms mě bolelo břicho. Tak snad už bude líp. Jinak bych se měla tedy už pustit do cvičení, že by se mi nějak chtělo se nedá říct. Právě jsem dochystala večeři a jsem pěkně najezená. Uvařila jsem narychlo polévku ze sáčku a udělala pomazánku ze sardinek a já ji strašně miluju a taky jsem se toho pořádně najedla. Takže dnes s tím asi nezačnu. Zatím mám doel jen 1 kilo, ale to bylo z toho, že se mi moc po tom neúspěchu nechtělo ani jíst, ten den jsem skoro nic nemohla požít, chyběla chuť na jídlo, ale teď už bohužel nechybí a cpu se. 😀

jeany
31. bře 2009

Zuzy, já nevím co je lepší, ale ten šok je asi stejný, protože ta druhá čárka by se měla objevit asi 14 den. Možná, že bych to příště zkusila 14.den a ne až18. den. To bylo dlouhé čekání. Holky, holky, to si teda ještě užijeme. Hlavně teď musíme nabrat hoooodně sil, abysme to zvládli. Já to nechám asi až na to září, i když bych mohla už v květnu, ale to bychom ani finančně nezvládli a tak nemám o čem přemýšlet. A stejně chceme na dovču, tak nevím jak to všechno zvládnem, ale hlavu si stím nedělám. Říkám si nějak bylo, nějak bude. 😀 😀 😀

zuzuza
31. bře 2009

Jeany, tak o tom cpaní mě ani nemluv, já si myslela, že když přiberu tak při stimulce, ale houby, to jsem nejedla nějak moc, zato teď, takové žravky, to jsem nezažila a už mám taky konec s jezením, taky jsem začala na orbitreku, jenže jsem dostala otřesnou rýmu a dnes mě pro změnu píchá strašně v uchu, takže zase nic...

Jo holky, zítra si na mě vzpomeňte, odpoledne jedu k mudr. na folikumetrii, tak uvidím, ale jestli tam žádnej nebude a já pojedu domů zase s prázdnou jako vždy tak se na to tedy už vyprdnu a do ketu tam už nejdu a nechávám to být....

lucifirek
31. bře 2009

Jary,listuju listuju a pořád nevím,vždycky mi něco chybí,tak stejně experimentuju.
Zuzy,tak to já si tentokrát radši počkám,mě to za ty nervy nestojí,ale vy budete rychlejší všechny,protože máte zmrzlinky. My budeme stimulovat od začátku,takže dlouho.
Jeany,je to zvláštní,ale já doma naopak zhubla,jedla jsem pravidelně a málo. Teď sice v práci něco sním,lale pak přijdu domů a mám chuť na všechno. ☹ Cítím se pořád nafouklá jak balon. Já už čekám na další ms. Ta první se prý nepočítá. Taky jsme včera dělali pomazánku,škvarkovou,tu mi rádi,no nic zdravého,ale je to dobrý.
A já mám moooc ráda tvarohovou,rybičkovou jsem už dlouho nedělala.

lucifirek
31. bře 2009

jdu si chvíli číst. Protože jsem se k ničemu zatím nedostala. Vždycky pustím bednu a nic se mi nechce a to se musí změnit. Nějak jsem zlenivěla a připadá mi,že nic nestíhám.

jeany
31. bře 2009

Luci, však se ještě domluvíme, ale moc ráda vás zase uvidím. Jo naplánujeme třeba mrknout i někde po okolí. Jo to by bylo lepší, až bude tepleji a svítit sluníčko. Já ti napíšu co na to manža., přijde asi až v 19 h. Dcerka si šla lehnout, něco na ni leze a tak ani zítra nepůjde do školy a bude ležet. Celou dobu se držela a teď je nějaká nachlazená. A taky mě jinak honí od počítače, tak jsem jí řekla, že když je jí špatně ať je v poloze vodorovné a leží a nesedí u pc. A už nějakou dobu nejde, tak asi usnula. 😀

zuzuza
31. bře 2009

JJ Lucifirku, jenže ty budeš mít čerstvé pak, když nám nevyjdou mrauaky tak pak budem zase dlouuuuho brat HA a stimulovat a ty už budeš těhu🙂

jarkabilik
31. bře 2009

jeany tak sardinkovou pomazánku bych si dala taky i když ted jsme ji zkoušeli z tunáka a ta byla mnam 🙂

jarkabilik
31. bře 2009

jeany ještě že nemusím svádět boj o PC tak jako dříve 🙂 co jsem dostala notebook v říjnu tak jsem na PC kdy chci je to výhoda 🙂

lucifirek
31. bře 2009

taktak Jani,abychom měli nějaký zajímavý program,zkusím něco vymyslet. Tak to je blbé,že jí je špatně. Pobavila jsi mě s tou vodorovnou polohou 😀 To bude až přijde manža 😀 😀 😀 😀
Jani neptala ses na to zamražení,kvůli té kvalitě. Jsem zvědavá,jak manžovi dopadne kontrolní spermio. I tomu tvému.Zkusíme ty vitaminy,jak jsem ti psala
Zuzuzy,to se říká kdoví jestli. FAkt zatím nějak ještě neplánujeme přesný termín. Jestli v tom červnu,nebo dýl.

jeany
31. bře 2009

Já holky taky toho v práci moc nesním, kolem 7 snídám, pak oběd, ale za to jak přijdu domů a sednu k tv tak to si vždycky k tomu ještě něco přinesu a je to. Ale bude tepleji a bude i víc procházek a práce, tak myslím, že pár kilo by mohlo jít pryč i samo.
Luci já ještě nevím co na neděli. V sobotu udělám halušky anebo špenát, záleží co si doma raději vyberou , ale na neděli mě ještě nic nenapadlo.
Zuzy, budu na tebe myslet ať ti to dobře dopadne a máš dost folíků. 😀
Moc jsem taky zvědavá na Marci, snad to už někomu vyjde.

lucifirek
31. bře 2009

Jani,tak to já víkendové jídlo budu plánovat až v pátek. Já jsem na tohle hrozná,vůbec si to nenachystám dopředu.
Už mám zase chuť na bramboráky,máme je teď docela často. Manža je dělal minulý týden a byli vynikající,ale já bych mohla udělat brambece v neděli a k tomu čínu. To je nápad. V sobotu něco chudšího a jednoduchého.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru