CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
1. dub 2009

Holky, tak ty dvanáctvky musí být náročné. mě stačí těch 8 hodin a jsem ráda, že jdu domů. Luciiie a kde děláš? Psala jsi předtím něco o tom, že by jsi zkusila manikúru a nehty.

lenulinka21
1. dub 2009

jéé v pá to ti teda blbě vyšlo a i v sobotu? Teda jak hlásí
počasí kolem 20st C.Teda jesli tomu můžem věřit.

holky půjdu určo ven tady to konečně vypadá jarně sluníčko svítí od rána 🙂

luciiiie
1. dub 2009

Dělám v jedné firmě, v expedici. Skenuju hotový palety a tak různě. No jo Jani, zkusila, jenže první kurz začíná za 14 dní a trvá týden a co bych já jim tam v té práci zas řekla? Víte, já teď po těch po dvou měsících zas týden nepřijdu.To by bylo blbé... Ono se má posledního dubna zas vyhazovat, tak třeba půjdu taky. Takže jsem to přesunula. Stejně se zas povídá, že to má celkově končit v červnu, takže ty 3 měsíce tam vydržím, ne? Každá kačka dobrá a korunek je rozhodně víc jak na pracáku, však mi určitě rozumíte. Nebudu se nerovovat, můžou mi vlízt na hrb, budu si dělat co mám a za chvilku zas budu zobat Marvelon 😉

luciiiie
1. dub 2009

No Leni to mi povídej, jak jsem doma, tak je hnusně a jak pomažu do práce, tak bude hezky a nastane pravý jaro. Na to já mám holka pech jak prase 😀

jarkabilik
1. dub 2009

marci oni to říkali hned u první návštěvy že ten 4.pokus je k dobru od nich 😉 takže je fajn že jsi byla jen na Unice
luciiie takže nejsem sama samotinká co chodí na 12 😀 i když bych ti raději přála to překrásné bříško kvůli kterému by jsi tam nemusela 😉 jak se ti střídaj ty 12 taky krátký a dlouhý týden?

luciiiie
1. dub 2009

No Jari, nám se tam točí tři směny, takže to není žádnej krátkej a dlouhej a je to prostě jak to na tebe vyjde. Je to prostě naprd tady tyhle dvanáctihodinovky, ale tobě to nemá cenu povídat, když to chodíš taky ☹ Já když tam občas vidím ty ženský, co mají pár let do důchodu, jak tam dělají na lince jak roboti pořád jednu práci dokola, tak je fakt obdivuju. Já si aspoň můžu uvařit kafčo, jít si popovídat. Je to prostě strašný..

jarkabilik
1. dub 2009

luciiie tak to my tam jsme taky jak roboti ani tě to nenutí vůbec u práce myslet jak vše dělaš už automaticky a dokola jestli tam zůstanu zakrním což nechci,snad seženu ve zkušební době něco jiného i když s tím moc nepočítám když je to s prací takto jak to je,snad ty tři měsíce mě tam nechaj i když budu pomala a ne dost rychlá jak potřebují přetrhnout se nemíním 😀

luciiiie
1. dub 2009

😀 No jasný Jari, taky potřebujou trhat normy??? 😀 O myšlení ani nemluv, člověk je vygumovanej, že občas nechápu, jak dokážu komunikovat, hlavně na těch nočních 😝

jarkabilik
1. dub 2009

luciiie 😀 tak to jsi napsala přesně

jeany
1. dub 2009

Holky tak já už pomažu domů. Tak přeji pěkný zbytek dne a zítra jsem zase tady. 😀

jarkabilik
1. dub 2009

Přeji všem hezký zbytek dne já za chvíli pádím do práce papa zítra pěkný večer 😉

lucifirek
1. dub 2009

Ahoj holky. Tak dneska t byl den. Po obědě se michtělo tak spát. Tak jsem šla domů dřív. Usnula jsem a spala až do teď. A zaspala i orient.tance,sakra. Tak jdu pověsit prádlo a jdu upéct sušenky,jsou moc dobré.
Marci19 to mě strašně moc mrzí. Tento rok to snad není ani možné,že nám to žádné nevyšlo. Ach jo. Marci,máš ještě dva pokusi ne? Když jsi byla podruhé. Ještě máš ten pokus,co platí Unica.
Ahoj Jeany,zuzuzy,Luciiie, Jary,Macinta...

kveta
1. dub 2009

Marci19, je mi to ľúto, že Vám to nevyšlo. ☹ Ale mám návrh: poď na zrazík aj keď to máš ďaleko. Prídeš na iné myšlienky, vytrhne Ťa to zo smútku, troška to pomôže psychicky. 😔

Pre ostatné + Marci19: Mám novinku. Dnes sme boli s manželom u andrológa a ten zistil, že manžel nemá varikokelu. V preklade povedané, nemusím čakať vyše roka na jeho operáciu a zistenie, či to zlepšilo spermio. Momentálne máme taký plán, že o mesiac čakáme výsledky z hormonálneho profilu manžela, na ktorý mu dnes zobrali krv a potom sa uvidí, či je ešte možná nejaká zmena u manžela /horizont troch mesiacov/ alebo asi pôjdeme do darcu. Takže moja novinka je, že o 3-4 mesiace môžem ísť na IVF, ale neviem ešte kto bude bio-otcom. 😝 /čierny humor/ Ale nech to bude ktokoľvek, to bábo bude len a len naše. 😅

ivculka
1. dub 2009

Ahojte.
Tak já jsem dnes šla po 4 měsících do práce a v pondělí jdu na zahájení a už špekulovali,že si budu muset vzít dovolenou, poněvadž mi cesta do Brna a zpátky zabere celý den. 24.4. mám KET, teda alespoň mi to tak vypočítali 😉
Už se moc těším, ale do práce budu chodit i když budu mít malé v sobě. Jen je poprosím, ať mi trochu zvolní pracovní dobu, tzn.,že se s nima domluvím,že ze zdravotních důvodů - méně pohybu.
Pracuji jako šička žaluzií a tam se člověk hoooodně namaká ☹
Doufám,že to bude lepší. Nebudu alespoň na to myslet a buď to výjde a nebo opět NE 😖
To víte....,mám za sebou třikrát ICSI a nic, tak tomu Ketu nedávám moc velikou šanci,ale budu doufat. 😝

ivculka
1. dub 2009

Jinak samozřejmě kolem mne neustále někdo těhotný a to mne bolí, ale zároveň i doufám . . .

zuzuza
1. dub 2009

Ivculko, ahojky!!!! Neházej flintu do zita, podívej na Katusku, ta mela jedno embryjko a jeste zmrazene a divej, vyslo to!

Jinak holky, tak dnes byla folikumetrie, tak deloha je uz aspon viditelna, pekne byla prosvetlena, ale sliznice opet jen 5 mm, na vajecniku folikul přes dva cm, už praskly, jenže mudr. neví, zda z tohoto cyklu, nebo z předešlého ještě po stimulce, takže nic moc, žádná sláva, tak zase duphaston a pak ms a pak další cyklus estrofem, aby aspon byla ta sliznice, když už nic mno 😝

luciiiie
1. dub 2009

Sakriš Zuzo to je teda situace 😖

zuzuza
1. dub 2009

No Luci, je to fakt na prd, sem myslela, že tam něco bude mno, nejvíc mě štve, že se zase cyklus blokne duphastonem, který pak vyvolá ms a všechny holky, co mají pco ovulaci třeba i měly a to až třeba 20, 30. dc, taky psaly, že když měly cyklus ukázkový 28 dní díky progesteronům, nikdy ovulaci neměly, tak ti teď nevím, zda nemám ještě třeba počkat tak 15 dní, no tak co by se mě max. posunul cyklus, jenže tp bych měla jen dvě ms do června do ketu, myslíš, že by to vadilo? Fakt teď nevím:(, jo a 40. dc když jsem ty progesterony neměla tak jsem měla i sliznici ukázkovou, 9 mm!!Což je na mě paráda a dva folíky 28 mm ale neprasklé, možná zase kvůli progesteronu, který ovu zablokuje, sem se rozepsala...

prcekpet
1. dub 2009

ahoj holky,

chvili jsem tu nebyla a takove zpravy - marci19 ☹
jinak maly lezi s horeckama, rano jsem byla u dr. tak dostal chudatko nejake kapky, pred chvili jsem mu delala zabaly, lezel mi na rukach uplne mimo a to moc boli videt takove stvorenicko trpet...cely den proplakal, i kdyz jsem ho mela v naruci, byl uplne hotovy a to jeste rano nemeli v lekarne ty jeho leky, tak jsem musela cekat az do odpoledne 😠 cely den jsem nic neudelala, ani jsem si nestihla sama odpocinout a padla jsem na hubu az prisel manzel z prace...jinak posledni noci byly silene...vstavala jsem co hodinu a to je drsna zmena, kdyz vam ditko spi tak 6 hodin v kuse...

k vareni...ja delala o vikendu pecene veprove stehno na fenyklu (par zrnicek) a vinu k tomu peceny brambor a udelala jsem baby karotku jako prilohu...to vam byla zranice 😀

lucifirek
2. dub 2009

Ahoj Prcekpet, to mě mrzí,že je malej tak nemocnej. Snad to bude v pořádku.
Ahoj Jeany,přeji krásné ráno,samozřejmě i všem ostatním

jeany
2. dub 2009

Ahoj Luci, už jsem tu.
Tak jsi nebyla ani na tancích. Špatně jsi spala v noci, že se ti odpoledne chtělo tak spát? To by bylo, kdyby jsi byla těhu, protože to je taky jeden z příznaků. 😀

Prcekpet, to ti věřím, že je to náročné s nemocným dítěte. Ty jsi sama unavená a ještě když vidíš jak se trápí malý, že. Tak ať se brzo vyléčí. Chytl nějakou chřipku? Dcerka je taky doma už od včerejška, je nachlazená a tak sjem ji nechala až do pátku doma.

Zuzy, já tomu všemu co píšeš ani nerozumím. 😀 Já nejsem odborník ani s tím vším nemám zkušenosti. Zkus se zeptat a zavolej na Uniku ohledně toho posunutí, jak jsi psala o 15 dní. Raději zavolej a zeptej se, aby se ti to pak neprodlužovalo.

Luciiie a jak se máš? Zítra a v sobotu jdeš do práce. Ani se ti myslím nechce, co? Jo peníze jsou důležité.

Zdravím ostaaatní.

luciiiie
2. dub 2009

Ahoj holky,
no Jani...už zíííítraaaaa ☹ A to nám tady začalo dnes svítit sluníčko ☹ Asi naschvál 😀

jeany
2. dub 2009

Luci, to jo, je to jak naschvál. Tady je dnes taky nádherně, úplně modré nebe jako v létě. Člověk má hned lepší náladu. I když já mám v práci už delší dobou náladu na bodu mrazu. Noa já jsem to holky v práci riskla, já jsem napsala přímo šéfovi dlouhatánský email, kde jsem vypsala co všechno se mi nelíbí a aby mi na to odpověděl. Zatím nic, možná, že až zítra. Prostě jsem to riskla, buď se naštve anebo to vezme, nevím. Ale jsem ráda, že jsem to udělala, hned je mi líp. Tak pak vám nahlásím jak to dopadlo.
Luci, tak ať ti to zítra v práci ubýhá. ono ten první den bude strašný, ale pak bude líp. 😀

jeany
2. dub 2009

Jé te´d to čtu a mám tam hrubku - ubíhá. No, ale jsme lidi a každý jsme omylní.
Já mám v práci zle právě kvůli tomu, že jsem něco spletla a udělali z komára velblouda.

luciiiie
2. dub 2009

Jani díky, snad to uteče. 😖
Je dobře, že ses ozvala, lepší než si nechat srát na hlavu. Buď to vezme a změní to a nebo to zůstane při starým.
Musím dneska ještě trochu poklidit, když jsem doma.

jeany
2. dub 2009

Jo, teď už by se i hodila umývat okna, ale nebudu mít kdy. Chtěla jsem začít v pátek, ale už mám nahlášenou návštěvu a v sobotu má mamka narozky a tak jdeme k ní. Snad to stihnu příští týden, to už jsou velikonoce. jinak holky, už máte umyté okna? Vždyť se oteplilo až teď, že.
.

luciiiie
2. dub 2009

Jani já okna umývala asi 14 dní zpátky, ale teď když se na to dívám když na to svítí sluníčko, tak bych si naliskala 😅

jeany
2. dub 2009

Luci, tak se na to nedívej. 😀 Já se na okna nedívám, naštěstí jsou tam záclony, horší už je to s francouzským oknem, to máme veliké a 3 dvéřové a když zasvítí na to sluníčko, tak je to strašné. To asi umyju první, protože právě to mě nebaví, protože tam je všechno vidět. Jenže jak to chceš umýt bez šmouh? To nevím a tak se snažím na to nedívat. 😀

luciiiie
2. dub 2009

Tak my bydlíme v podkroví, takže je zas fakt, že se nahoru na střechy nikdo nedívá 😀

jeany
2. dub 2009

Dnes tu nikdo není, no když je venku tak hezky. Za chvíli taky pomažu, to už mi uteče rychle.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru