CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka no já vím že při zahájení u druhého pokusu mi sestřičky říkali že si to mám sepsat a podle toho mi pak dají zbytek.

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka jj teoreticky jo,ale mě bylo při prvním pokusu po pregnylu moc špatně tak jsem ho nepíchala.A nebudu ani ted.

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava s tím soupisem zbývajících léků to právě taky vím, ale jaksi to nikoho nezajímalo, tak toho mám "trochu" víc 😖
Mě bylo vloni před OPU po Pregnylu mizerně, tak doufám, že ho taky nebudu muset píchat, když bych měla vajec míň. Když jsem při KETu píchala Pregnyl 1500, tak to bylo ještě o.k., ale ten 5000 mi teda dal zabrat 😝

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava navíc když jsem měla minule hyperstimulák, tak si myslím, že mi taky nebudou Pregnyl nutit, protože by to pro mě mohlo být nebezpečné

lenceslava
18. zář 2011

@drndapetka mě po 5000 nikdy nic nebylo,až potom po dvou dávkách té 1500. tak za chvíli valíme,pak se ozvu.

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava Tak to jsem zvědavá s jakou přijdeš 😉

Já dneska měla sen o tom 1.UTZ 😀 Vaječníky mě záhadně přestaly včera bolet - asi se už přizpůsobily či co 😒 No a mě z toho asi klepe na budku, takže jsem pěkně ve snu viděla na Unice nějakou mladou paní doktorku, která mě vyšetřovala a řekla mi, že to vypadá na 17 folíků....ale že mám na vyječnících foliků další fůru, ale ty nemají optimlní velikost 😕 No už to začíná, jejej 😀

lenceslava
18. zář 2011

@drndapetka táááák. Pravý vaj 7 folíků 20,19,19,18, jeden 14.Levý nespolupracuje jeden folík 14 a druhý 5. Píchla jsem si 2x menopur a cetroride.Zítra zase.V ut zltr. Vypadá to že v pá bude opu.Ale mám strach aby mi to do pá nepopraskalo.Takže opět je to tak že já nemůžu mít nic normálně.

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava ty jooo, to už jsou velikáni po 6ti dnech 😨 Takže jdeš na kontrolní utz už po 2dnech? To bude tedy rychlovka 😉 neboj, nepopraskaj, od toho pícháš ten Cetrotide, ten to zpomaluje (zastavuje). V těch sedmi budou určitě moc zralá vaja 😵 A třeba ty folíky na levém vaju ještě spolupracovat budou a nakonec jich bude 9, moc bych Ti to přála 🙂

lenceslava
18. zář 2011

@drndapetka no jsem zvědavá. Jseš moc hodná

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava prosím Tě,ve středu tam se mnou nejde manžel (vždycky zatím se mnou byl na všech návštěvách v Unice). Nepotřebuju ho zatím na prvním utz, že ne? až na druhém berou tu krev na nemoci, že? a píchne mi ty injekce sestra? abych se jí tam nesložila 😀
Jinak si začínám ještě rovzpomínat ten sen, měl pokračování - měli jsmesi píchnout Menopur a manžel půlku vacákal" na zem v ordinaci, takže pan primář nám donesl zbytek a ten jsem si tam píchla sama a omdlela jsem, tím to skončilo a já se probudila 😅

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava měla jsem minule nějaký folíky i 22 a 24 a vydržely ještě 3dny do OPU. Musí vydržet až do 26mm než prasknout, a ten Cetrotide to fakt zastaví...jen se teď šetři, nedělní oběd nech na manželovi 🙂

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava jooo a co endometrium, to už neříkají? musí přeci kontrolvat i dělož.sliznici....

bobecek79
18. zář 2011

@lenceslava je,je jsi šikulka šikovná.. 🙂 ,máš pěknou velikost,a opravdu se šetři,po 2 UTZ si myslím,že když to bude vypadat pěkně půjdeš už po 2 dnech na punkci. Já byla na 3 UTZ(prodlužovali mě to) ve st. a v pá už na punkci.

bobecek79
18. zář 2011

@drndapetka ahooj 🙂 ,na prvním nepotřebuješ. A sestřičce řekni,že píchá manžel a myslím,že Ti to píchne. Nám to připravila a zeptala se kdo píchá,tak jsem odpověděla,že já,tak mi řekla atˇ ji to ukáži jak 🙂 🙂 ,ale v pohodě. Do břicha to jde úplně suprově,do zadku,to mám tedˇ stavy na omdlení,když vidím tu jehlu. ležím na posteli a křičím,že nechci,a manžel píchá,ale je hodný,taky nechce aby mi to bolelo... 🙂 🙂

lenceslava
18. zář 2011

@drndapetka jo tak manžu určitě zvládne nedělní oběd ohrát v mikrovlnce.Hele s tim manželem to nevím,nikdo nic neříkal,můj manža tedy zrovna v to ut se mnou nepůjde.Nikdo nic neříkal.Sliznici říkal kolem7.

bobecek79
18. zář 2011

@lenceslava při druhým UTZ berou krev,když pak jdeš po třech dnech na punkci... 😉

lenceslava
18. zář 2011

@bobecek79 ale nám už krev brali před tím. tak to nevím když tak by tam pak manža zajel po práci.

drndapetka
18. zář 2011

@lenceslava jako, že už Vám brali krev na infekce tak brzo? To se bere určo až těsně před punkcí 😉
Prosím tě, kolik jsi doplácela za ten Cetrotide? Já ho ještě nikdy neměla, tak nemám vůbec páru 😒

@bobecek79 děkuji za radu, snad mě sestřička tedy injekce píchne 🙂

bobecek79
18. zář 2011

holkyýý,..mám dneska ale nervy... ☹ ☹ ,ta nejistota je ještě horší než injekce. Volali z Unici a jedno embryjko nám zase odešlo ☹ ☹ .Jinak dvě jsou prý slabší,jinak 5,4,3 a 2 buněčné jsou. Já jsem taková poseroutka,že to musí vyřídit manžel,nevím jestli bych u toho neskolabovala,když říkají ty počty a jak na tom jsou naší bojovníčci

bobecek79
18. zář 2011

takže aktuálně jich máme 7,což je druhý den..

bobecek79
18. zář 2011

@drndapetka to víš,že píchne,od toho tam je,ne??? 😀 😀

drndapetka
18. zář 2011

@bobecek79 to je přeci dobrý, ne? to jsou bojovníčci statečný 🙂 Na druhý den by měli být 4 buněčné, ale i to 3buněčné nevadí, to je dobrý vývoj na druhý den....ty ostatní jsou pomalejší, ale jak už jsem psala...dvě zybdou určitě, ty nejlepší, musí se to proatě protřídit, příroda to zařídí tak, že zbydou Ti nejsilnější na transfer a budou naprogramované až do kočárku 😉

drndapetka
18. zář 2011

Já už začínám taky stresit, dneska mě břicho vůbec nebolí, nic necítím 😒

bobecek79
18. zář 2011

@drndapetka jj,pevně v to věřím 🙂 . Tedˇ napíšu pár řádků mých dojmů z punkce. Nejprve manžel šel dát spermánky a potom sestra zavolala mě a měřila mě tlak. Po 9 hod. přišla sestra z hora,taková malá,dlouhý vlasy,byla příjemná. Tak mě zavolala,před výtahem řekla- rozlučte se!!!! tak jsme si dali pusu,mě do očí hrkly slzy a šla jsem statečně na to. Zavedla mě do pokoje,kde jsem se měla převléct do košilky a prý za chvilku přivede další paní. Do 10 hodin jsme tam čekaly na paní doktorku(anestezioložku). Na pokoji byla strašná zima(litovala jsem,že jsem si sebou nevzala teplé ponožky). před desátou došla sestra a říká jděte si odskočit a příjdu pro Vás. Před sálem jsem se vyzula a vešla dovnitř. V tu chvíli jssem nevěděla jestli pokračovat nebo utéct. Představila sse mi embryoložka,zákrok dělal Dr. Gogela,vlezla jsem na stůl,sestra nasadila návleky na nohy,a prý mě píchnou do žíly.to už jseem byla na pokraji zhroucení,prý si mám nechat něco pěkného zdát. Dívala jsem se do stropu a víc si nepamatuji. Jak jsem se vzbudila,myslela jsem,že jsme si šli s manželem lehnout po obědě a že jsem spala tak půl hodiny. Pomohli mi do postele,byla mi strašná zima. Potom brali tu druhou paní. Už jsem ale nespala,odpočívala jsem. Tak za hodinu přišel Dr.Gogela dal propouštěcí zprávu,kde bylo napsáno počet získaných oocytů. Nato přišla embryoložka,upřesnila výkony a počet oocytů. Pak přišla sestra a v půl jedný nás prý pustí. Tak ani moc nic nevysvětlovala,jen,že mám hodně pít. Jak brát léky neřekla,prý podle rozpisu.Šla jsem dolů za manželem,prý ho mám přivést na ukázání injekce....To jenom vysvětlila,že má udělat špíček na zadku a píchnout,a jeli jsme domů...................

bobecek79
18. zář 2011

@drndapetka jj,já taky nic necítila,myslela jsem,že tam nebudu nic mít..A našli jich 11 🙂 🙂

bobecek79
18. zář 2011

@drndapetka taky je zvláštní,že jsme byly dvě na pokoji a ostatní pokoje byly prázdné. To manžel trošku nadával,že nemohl být se mnou...

drndapetka
18. zář 2011

@bobecek79 teplý ponožky si ebru vždycky, mě bývá totiž pořád zima a na Unice na pokojích se dosti asi větrá, takže tam je pro mě nevhodno 😅 Ta sestra s Tebou byla teda rychle hotová 😨 A to Ti ani nepomohli dolů , když jsi šla za manželem? Byla jsi přece po narkoze, mohla jsi klidně na schodech (ve výtahu) omdlít. Já pevně doufám, že budu na pokoji sama a bude tam se mnou můj manžel. Já měla totiž po OPU bolesti a byala jsem ráda, že mě drží za ruku a hladí po vlasech. Nějakou cizí ženskou bych tam asi v tu chvíli nezvádla. A nevíš kolik v ten den dělali punkcí?

drndapetka
18. zář 2011

@bobecek79 protože oni mají k dispozici pokoje tři a dávají na každý pokoj vždy jednu pacientku, aby mohli být partneři spolu....to je divné, že by bylo v ten den více jak 5 punkcí...A řekla Ti tio sestra předem, že manžel s Tebou nebude na pokoji? Mě to vždycky řekli ještě než jsem šla nahoru, že pokoje jsou volné, že budeme sami.

vodni
18. zář 2011

@drndapetka já posledně byla na pokoji dokonce se dvěma ženskýma, předtím s jednou, jen u prvního pokusu jsem byla sama

drndapetka
18. zář 2011

@vodni nene, nestraš, já tam nechci být bez manži s někým cizím 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru