CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. zář 2011

@jimmy1 na fotkách se pracuje 😉

ivetule
15. zář 2011

@vodni takže ještě jednou moc gratulujeme k vodníčkovi. 🙂 🙂Užívej si hrozně rychle to utíká.

drndapetka
15. zář 2011

@vodni jupííí, ségra zpět 🙂 jak to zvládáte? 😵

bobecek79
15. zář 2011

@vodni 🙂 strašně moooc gratuluji k narození tolik vytouženého miminka a přeji hodně zdravíčka,atˇ miminko roste a dělá Vám jen samou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

drndapetka
15. zář 2011

Prosím Vás, poradí mi někdo, jak mám cestovat s Puregonem? Chceme jet na víkend k našim a já už si nepamatuju, jestli bude vadit moc, kdyř budu Puregon pero převážet z ledničky do ledničky 😖 Jedna cestanám trvá cca 45minut, převezla bych to asi v neoprenové tašce na jídlo a pití, která by měla udržovat teplotu. Jen mám trochu strach, když s tím budu tak šachovat, aby to nevadilo, co myslíte?

jimmy1
15. zář 2011

@drndapetka já jsem puregon převážela v chladící taštičce 😉, kdyžtak k tomu přihoď něco dalšího studenýho a bude 🙂

drndapetka
15. zář 2011

@jimmy1 a kde, prosím, seženu chladící taštičku? 🙂 a kolik stojí? já mám doma jen taštičku, která udržuje teplotu, ale nechladí

jimmy1
15. zář 2011

@drndapetka no něco takového jsem myslela 😉 a když k tomu puregonu přidáš ještě něco většího studenýho, tak to chladno těch 45minut v pohodě vydrží 😎

drndapetka
15. zář 2011

@jimmy1 dobrá 🙂 tak to mám vyřešeno, super 🙂 a teď musím ještě vymyslet, jak ten Puregon utajit v ledničce na chalupě před mamkou, aby nevěděla, že jdeme na další IVF 😀 my jsme se totiž rozhodli tentokrát nic neříkat, protože kdyby to skončilo dobře, tak bysme měli pro celou rodinu krásný dárek k Vánocům 😵

lenceslava
15. zář 2011

@drndapetka peti myslím že to nemusíš převážet v chladící tašce.Já to třeba z unici vezla v normální tašce.

krataskovi
15. zář 2011

@vodni Gratuluju k malemu vodnickovi 🙂 At dela jen a jen radost a hodne zdravicka obema.....
Jinak po dnesnim ultrazvuku holky vypada vsechno na dobre ceste...jednoho maleho drobka se srdickem jsem videla 🙂

krataskovi
15. zář 2011

@drndapetka Ja mela na Puregon takovou tu tasticku, do ktere se davaji detem napoje, aby drzeli teplotu...je to z neoprenu ...to by melo stacit,ne?🙂

vodni
15. zář 2011

ahoj kočky, já zatím nějak pořád nestíhám, tak se omlouvám za výpadky 😀 Musela jsem ještě dochystat to naše provizorium, prostě leccos mě napadlo, až když jsem to potřebovala... taky jsme tu měli dnes paní doktorku, tak Vodníčka taky pochválila 😵 Všem vám moc děkujeme za přáníčka 😵

vodni
15. zář 2011

@drndapetka Já měla taky takovou tu tašku, jak je třeba na udržování teploty pití (uvnitř je taková stříbrná folie) a k tomu jsem dala menší flašku (myslím nějkaý malý šampon původně), kterou jsem předem naplnila vodou a zmrazila - bylo to ale v létě a na delší cestu, jinak na nějaký takový jednorázový převoz fakt nevadí, když to budeš mít jen tak - ptala jsem se na unice, když jsem fasovala inejkce v srpnu a bylo fakt hodně teplo...

vodni
15. zář 2011

Postupně dočítám, takže asi budu reagovat na některé věci trochu už mimo... 😉
@drndapetka Ségra, tu listovku z unicy určitě ber, je to dost jiná dávka, nebo to aspoň střífdej ob den... Ony ty volně dostupný léky zase tak účinný nebudou. Asi bych se být tebou zeptala, jestli to vstřebávání nejde upravit jinak i s tou listovkou na předpis (když to jde ve femibionu, určitě to půjde taky něčím doplnit)

luciiiie
15. zář 2011

@vodni vítejte doma..i já ještě jednou gratuluji...🙂 jak se malej jmenuje?

drndapetka
15. zář 2011

@vodni no já ten femibion asi budu brát, kdyby byly až //, teď zastím beru tu listovku a snažím se ostatní vitamíny, který potřebuju (jod-na štítku, vit.C , cvit.B,..) doplnit ve stravě. Ve Femibionu je ten Metafolin, to je látka, která pomáhá tu listovku vstřebat. myslím si, že musí být "něco" co to pomůže vstřebat i bez toho Metafolinu. třeba vím, že železo se líp vstřebává za podpory vit.C, tak třeba to bude tak nějak is tou listovkou v těle. Asi se poptám. Docela mě to zarazilo, že když mám tu trombofilní mutaci, že se mi hůř vstřebává 😒
Jinak tu taštičku (termo) doma mám, asi budem chvilku ještě pendlovat mimo ledničku, takže si do ní ještě asi zmrazím petku s vodou, aby to vydrželo v chladu dýl, než se dostaneme k ledničce. To zvládnu, to se nebojím 🙂 Ale pořád řeším dilema , jak to "zakamuflovat" před rodičema, že pícháme 😅 Budeme s nima navíc spát v jednom pokoji, takže ráno je o půl 6 asi vzbudíme, až půjdeme píchat a bude to tajemství v háji 😝 Ale doma zase celý víkend taky nechci být, mamku jsme dlouho neviděla, tak se na ní těším, má teď spoustu starostí se stěhováním, tak jí musím jet trochu podpořit 😉

bobecek79
15. zář 2011

tak nervozita začíná..... ☹ půjdu si sbalit věci,košilku,papuče..atd. Globule na noc,Doxybene a zítra na OPU. tak snad se dobře vyspím. Až budu v pohodě,písnu,jak jsem dopadla.... 😉 Pěkně pokračujte" šikovný holky" v píchání,atˇ jehličky ubývají a folíci rostou a přibývají... 🙂 🙂

drndapetka
15. zář 2011

@bobecek79 děkujeme a Tobě přejeme hodně štěstí na zítra, uvidíš, že to bude brnkačka 😉

jimmy1
15. zář 2011

@bobecek79 na zítra "tfuj tfuj tfuj" ať jsou vajíčka pěkně zralý a hezky se oplodní 😵

betysek
15. zář 2011

@bobecek79 Držím pěsti, ať je zítra hodně vajíček 😉

drndapetka
16. zář 2011

@krataskovi tak to velká gratulka 🙂 Chceme vidět fotečku 😀

ivetule
16. zář 2011

@krataskovi velká gratulace. 🙂

betysek
16. zář 2011

@bobecek79 Ahojky, tak jsme byli na Unice na prvním UTZ. Folikulů mám 8+8. Prý jsou trochu menší, tak mi zvýšili dávku Menopuru. V pondělí valíme na další UTZ. Jak dopadla punkce? Určitě máte hodně vajíček. 😉

bobecek79
16. zář 2011

tak Vás tady všechny zdravííím...... 🙂 . Jsem zpátky z Unici z punkce,sice ještě trošku "poblblá",ale přežila jsem ten strašný strach... 😀 😀 Tak bych chtěla informovat,že jsme na Unice nechali s manželem " Klapzubovu jedenáctku",takže 11 oocytů.....zítra volají,jak se vyvíjí,tak jsem napnutá jako luk.... 😒

bobecek79
16. zář 2011

@betysek tak to gratulace veliká.......ještě povyrostou uvidíš............ 🙂

bobecek79
16. zář 2011

@betysek mě na UTZ řekli,že mám 8 a 7 a nakonec je jich 11,tak nechápu,asi poprakaly.... 😒 ☹ ☹ nebo nevím

betysek
16. zář 2011

@bobecek79 to je super, gratuluju! 😉 možná, že ostatní byly nekvalitní. Myslím, že mi říkali, že počet folikulů, ještě neznamená stejný počet vajíčet vhodných k oplodnění. Třeba ostatní nedorostly do potřebné velikosti. Každopádně super počet.

bobecek79
16. zář 2011

@betysek právě mám strach,že jich je málo,co tam byla holka vedle,měla 17,ale prý podle UTZ budˇ hodně malé nebo velké.......

bobecek79
16. zář 2011

@betysek tak se modlíme,aby jsme měli hodně kvalitních a přežily......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru