CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

sblanch
22. říj 2011

@lnk nojo já vím, že je to zatím hodně, ale... Zítra se uvidí. No hlavně se uvidí v pondělí. Jsem pesimista. Ale minule to taky tak dopadlo, nejdřív hodně a pak akorát na ET...

sblanch
22. říj 2011

Děkuji všem za info k ET 🙂 Na Obi (pardon že to furt srovnávám) to probíhalo až po OPU. Ale musím říct, že mě zorganizováním rozhodně víc vyhovuje Unica.

jimmy1
23. říj 2011

@ink jj byla jsem ve čtvrtek na 8:30 na OPU, ale to nám jen vzali spermoníky, změřili tlak, vypsali nějaký papíry... Nahoru na pokoj jsme šli až asi v 9:30 a na sálek mě brali v 10h.
Dneska nějak nemůžu dospat 😝 před sedmou má přijít babi mi píchnout agouš a já už od 5 straším vzhůru... radši jsem vypadla z ložnice, abych svým převalováním se nevzbudila Martínka...
A nejradši bych, abych už TEĎ věděla, jak na tom dneska embroušci jsou 😎 😀 ale to si ještě počkám 😝

sblanch
23. říj 2011

@jimmy1 taky ti dnes ještě nevolali? Jsem čím dál víc nervózní...
Jinak my byli pozvaní na 8:15 a na řadu jsem přišla až okolo 11... Což se dalo snést, protože jsme byly na pokoji 3 a tak se kecalo a kecalo 🙂 Horší bylo, že manžel musel čekat na své výsledky a nějak na něho pozapomněli... Tak tam asi hodinu seděl, než se zeptal co a jak a hned mu výsledky řekli a poslali ho pryč...

jimmy1
23. říj 2011

@sblanch sedím tady jak na trní... ještě nevolali 😕 manžel chce jít spát po noční, ale čeká se mnou na telefon!!! chjo...

jimmy1
23. říj 2011

Stále čekám ☹

jimmy1
23. říj 2011

Tak konečně volali... ale že si dneska teda dali na čas...
Drží nám všech 5 embryjek 😵 😵 😵 (8B, 8B, 8B, 7B, 7B), transfer bude v úterý 😵 moooooooc na ně myslím na bobánky naše 😵

vodni
23. říj 2011

@jimmy1 super 😵 moc držíme pěstičky 😵 Kvalita vypadá perfektně 😉 Vodníček měl při transferu právě 8B 😉

lnk
23. říj 2011

@jimmy1 jee, krásně se drží bojovníčci 🙂 držím pěstičky

lnk
23. říj 2011

@sblanch tak co, v kolik zitra jdeš?

sblanch
23. říj 2011

tak my jen 4... chjo chjo... jestli si správně pamatuju, tak má nejvíc tuším 12, jestli to není nějak mnoho. Když jsem se ptala, jestli to odpovídá, tak prý 2 jsou kvalitní... Nálada pod psa. Člověk s tím počítá, ale když to přijde, tak je to stejně zlý.

sblanch
23. říj 2011

@jimmy1 gratuluju, paráda 🙂 Stejně si myslím, že míň odebraných vajíček je spíš výhra. Jestli tohle nedopadne, tak asi minimálka...

sblanch
23. říj 2011

@lnk máme přijít po 8, protože 8.30 ET

ivetule
23. říj 2011

@jimmy1 super bojovníčci se drží. 🙂

ivetule
23. říj 2011

@sblanch na zítra tfuj tfuj at se bojovníčci chytí a už nepustí. 🙂

jimmy1
23. říj 2011

Holky všem moc díky za podporu!!!
@sblanch neházej flintu do žita... na minimálku vůbec nedojde 😉 zítra na ET tfuj tfuj tfuj, budu na tebe myslet a v úterý jsme ti těsně v patách 🙂
My budem muset v úterý na ET s kočárem busem a pak zase busem domů... odvoz nám nevyšel, hlídání taky ne, bohužel děda jede na služebku, tak to budem muset zvládnout v bojových podmínkách 😕
Kluci mi spí, za chvilku půjdu vařit pozdní oběd, aby byl až se oba vyspí (teda spíš brzkou večeři), ale nějak mám lenóru a nic se mi nechce 😀

lnk
23. říj 2011

@sblanch tak zítra tfuj tfuj tfuj, stačí i dva bojovníčci, na to, aby to dotáhli do toho správného konce. 😉 držím pěsti, hezky se vyspi a zítra vstávej s úsměvem na rtech 🙂

sblanch
24. říj 2011

@lnk děkuji za podporu - jak říkáš, stačí dva... Teda u nás musí stačit, protože na mražení nic nezbylo. Trochu jsem s tím počítala, včera embryoložka říkala, že dvě jsou dobré kvality. No a nakonec z toho byla morula a časná blastocysta, bohužel ne expandovaná. Máme myslet pozitivně, zatím se o to snažím. Aspoň nám řekli, že se nám embrya nevyvýjí úplně standardně, že se u hodně z nich tvoří fragmenty... Bohužel vlivů může být hodně a ani nevím, jestli by genetika něco přinesla - a i kdyby, tak je to furt jen diagnostika a ne odstranění problému. Takže to podle mě nikam nevede...

sblanch
24. říj 2011

@jimmy1 taky držím pěsti na dnešní volání - už to určitě víš. Věřím, že se vám pořád všech 5 drží. Určitě!
Vy to máte s tím hlídáním složitější... Nějak si to nedovedu představit.
A co jsi včera vařila? Abych měla inspiraci 🙂

lnk
24. říj 2011

@sblanch tak to mě mrzí, že nezbyly mrazáčky... já jsem expandovanou blastocystu taky nikdy neměla, já myslím, že ono to ani není potřeba, jak tu píšou holky, mají děťátka i z 8B apod... co to znamená, že se vám u nich tvoří fragmenty???
No, já jsem se na transferu taky málem rozbrečela... Pan primář mě nepotěšil, řekl mi, že mám na čípku jasně viditelnou endometriozu, dvě staré hnízda a jedno čerstvý se mi klubalo přímo na transfer... ☹ takže mě připravil na to, že to je bohužel špatná diagnoza a že to hodně snižuje šanci na uchycení i při IVF... proto mi to nikdy nevyjde... ☹ bohužel doteď endometrioza vidět nešla, ale očividně se to natolik zhoršilo, že je to viditelné pouhým okem, tak se na to taky snažím nemyslet 😉 myslím pozitivně!!! 🙂

lnk
24. říj 2011

@jimmy1 taky na tebe myslím, už ti volali?? jak to vypadá? 🙂
teda to cestování zítra vám fakt nezávidím, budete to mít trošku akčnější 🙂

sblanch
24. říj 2011

@lnk tak to mě mrzí... A při laparce - teda jestli jsi ji měla - ti to nezjistili? Ono se to asi může vyvýjet... A je to dnes prý dost časté. Někdo šel hned po laparce na IVF, prý jsou vyšší šance, ale moc k tomu nevím.
Mě vlastně nezjistili, proč se nám to zatím nikdy nepodařilo - na laparce vše ok, pouze odstranili cosi u vejcovodu, ale prý to byla nějaká drobná sraženina, na histologii ok. Doktorka na Obi nám řekla, že díky tomu, že neovuluju, tak se mi pravděpodobně budou tvořit horší vajíčka... Takže to, že máme nějaká embrya, je asi spíš zázrak. No a ty fragmenty jsou prý díky tomu, že neprobíhá dobře dělení, že to nejsou buňky, ale jakoby jejich části. Uvidíme, snad se i tak zadaří. Za 14 dní test a pak se uvidí. Nevím, možná by pomohly vajíčka dárkyně - ale netuším, jestli bych to překousla...
Jaké jste si koupily testy? Já mám jeden doma, z dubna, ale asi koupím oba nové.

ivetule
24. říj 2011

@sblanch tak se ted šetři a za 14 dní přeju krásný //. 🙂

lnk
24. říj 2011

@sblanch já jsem na laparce nikdy nebyla, bohužel nikoho nezajímalo, jestli mám průchodné vejcovody apod. takže jsem ani nikdy nevěděla, že mám endometriozu. Tušila jsem to, protože jsem vždycky mívala silné menstruace. Teď jsem si kolem toho četla a zjistila jsem, že mám více příznaků klasické endometriozy - dlouhé a silné menstruace, s krátkými cykly, špatnou buněčnou imunitu a dokonce jsem zjistila, že to co mi našli při vyšetření žaludku před pár lety je také endometrioza, bohužel to doktorku v nemocnici absolutně nenapadlo, řekla mi, že vůbec netuší co to je... 🙂 takže teprve teď mi začínají zapadat jednotlivé části skládačky do sebe. takže kromě toho, že nám ovulaci, tak mám ještě i endometriozu, no to je fakt paráda, ale už se ani nedivím, já jsem totiž smolař od přírody. 😉 ale snažím se na to teď nemyslet, jak říkají holky tady na koníkovi, naděje umírá poslední, tak já se těším, až příští čtvrtek najdu ty //!!!! 😀

lnk
24. říj 2011

@sblanch chtěla jsem říct, že nemám ovulaci

jimmy1
24. říj 2011

Ahoj holky 🙂
předně @blanch časná blastocysta je super 😉 to byl Martínek při transferu a teď mi tu rošťačí 😵 takže gratulka a ať se aspoň jednomu mimískovi u tebe líbí dalších 8 měsíců 😉

My dneska máme 4 embryjka (14B, 12B, 12B, 10B) transfer zítra v 8:30, máme přijet na 8. A stal se zázrak, dědovi se povedlo to nějak domluvit a doveze nás tam, pohlídá tam Martínka a odveze nás zase domů a pak teprve pojede na tu služebku 😵 😵 😵
@sblanch včera jsem dělala brokolici zapečenou s bramborem, sýrem a smetanou. Dneska navařím kotel kuřete na smetaně a paprice, abysme to měli i na zítra, upeču buchtu. Zítra jen odpočívám, ve středu bude vařit manžel zapečený těstoviny 😝 už teď se na to vaření "těší" 😀

sblanch
24. říj 2011

@jimmy1 gratuluju, super kvalita (teda jak můžu coby laik soudit) 🙂 Zítra držím pěsti.
Věřím, že ti spadl kámen ze srdce, že budeš mít odvoz i dědu s sebou, protože jinak by to bylo asi o nervy...
Mňam, to zní báječně 🙂 Kuře na paprice já prosím rád 🙂 Brambory se šunkou a brokolicí jsem dělala na pátek, to my taky rádi. Jsem ráda, že jsem doma, mimo jiné že si můžu uvařit, na co mám chuť. Ne ty pochybná jídla v jídelně... Manžely je taky potřeba zapojit 🙂 Já toho svého teda zapojuju do úklidu, protože ráda dělám ten zbytek. Naštěstí je zvyklý pracovat z domova.

jimmy1
24. říj 2011

@sblanch díky 😉
u nás se manžel do úklidu zapojuje pravidelně, ale vaření... vařil naposledy, když jsem byla těhotná a to na začátku, když jsem měla přísný klidový režim kvůli krvácení.... takže od roku 2009 v kuchyni akorát myl zem, sporák a nádobí 😀 😀 😀

sblanch
24. říj 2011

@lnk s tou endometriózou je to fakt lapálie... Já do laparky šla s obavami, co všechno najdou - oni to prý při tom dokáží i odstranit. Neboj, věřím že i přes to to tentokrát dopadne, myslím moc na tebe 🙂 Testuješ už brzo, ne? Závidím ti, taky už bych to chtěla vědět. Je to takovej divnej čas, člověk se na to snaží nemyslet a nehlídat se, ale to se nedá...
A ovulaci fakt taky nemáš? Já bez HA ani MS...

lnk
24. říj 2011

@jimmy1 jéé, tak to je super, jsou krásní, tak zítra šup dva k mamce a šup dva do mrazáčku 🙂
jsem ráda, že vám to tak nakonec vyšlo s dědou, nebudeš se muset zbytečně nervačit, ono to chce hlavně klid 😉 tak si to zítra užij 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru