CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
16. zář 2011

no supéééééér, holky, gratuluji, jen tak dál
@bobecek79 utz není úplně stopro, je to jen zobrazovací metoda... 😎
dám si na vás burčák 🙂 🙂

bobecek79
16. zář 2011

@teckovanaorchidej ahooj Orchidejko,jj dej,at´ chutná a burčák je zdravej,tak to budeme mít silné bojovníčky...

betysek
16. zář 2011

@bobecek79 Žádný strach. Hlavně pozitivní myšlení. Na počtu přeci až tak nezáleží, ale hlavně musí být kvalitní. Určitě to dopadne perfektně a příští týden si pojedete pro 2 krásná embryjka. 😉

bobecek79
16. zář 2011

@betysek děkujiii 🙂 ,jsi hodná....Tobě to taky utíká.....Ty půjdeš taky už příští týden na punkci,že???? Tak mi dej vědět,budu na Tebe myslet a držet pěstičky..... 🙂 🙂

lenceslava
16. zář 2011

@betysek Ahojky. Dobrý počet,určitě krásně dorostou.Mě to čeká v neděli a jsem moc zvědavá jak budu tentokrát produktiví 🙂 @bobeček79 určitě budou kvalitní.S těmi oocyty je to tak že ty menší ani neodsávají,Tak proto jich máš mín,a máš si píchat nějaký pregnyl po et? nebo ještě nevíš?

bobecek79
16. zář 2011

@lenceslava ahoj lenceslávko... 🙂 ,jj pregnyl a agolutin. pregnyl 4,7 a 10 den po punkci. A chci se zeptat,na to jsem úplně zappomněla,kdy se má píchat agolutin,myslím kterou denní dobu??? Je to jedno,nebo z rána jako se píchalo všechno ostatní??????? 😉 😉

durma
16. zář 2011

@vodni ahoj,opožděně Vám gratuluji 🙂 🙂 🙂 Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka 😉 😉

bobecek79
16. zář 2011

@lenceslava v neděli držím palečky,atˇ jich je skvělý počet a super velikost... 🙂 🙂

lenceslava
16. zář 2011

@bobecek79 u agoše je to jedno ale měla by se ta doba potom dodržovat.Ale u pregnylu si nejsem jistá to ti neporadím

lenceslava
16. zář 2011

@bobecek79 děkuju bude i stačit můj obyklý počet 7.

bobecek79
16. zář 2011

@lenceslava Ty jsi měla při punkci 7 oocytů???

lenceslava
16. zář 2011
betysek
17. zář 2011

@lenceslava taky držím pěsti v něděli, ať je hodně kvalitních oocytů.

krataskovi
17. zář 2011

@drndapetka fotecka snad brzo bude, jen co se dostanu ke scaneru 🙂

krataskovi
17. zář 2011

Holky, chci se zeptat....doktor mi doporucil, ze mam brat vitaminy pro tehotne...me prijde, ze v tom neni zadny rozdil. Nemate nejakou radu nebo zkusenost?

lenceslava
17. zář 2011

@krataskovi já slyšela že po vitamínech prý bývají větší miminka,myslím ty vitamíny pro těhotné(mamavit a spol)..Sestře řekla její mudr at bere jen listovku a nejakých pár vitamínů navíc.(ale které ti hned neřenu,ale zkusím zjistit)

jezulicka
17. zář 2011

@krataskovi ahojky já brala celé těhu calibrum až do doby kdy jsem kojila..taky jsem slyšela , že někdo říkal, že po vitamínech jsou velká mimča, ale můj gynekolog mě z toho vyvedl, že to není pravda.a naše malá opravdu nebyla velká spíš menší..tak a na tu zimu co ted budeš těhule si myslím, že je to dobré jíst..zkus se zeptat ještě svého gynekologa..Jinak ti moc gratuluji...drž se.. 😉

jimmy1
17. zář 2011

@krataskovi gratulka k srdíčku, tak ať je všechno OK i nadále 🙂
@lenceslava to, že jsou po vitamínech velká miminka je prý jen fáma 😉 (povídal mi můj gyndr., v nemocnici taky a i v porodnici pak mi to potvrdili).
Nejdůležitější je asi listovka a hodně doporučují femibion, protože obsahuje jakousi látku, která pomáhá listovku vstřebat. Psala tu o tom i @drndapetka 😉

lenceslava
17. zář 2011

@jimmy1 tak určitě je to názor od názoru.Ale to je tak se vším.jeden řekne to,a jiný něco jinýho. 😉

krataskovi
17. zář 2011

ja bych prave ty vitaminy normalne asi nebrala, ale doporucil mi to Dr. G. na ultrazvuku a ja v tom nadseni nejak zapomela vznest otazku, ktere by mi doporucil 🙂 Vim jen, ze nektere holky brali navic treba horcik...

bobecek79
17. zář 2011

@lenceslava dobré poledne Lenceslavko,tak nám právě volali z Unici ohledně vajíček jak se jim daří. Tak jedno vajíčko bylo nezralé ☹ a dvě nám umřely ☹ ☹ ,takže aktuální počet je 8 z púvodních 11 .Ty dvě jsem obrečela,modlím se,aby ti ostatní byli velcí bojovníčci,i když vím,že někteří ještě odpadnou.

lenceslava
17. zář 2011

@bobecek79 jj to znám,taky mi to bylo vždycky líto když nám řekli že se nějaká embrya zastavila.Ale určitě budeš mít bojovníčky. 🙂

bobecek79
17. zář 2011

@lenceslava myslím si,že ze získaného počtu odpadnou všem nějaká,nemyslíš??? Paní embryoložka manželovi řekla,že vypadají dobře,ale že se ještě nějaké určitě zastaví..... ☹

lenceslava
17. zář 2011

@bobecek79 určitě to tak je.Nám zbyly při prvním pokusu jen dvě embrya(se sedmi) a podruhé čtyři ze sedmi

bobecek79
17. zář 2011

@lenceslava dneska jsem poprvé píchala agolutin a hrůza...,do zadku je to mnohem horší než do bříška. Manželovi to nešlo propíchnout,tak musel švihem a těžko se mu to tam pouštělo ze stříkačky a trošku nám toho i vyteklo z toho vpichu... ☹ ,podruhé snad to bude lepší 🙂

jimmy1
17. zář 2011

@bobecek79 taky znám... z 12 zralých odebraných oocytů se nám ICSI oplodnilo jen 8, do transferu to 4 vzdaly, 2 jsme zavedli (a nic z toho), 2 zamrazili. Z mražáčků se jeden po rozmražení přestal vyvíjet a ten největší bojovníček mi tady teď vylívá vodu z flašky 😀 na autíčko, na stolečeka a bohužel u na PC 😝 půjdu ho radši uložit 😎

bobecek79
17. zář 2011

@jimmy1 jsou to ale nervy.....to čekání.... ☹ ,musím myslet na něco jiného. Budˇ ráda,že máš bojovníčka,který vylívá vodu. Určitě je šikulka,a jsi ráda,že ho máte. Co já bych za to dala mít doma miminko....Včera na Unice byla paní s tak 3letým klukem. Byla na ultrazvuku ale dost dobře jsme s manželem nechápali proč chce mít další dítě. Byla strašně roztěkaná,nervozní na dítě křičela....

lenceslava
17. zář 2011

@bobecek79 jj ten agoš je krutý.Ale neboj chce to jen cvik a pak to půjde jak po másle.Holky nevíte kolik se doplácí za puregon 600 iu abych věděla kolik si mám vzít na zítra peněz.

bobecek79
17. zář 2011

zatím se mějte,musím jít udělat nějakou dobrou buchtu.....

jimmy1
17. zář 2011

@bobecek79 všechno to čekání i ty nervy stojí za to 😵 jsem moc ráda, že máme Martínka 😵 a věřím, že se dočkáš i ty...
já mám taky známou, co má 2 děti po asi 5 pokusech IVF a bývá na ně občas (často) ošklivá, řve na ně a i jim nejednu plácne ☹
mně teda občas taky "tečou z Martínka nervy" 😝 dovede pěkně lumpačit a rošťačit, ale je to můj miláček a když řekne "mamina" (rozumněj maminka) tak se úplně rozplývám 😵 za nic na světě bych ho nedala!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru