CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
29. lis 2011

@lnk držím ti pěstí a neboj jenom lež a nic nedělej..Měla jsem úplně ty samé potíže ležela jsem v nemocnici,taky jsem krvácela a vidíš, mimi je s námi vybojovali jsme to..hlavně musíš dodržovat klidový režim a nic nedělat...a jak ho máš velký?já měla 5 cm a než zmizel úplně to trvalo skoro 3 měsíce.... 😒 ale dopadlo to dobře a i u tebe to tak dopadne... 🙂

lnk
29. lis 2011

@jezulicka děkuji za podporu 🙂 v nemocnici mi taky říkali, že mám dodržovat klidovej režim, tak budu ležet, odpočívat, ani se nehnu, zrušila jsem vánoce 🙂 řekla jsem našim, že letos opravdu nebude čas nakupovat dárečky, ale oni jsou štastní, že jsem těhu, že je jim to úplně jedno 🙂

jezulicka
29. lis 2011

@lnk to je jasné já loni to samé...vánoce žádné nebyly...a vůbec to nikomu nevadilo...hlavně lež a lež...dívej se na filmy a užívej si toho klidu a pohody...až budeš mít mimi tak budeš jen vzpomínat na to jak sis jen ležela a měla pohodičku....jak bych to ráda zase zažila ten klid...pak už budeš jen kmitat kolem miminka...ale zase to stojí za to... 😉 🙂

luciiiie
29. lis 2011

@lnk uuuuffff....holka tys mi dala..jsem ráda, že jste v pořádku! Odpočívej a máš pravdu, na Vánoce se vyprdni (nadělila jsi ten nejkrásnější dáreček) a.příští budou mnohem mnohem lepší! drž se! 🙂

luciiiie
29. lis 2011

@jezulicka dívala jsem se k Tobě do albíčka na malou...je náááádherná....a Tobě mateřství moc sluší 🙂 jste kočky 🙂

jimmy1
29. lis 2011

@lnk ufff, to se mi odlehlo 🙂 já to měla v těhu s Martínkem podobně... akorát v nemocnici jsem byla jen týden. Tak pěkně odpočívat, polehávat, nožky nahoru 🙂 a vánoce budou krásný i bez naklidína a hromady dárků, protože ten nejlepší dáreček pro celou rodinu máš stejně už zařízenej u sebe, tak ho pěkně opatruj 😵 a že pozdravujou i tetky koníkovky 😎

lnk
29. lis 2011

@luciiiie luci, děkuji 🙂 tak snad už to ted bude dobré 🙂

lnk
29. lis 2011

@jimmy1 🙂 mooc děkuji 🙂

lnk
29. lis 2011

holky, jste zlatý, že jste na mě tak moc myslely 🙂

ivetule
29. lis 2011

@lnk teda to se mi ulevilo. Tak hlavně nožičky nahoru a odpočívat. 😀

bobecek79
29. lis 2011

@lnk děkuji moc,a hlavně Ty se drž a opatruj sebe a miminko atˇ jste oba v pořádku. Držííííííííííííím moc pěstičky,mějte se krááásně..... 🙂 🙂

mrkvicka28
29. lis 2011

@lnk teda ty nám dáváš tak se hlavně opatrujte a hajejte v postylce. 🙂 🙂 🙂

lucifirek
30. lis 2011

@lnk teda koukánn,co sis zažila za nerwy ☹ tak držínn palečky at hennatonn znnizí a nnůžeš si užíwat w klidu těhulkowání 😉

lnk
30. lis 2011

holky, ještě jednou díky moc všem za podporu 🙂

durma
30. lis 2011

@lnk je to bojovník,určitě to vydrží!!!! Já krvácela do 18.tt a už je to dobrý,ale byly to nervy,to je pravda. 😉 Dokonce se mi tam hematom udělal dvakrát,nechápu z čeho.

jezulicka
30. lis 2011

@luciiiie děkujeme,no letí to hrozně za chvilku už budeme mít půl roku..a ty se Štěpánkem už rok co?ty děti nám rostou před očima...tak to hezky oslavte.... 🙂 😉

betysek
30. lis 2011

@lnk Teda holka, ty jsi my dala (vlastně všem tady). Tak pěkně odpočívat a nechat se opečovávat. Určitě to zvládnete a mimi bude v pohodě.

betysek
30. lis 2011

Teda koukám, jak už mi hrabe a píšu pěkné pravopisné chyby. Eli je zase nachcípaná a já to samozřejmě chytla taky. Za 2 týdny jdeme na trhání nosní mandle, tak snad se to její marodění pak zlepší.

jimmy1
30. lis 2011

Ahojte holky 🙂
@betysek kdy jdeš na ten NT screening??

betysek
1. pro 2011

@jimmy1 Příští týden v úterý.

nellynka3
1. pro 2011

Ahoj děvčata, ráda bych se podělila o své zkušenosti z Unicou. Byli jsme tam s manželem na 3 cyklech, poslední dokonce s darovanými vajíčky, protože z mých už to nejde 😢 , ale bohužel vždy negativní a v při posledním cyklu, už se tam chovali dost nepříjemně, proto jsem se rozhodla, že to ještě naposledy zkusíme, ale už rozhodně na jiné klinice. Zjistila jsem, že je teď v Brně založená nová klinika ReproGenesis a tak jsme se s manžou rozhodli, že to zkusíme tam. Musím říct, že jsem byla moc překvapená, jak se tam k nám mile chovali a podporovali nás. Na dárkyni jsem nemusela vůbec čekat a mohla jsem hned začít s léčbou no a abych to zkrátila, jsem konečně po těch letech snažení těhu 😀 a máme to potvrzené už i na ultrazvuku 🙂

lnk
1. pro 2011

@betysek tak ti moc držím pěstičky, aby ti to dobře dopadlo 🙂
já jedu zítra do brna, tam uvidím, jak mi stanoví těhu, protože v nemocnici to bylo pokaždý jinak a pak si konečně zavolám na prenatal a objednám se tam 🙂

lnk
1. pro 2011

@nellynka3 tak to ti moooooc gratuluji 🙂
já už jsem si také myslela, že mi v Unice nepomůžou, naštěstí to vyšlo na potřetí 🙂
ono to vždycky chce trošku toho pokakanýho štěstíčka 😉
tak ať vám to vyjde až do kočárku 🙂

luciiiie
1. pro 2011

@nellynka3 gratuluji!!! přeju krásné a hlavně bezproblémové těhulkování 🙂 Také jsem už o té klinice někde četla... 🙂

ivetule
1. pro 2011

@nellynka3 moc a moc ti gratulujeme. At je to v pořádku aspon ještě 8.měsíců. 😀

ivetule
1. pro 2011

@lnk já jdu konečně ve čtvrtek na gyndu tak jsem zvědavá kdy mi řekne termín pořádně ho nevím. Kvůli tomu močáku se ve mě moc nechtěli hrabat. A hlavně budu ráda když zase uvodím prcka ,že je všechno v pořádku. 😀

bobecek79
1. pro 2011

ahoojte holky,máte některá zkušenost s trombofílií (vysoká srážlivost krve)???? Byla mě zjištěna při genetickém vyšetření... Myslíte že to může být příčina neotěhotnění?????????? Díky za radu... 🙂 🙂

andinecka
1. pro 2011

@bobecek79
no já mám poruchu srážlivosti ( trombocyopatii) - pozdní srážlivost. A chodila jsem na hematologii k Mudr. Pražákové na Pekařskou.
A máš vyšetřenou štítku? Já nemohla otěhotnět díky ní.

jimmy1
1. pro 2011

Tak jsem koukla na ty stránky reprogenesis a vidím, že tam přešla nejedna sestřička z Unicy...
@nellynka3 moc gratuluju a ať je těhu v pohodě 😵
@bobecek79 nevím jestli může být příčinou neotěhotnění, ale určitě je často příčinou brzkých i pozdnějších potratů pokud není kompenzovaná ☹ ale ty si budeš píchat nějaký injekce na ředění krve (clexan nebo fragmiparin) a bude to v poho! Držíme pěstičky!

lnk
1. pro 2011

ahoj holčiny, prosím o radu, co si mám koupit na mazání bříška, abych předcházela tomu, až se mi začne natahovat, aby se mi nedělaly strie 🙂 tak poraďte, co jste používaly nebo používáte 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru