CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
15. zář 2011

@drndapetka já pícháp ve čtyři 😠

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava a proč tak brzo, když nemusíš do práce? 😕 Já píchám tak brzo ráno kvůli manželovi, protože tak vstává do práce, a jak už víte, tak jsem poseroutka a píchá mě to on 😀

lenceslava
15. zář 2011

@drndapetka tak v pondělí a v úterý jsem byla v práci tak proto,a mělo by se píchat ve stejnou dobu.

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava co dnes vaříš? Mě nějak po týdnu na PN dochází inspirace 🙄

lenceslava
15. zář 2011

@drndapetka dneska nevařím,mám ukklízecí den.Včera jsem uvařila kotel polívky a upekla chlebík tak bude to.

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava aha, tak to jo. No mě sestra říkal plus mínus jedna hodina, takže kdybys to píchla až v 5 tak se svět nezboří 🙂 Mě se taky nechce vůbec vstávat, ale nic jinýho mi nezbývá 😝 Kdybych si to píchala sama, tak by mě musel po každé manžel křísit 😀 Do mě si totiž může kdo chce jak chce píchat jehlou, brát mi kýble krve, ale nesmím se na to dívat, to je pak můj konec 😀

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava jéé, vy máte domácí pekárničku? 🙂 tu jsem si taky vždycky přála.

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava já včera udělala na dnes na večeři budapešťskou pomazánku, ale manžel si to pojal jako snídani, takže na večer nic nemáme 😝 On jí poslední dobou, jak za tři chlapi. Vždycky mám strach, že jsem toho uvařila hodně, a ono je to hned pryč 😨 Naštěstí obědvá v práci, tak mu asi udělám večer jen krupicovou kaši.On je hrozně na sladký 😀

lenceslava
15. zář 2011

@drndapetka jj a je to skvělá věc,těsto na kynutý buchty je z ní super

drndapetka
15. zář 2011

@lenceslava no jo vlastně, ona Ti i sama zpracuje těsto, že to nemusíš zpracovávat v rukách, no to je fakt super, to si pořídím.....a když tak píšeš o kynutým těatě , tak už vím, co dneska uvařím 😀 Udělám domácí pizzu 🙂 Asi se šunkou a ananasem, a lá havaj 😀

bobecek79
15. zář 2011

@drndapetka ahooj,tak zrovna jsem si na Tebe ráno vzpoměla,to jsi šikulka,že jsi tu první zvládla... 🙂 ,tedˇ už to půjde jako po másle. Za pět dní jdeš na první UTZ,to máš rychlovku. Tak jestli dobře počítám,tak to vychází na úterý,tak atˇ tam jsou a mají dobrou velikost.... 🙂 🙂

bobecek79
15. zář 2011

@betysek 🙂 🙂 budeme si pěstičky držet navzájem...... 🙂 🙂 . Doufám,že u punkce bude někdo zkušenější.....než mladej

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 nene, jdu ve středu 21.9. na 8:30 🙂 Děkujuuu

bobecek79
15. zář 2011

@drndapetka
@lenceslava
já dneska vařím nudlovou polévku,smažený květák a vařený brambory.... a pak už budu jen odpočívat... 😀 😀 na zítřejší den

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 smažený květák si taky píšu, můžu ho udělat o víkendu. Díky za tip 😉 Musím si to všechno psát, já pak zapomínám 😀

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 a cítíš folíky, tlačí tlačí? 🙂 To bude vajuch 😵

drndapetka
15. zář 2011

@andinecka prosím tě, ale TSH 3 není na medikaci Euthyroxu, to je normální hodnota podle tabulek.....pokud nejsi těhotná, tak hodnota do 5,5 je o.k. a pokud těhile jsi tak je hodnota TSH normální do 4 😨 Podle mě je zbytečné, aby ses cpala práškama, když hodnota 3 je pro Tebe v pořádku 😉

bobecek79
15. zář 2011

@drndapetka 🙂 bříško pobolívá,a přijde mi,že ho mám takové citlivé.....jen mám strach aby nepopraskaly,včera mě i jakoby bublalo v podbříšku....A ještě jsem se chtěla zeptat,musím odložit všechno zlato při punkci,řetízek,prstýnek,náušnice???

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 já snubák na ruce měla, byla jsem i nalíčená a mám dlouhé gelové nehty, nikdo na to nic neříkal. Ale řetízky, to netuším, to já vůbec nenosím 😒

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 naušnice jsem taky měla 🙂

andinecka
15. zář 2011

@drndapetka
jé, já ti omylem poslala nynější hodnoty.
takže oprava: T3 jsem měla 5,46 a T4 17,00( brala jsem jen 0,5 Euthyroxu

bobecek79
15. zář 2011

@drndapetka tak si to taky nechám a přinejhorším to dám manžílkovi.... 😉 Dneska mi nějak bolí ten vpich po pregnylu... ☹

bobecek79
15. zář 2011

@drndapetka a včera jsme se ptali sestry na pokoj po punkci a řekla,že máme počítat tak 50 na 5O.Když budu na pokoji sama,bude tam moct být se mnou,ale když tam někdo ještě bude,tak ne. myslím,že lepší je to o víkendu....ale co se dá dělat...

drndapetka
15. zář 2011

@andinecka ahááá, tak to jo, to jsi měla hodně, teď to máš krásnou hodnotu 😉

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 manžel se mnou na pokojivždycky zatím byl, tak uvidíš, ale pokoje jsou 3 a myslím si, že víc jak 3 ounkce by nemuseli za den být 😉 Jinak ten Pregnyl mě taky štípal po vpichu, navíc mi po něm bylo děsně blbě druhý den, měla jsem průjem a cítila jsem se jako bych měla kocovinu - to víš, je to hCG, tedy těhu hormon, takže s Tebou může zakejvat, ale někomu to nedělá nic, já jsme asi jen ví ccitlivá 😝

jimmy1
15. zář 2011

Ahoj holky 🙂 koukám, že @drndapetka už píchá, tak pěkně seď na vajíčkách 😀
Já jsem volala znova kvůli tomu hormonálnímu profilu a mluvila jsem s Dr. G. a prý je to v pohodě, že platí všechno co máme naplánované 😎 tak nevím, co ta sestra včera plašila 😝
A na štítku mám prý 1,5 🙂
@vodni jak je doma?? Je to mazec, ale super, že? 🙂

drndapetka
15. zář 2011

@jimmy1 ježiš, proč tě ta sestra tak stresovala? 😠 Tak to je super, jedete podle plánu, gratulka 😉

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 jo a stím bubláním....to mám už i já dneska, měla jsem to i vloni 🙂 dole se holt tvoří vajíčka, tak se to musí nějak projevit 😀

vodni
15. zář 2011

Čau kočenky 😵 😵 😵 Vidím základní info máte 😉 Podrobnosti napíšu do fotoblogu, ale postupně.. Nicméně, nikam jsem rodit nejela, protože na OBI jsem si došla "vycházkou" 😀 Bylo to tam úžasné, na porod mám krásnou vzpomínku, až je mi líto, že bříško ani porod už u nás moc nepřichází v úvahu. Skvělá porodní asistentka to naasistovala tak, že nemáme naprosto žádné poranění (a to jsem se totálně vyprdla na nějakou masáž hráze, a Epi-no mi přišlo jako příliš drahá hračka, kterou by mi stejně asi bylo trochu trapné používat...). Vodníček je teda opravdu prcek. Trochu jsme se v porodce zdrželi, ale jsem i ráda - dětské sestřičky jsou tam naprosto úžasné, člověku se maximálně věnují, takže jsem se leccos do začátku i přiučila 😉

jimmy1
15. zář 2011

@vodni vítej zpět, mooooc gratuluju k narození Vodníčka 😵 je maličkej, ale určo to rychle dožene 😎
prozradíš nám jméno? a bude fotečka??
na Obi se mi taky líbilo 😉 příště chci rodit zase tam!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru