CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobecek79
12. říj 2011

@betysek tak hodně štěstíčka přeji..................

lnk
12. říj 2011

@betysek moc blahopřeji, ať to všechno dobře dopadne

lnk
12. říj 2011

holky, prosím vás, kam se píchá pregnyl 5000? asistentka mi říkala, že do břicha pod pupek, ale ted teda nevím, asi nad tím začínám moc přemýšlet, ale to jako doleva, doprava nebo doprostřed??? 🙂

lenceslava
12. říj 2011

@lnk tak jak pícháš injekce.jedno na jakou stranu

lnk
12. říj 2011

jinak mi ted psala kamarádka, že jedna naše známá, taková slepice, nechtěla děti a teď otěhotněla, tak jde na potrat, to mě vždycky dokáže nas... toto... takový kačeny otěhotní ani neví jak, ani se tomu nesnaží zabránit, když už teda děti nechtějí a pak si to "jen tak" nechají vzít, ach jo, to je dneska zase den, vytočená jsem na maximum...

lnk
12. říj 2011

@lenceslava děkuji

bobecek79
12. říj 2011

@lnk je,je jak jsi daleko se stimulací???

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 já mám pouze KETík, příští týden, tak to bude rychlý... 😉

bobecek79
12. říj 2011

@lnk aha,i přesto hodně sil a hlavně at´ se dočkáte vytouženého štěstí..... 🙂

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 no... já to moc neřeším... jsou to totiž embryjka, které jsme měli původně nachystané k transferu, který se kvůli OHSS nekonal, a v unice říkali, že už nejsou vhodné k zamražení, protože už byly příliš daleko, nicméně jsme je zmrazit nechali, takže je otázka, jestli se vůbec rozmrazí a tak... třebas z toho ani nic nebude..

jimmy1
12. říj 2011

@lenceslava ☹ chjo... ani nevím co napsat 😔
@lnk kdy bude KETík?? třeba to zrovna dobře dopadne 😉

bobecek79
12. říj 2011

@lnk třeba se usměje štěstíčko a vyjde to i tak. Já jsem po nevydařeném 1 IVF na zamrazení nám nezbylo nic,tak přemýšlím,co budeme dělat dál. Penízků taky už moc nemáme a hlavně tedˇ se nedá dělat asi nic. Musíme tři měsíce počkat. Ale to čekání je hrozné. nejraději bych to toho šla znovu hned. Když se ohlídnu nazpátek,tak si myslím,že jsem všechno snášela dobře,myslým po fyzické stránce. Ted´ je to horší s psychikou.

bobecek79
12. říj 2011

@lnk kolikrát se ptám sama sebe,co jsem udělala špatně a proč zrovna mě to nevyšlo??? Ode všech mám podporu,že příště to bude super,ale taky nemám tu jistotu,že to vyjde,ach jo. Nejhorší ze všeho je zklamání......a já bych miminko tolik moc chtěla.

bobecek79
12. říj 2011

@lnk nevím jestli bych si neměla třeba koupit čaje na podporu otěhotnění. Pro jistotu,abych měla klid na srdci,že i sama tomu pomáhám.

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 myslím, že ty stejné otázky si klademe všichni, kdo se v tom plácáme a výsledek žádný... já jsem taky šla poprvní co nejdřív to šlo, po druhý taky a teď jsem si nechala rok a půl pauzu, protože jsem to nebyla schopna dřív psychicky ustát, s každým dalším neúspěchem mi bylo hůř a hůř... takže ti držím pěstičky, aby se na tebe štěstíčko usmálo už ve druhém kole... 😉

bobecek79
12. říj 2011

@lnk můžu se zeptat kolik Ti je roků a jestli už mimi máš?

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 určitě to vyzkoušej, já jsem pila kontryhel a ještě něco, co už si nepamatuju, zkoušela jsem fakt všecko, i nějaký vitamíny, jak říkáš - pro klid duše - já jsem pro to udělala vše, víc už udělat nemůžu, bohužel, ale vím, že jsem nic neopomenula, takže to mi dost pomohlo, že sama v sobě vím, že jsem udělala maximum, takže čajem URČITĚ nic nezkazíš 😉

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 miminko nemám a je mi 32, snažíme se 6 let...

bobecek79
12. říj 2011

@lnk děkuji i já Tobě přeji hodně štěstíčka atˇ to vyjde z mrazáčků,vždytˇ to stálo tolik penízků....Člověk je schopen udělat všechno a stejně kolikrát osud je tak krutý...

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 já už jsem tentokrát ani nikomu neříkala, že jdeme na další KET, protože pak se všichni těší a já sama dost těžce nesu to zklamání, ne tak ještě každýmu říkat, že z toho zas nic nebylo, tak jsme si to tentokrát s manželem ututlali pro sebe 🙂

bobecek79
12. říj 2011

@lnk jéé,tak to jsme stejně,mě bude v listopadu 32,mimi taky ještě nemáme. Snažíme se 1,5 roku.

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 máš pravdu, já jsem opravdu byla ochotna udělat vše, i za cenu, že jsme se s manželem občas chytli, protože jsem ho tlačila, do čeho se mu nechtělo, ale udělal to, protože ví, že já se kvůli dětem moc trápím, ale kolikrát jsem si říkala, že se fakt vůbec nedivím, že to některé páry neustojí a rozvedou se, je to na psychiku dost záhul 😝

bobecek79
12. říj 2011

@lnk jj,tedˇ to bylo naše napoprvé,tak jsme to doma řekli. Ale už jsem manželovi říkala,že napodruhé nikomu nic neřekneme, a když to vyjde bude to překvapení a budou se radovat s námi.

lnk
12. říj 2011

@jimmy1 jdu ve čtvrtek 🙂

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 jj, je to fakt o moc lepší, raději nic neříkat a pak překvapit s dobrým výsledkem... 🙂 a pokud je špatný, tak si to v klidu a o samotě vyplakat... 😢

jimmy1
12. říj 2011

@lnk ve čtvrtek jako zítra nebo příští týden? 😕

lnk
12. říj 2011

@jimmy1 příští týden 🙂

bobecek79
12. říj 2011

@lnk zatím se měj pěkně,držím palečky a zase písni. Holky,co jim to tady na Unice nevyšlo,tak už nějak nepíší. Ale chápu,je to psychika....... ☹ Jdu žehlit. Večer sem zase nakouknu.

jimmy1
12. říj 2011

@lnk my budeme mít někdy příští týden OPU, teda snad!!! tak tfuj tfuj 😉

lnk
12. říj 2011

@bobecek79 já jsem sem taky nikdy nechodila po neúspěšném pokusu, pak je to spíše o tom zapomenout, srovnat myšlenky, připravit se a tak... 🙂 vždycky jsem se sem dívala jen když jsme se chystali na další pokus nebo jsme byli v akci 😉
taky ti držím pěstičky, aby ses s tím co nejdříve vyrovnala a hlavně šla do dalšího pokusu co nejdříve a s nadšením 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru