CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
28. zář 2011

@bobecek79 hmmm 😉

bobecek79
28. zář 2011

@drndapetka myslíš drndapetko,že to může něco znamenat???

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka zrovna kuchtím oběd a peču buchtu.Jinak celý dny háčkuju dečku pro sestřino mimi.Manža provozuje gaučink a trénuje přepínání programů. 😀

lenceslava
28. zář 2011

@bobecek79 to já bojuju s chmurnýma myšlenkama.ale myslím že zatím boj vyhrávám, 🙂 S tím záchodem to máme stejně.Myslím že to k tomu patří,je to ještě po opu,frgala říkal že trvá i několik týdnů než vaječníky splasknou.

drndapetka
28. zář 2011

@bobecek79 nesleduj se, všechny příznaky co máš Ti můžou krásně vyčarovat hormony 😠 nech se překvapit příští týden , už to máš za chvilku, půlku máš za sebou 😉

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava jééé, ségra čeká mimi? tak zo budete vozit spolu, to je super 🙂 Můj manža má dnes volno, zítra dovču, jak ho znám, tak bude trénovat hraní her 😀 a já dnes ještě odpočívám, fungovat budu až zítra, pokud mi bude po punkci dobře 😉

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka jj.mají termín kolem vánoc.

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava budou mít ježíška, to je pěkný 🙂 Ty máš švicu starší?

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka jj v říjnu jí bude 34. Má už dvě děti.14 a 10 let.

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava tak to jí tiše závidím, že měla první dítko ve 20ti letech, já to tak vždy taky chtěla, ale nebyl v té době zrovna žádný vhodný chlap 😀

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka no tak to mi vyládej.taky jsem to měla naplánované dřív.

betysek
28. zář 2011

Už jsme doma po ET, nakonec zůstala je 2 embrya (časná blastocysta a kompaktní morula), která mám obě v bříšku. Na zmrazení nic nezůstalo, 3. embryo se zastavilo. Tak snad aspoň jedno vydrží až do kočárku. Testujeme 12.10.

teckovanaorchidej
28. zář 2011

@betysek hodně štěstí, taky mi zbyly tyhlety dvě a do mrazáku nic, z časné blastocysty je Gábinka 🙂

drndapetka
28. zář 2011

@betysek přeji hodně štěstíčka 😵 ať má Eli brášku 😉

lenceslava
28. zář 2011

@betysek tak vítej v čekárně.

drndapetka
28. zář 2011

Ty jo holky, to bude za chvilku testovací smršť 😀
Doufám, že se brzy přidám 🙂

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka si piš že se přidáš,už za chvíli. 😉

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava doufám....mám nějak ze všeho větší strach než minule 🤐

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka je mi to jasný,to k tomu patří.

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava tak hlavně přežít zítra OPU, to nejhorší budu mít za sebou a to nejhezčí před sebou 🙂

drndapetka
28. zář 2011

No nic, jdu si na zítra uvařit polívku, po narkoze mi určitě bodne 😉
Držte mi pěsti, ať zítra moc netrojčím 😀 Přijdu dát vědět kolik bylo hrochů 🙂

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka jj držím pěsti na zítra.Teoreticky by měl být na sále dr frgala 😉

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava bude tam pan primář, v úterý mi to slíbil 🙂 minule mi řekli 12 vajec a "vydoloval" ze mě 25 kousků, tak snad tentokrát taky zabojuje a bude jich víc než 6 , já tomu věřím 🙂

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka ajo já soudila podle toho že nám dělal F transfer.

drndapetka
28. zář 2011

@lenceslava se nechám překvapit, se tam asi nějak točí a střídaj bo co

betysek
28. zář 2011

@drndapetka Držím palečky na zítra a hodně kvalitních vajiček. Nevím, jak se střídají, ale v pátek mi dělal OPU Dr. Frgala a dneska na ET byl pan primář. 😉

bobecek79
28. zář 2011

@betysek jéé,tak vítej mezi námi. Testuješ o týden později než já. 😉 Já tu těhotenskou lavinu zkusím spustit,pak bude na řadě myslím lenceslava a Ty a drndapetka... 😲 😲 😲

@drndapetka

@lenceslava
holky takže na Unice budou mít na podzim minimálně 4 násobný úspěch a rozrostou se o miminka 😲 😲 😲 😲 a z nás se stanou spokojené maminky,souhlasíte??? 😉 😉 😉

bobecek79
28. zář 2011

@drndapetka drž se a zítra hodně toho našeho štěstíčka,co tedˇ při nás musí stát........... 🙂

betysek
28. zář 2011

@bobecek79 Jasně, neúspěch se nepřipouští. Všichni pěkně pozitivně myslet a od přístího týdne startuje lavina //

drndapetka
28. zář 2011

@betysek děkuji moc 🙂 Jj, já si myslím, že budu mít pana primáře, mám na něj od začátku štěstí 🙂 Minulý rok mi dělal OPU i ET a otěhotněla jsem, snad bude mít i tentokrát šťatsnou ruku, věřím mu 😵
Tak už jsem spolkla Doxybene, jdu se nachystat na zítřek, zavedu globulku na noc a ještě něco těsně před spaním zhltnu, protože já a nejíst a nepít, to bude zase teror 😝 Už se těším na zítřek na oběd, jak se najím 😀
Zítra po obědě se tu hlásím před nastoupenou jednotkou 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru