CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
22. pro 2011

Ahoj holky přejeme veselé a Krásné Vánoce a do Nového roku jenom to nejlepší. 🙂

jimmy1
24. pro 2011

Holky, přejeme vám všem krásné prožití Štědrého dne i ostatních svátků vánočních 😵
Jarmila a Martínek

lnk
2. led 2012

ahojte holky, tak vás všechny zdravím v novém roce 🙂

lnk
2. led 2012

@jimmy1 zítra ti držím pěstičky, pokud se nepletu, tak jedeš do prenatalu. 🙂 tak ať dopadnete na výbornou 🙂

lnk
2. led 2012

@bobecek79 a tobě přeju, ať dopadnete dobře v Unice, ted si nejsem jistá, jestli jedete ve středu. Každopádně, at se domluvíte k vaší spokojenosti a hlavně, ať to dopadne s //. 🙂 moc ti to přeji 🙂

jimmy1
2. led 2012

@lnk díky, máš pamatováka 😉 jak se máš?? všechno OK? Já lítám teď furt po doktorech ☹ vyšly mi trochu blbě jaterní testy, tak jsem dneska ještě byla dát moč na rozbor. Zítra prenatal, ve středu večer zubař (mám ulomenej kus zubu), ve čtvrtek gynda. Natřískanej týden 😉
@bobecek79 taky se ti to blíží, tak tfuj tfu 😵

bobecek79
2. led 2012

@jimmy1 děkujiííí moc,snad to dopadne. A u Tebe ať je taky vše dobré a v červenci se rozrostete o zdravé a krásné miminko..... 🙂

lnk
2. led 2012

@jimmy1 já zatím dobrý, nevolnosti zatím stále mě trápí, ale spíše už jen večer, přes den mám celkem klid 🙂
já jdu zítra na gyndu teprve poprvní do těhotenské poradny, takže mám přinést moč a budou mi brát krev, takže já zatím netuším, jestli je vše OK nebo ne... ale tím že je mi stále špatně, tak si říkám, že drobek o sobě dává vědět, tak snad je tam všechno v pořádku. 🙂
ve čtvrtek jedeme do prenatalu a pak se mi teprve asi uleví, upínám se k tomu, aby bylo všechno ok a pak teprve si začnu užívat těhotenství 🙂

betysek
2. led 2012

Zdravím holky! Mně už konečně přešly nevolnosti. Během Vánoc se vytratily, tak je to už mnohem veselejší. Na krvi jsem byla až 29.12. Vůbec nevím proč až v 16.tt, v předchozím těhu mi brali krev určitě už ve 12tt. Ale každý to hold dělá jinak. Asi to chtěl doktor spojit i s testy na genetiku v 16tt, ale když mi screening ve 12tt vyšel ok, tak řekl, že je to zbytečné. Už jsem se objednala i na UTZ ve 20tt do Prenatalu. Říkala jsem si, žese musím objednat brzy, abych pak nešla až někdy pozdě odpol. Myslím, že s Eli jsme tam byli kolem 16,30. Říkala jsem si, že se divím, že tam jsou tak dlouho.

betysek
2. led 2012

@jimmy1 Držím palečky na zítra.

betysek
2. led 2012

Dneska jsme jeli do školky busem. Jel stejný řidič tam i zpět a při zpáteční cestě mi povídá: Tak zase zpátky. Byla jste vyzvednout vnoučka ve školce? Já myslela, že mě trefí. Většinou mi všichni hádají min o 5 let míň......

jimmy1
2. led 2012

@betysek díky 🙂 nebudu tajit, že mám strach 🤐
my jsme na ten UTZ ve 20tt s Martínkem šli do Prenatalu snad na 19 h. Navíc Marťula nespolupracoval, tak jsem tam musela cca půl hoďky pochodovat po chodbě, aby se otočil a domů jsme jeli až po osmé hodině večer 😕 taky jsem zírala, že jsou tam až tak dlouho. Jo a byl to navíc pátek.

tevi
2. led 2012

Holky neuvěříte. Dneska jsem byla na gyndě a prý normálně ovuluji. Dr. mi řekl, že být manželem, tak na mě už leží 🙂
Jenže smutná zpráva k tomu. O Vánocích nám umřela babička ☹ Ve středu máme pohřeb. Nevím, jak to dáme. Ach jo.

lnk
2. led 2012

@tevi to je mi moc líto ☹

tevi
2. led 2012

Děkuji, byla jsem z toho strašně moc smutná, ale na druhou stranu, byla moc nemocná a už by se trápila. A když se to vezme kolem a kolem - jeden odejde a třeba druhý příjde. Kdo ví. Musíme být stateční.

ivetule
2. led 2012

@tevi super zpráva. Tak at se zadaří. 🙂 S babičkou je mi to moc líto. ☹ Drž se.

ninule
2. led 2012

Tevi, jedna zprava krasnoucka, druha smutna:((((.Ale jak rikas, treba to bylo pro ni vysvobozeni...Drz se, nesmutni a koukej se ridit radami dr. 😀 😀 😀 😀

bobecek79
3. led 2012

holkýýýý,prosím nevíte některá z Vás,když jdeme zítra na druhé zahájení IVF,musím mít manžílka??? Nevím jestli bude z práce stíhat... 😒 .Bude potřeba nějaký podpis,nebo něco tak???? Samozřejmě kromě peněz?? A ješte jedna otázečka,když mi zbyly z minula léky,můžu je vzít,aby mi jich napsali míň,abych ušetřila... 🙂 Děkujííí za odpovědˇ....

lnk
3. led 2012

@bobecek79 nepotřebuješ manžílka, já už jsem pak chodila taky sama. papír podepisoval až v den transferu a nevadilo to... léky si určitě vem, nebo napiš seznam, já jsem vždycky sepsala, kolik ks čeho mám a o to míň jsem jich pak vyfasovala, je zbytečné, aby se ti to doma hromadilo... 🙂
držím pěstičky, dej vědět 🙂

lnk
4. led 2012

tak jsem dnes byla na gyndě, vyfasovala jsem nějaké globule na zavádění a za 3 tejdny si mám přijít pro těhotenskou průkazku 🙂

lnk
4. led 2012

@jimmy1
@bobecek79
holky, tak jak jste dopadly? 🙂

dazour
4. led 2012

Ahojky,všechny zdravím a přeju at vám to dobře dopadne 🙂.Chtěla bych se zeptat zda některá nevíte ceník na letošní rok?Plánujeme že by jsme pořídili Míšovi sourozence,ještě máme 3 v brazáčku,tak by mě zajímalo kolik nás to asi bude stát -ket,prosím nemáte některá ceník,děkuji všem předem děkuji 😉

lnk
4. led 2012

@dazour letošní ceník nemám, ale v říjnu jsme byli na KET a platili jsme za to rovné 4000 Kč (rozmražení + KET transfer). Plus samozřejmě něco na léky musíš počítat. Já myslím, že se to moc asi lišit nebude.
Tak držím pěstičky, ať sourozenec vyjde 🙂

jimmy1
4. led 2012

@lnk ahoj, tak screening je negatvní, ale jen 1:500 (což není zrovna moc) a vzhledem k věku doporučují stejně konzultaci na genetice a plodovku... ale je to lepší než jsem čekala 😉
uvidíme co triple testy a pak se definitivně rozhodnu jestli tu plodovku jo nebo ne.
Ty jdeš taky teď někdy, ne? tak tfuj tfuj 😉

lnk
4. led 2012

@jimmy1 jo jo, já jdu zítra, nervičky jsou na pochodu... snad budeme v pořádku 🙂 zítra ti písnu jak jsem dopadla já 🙂

lucifirek
4. led 2012

@jimmy1
@lnk holky držím palečky. Tfuj,tfuj,tfuj 🙂
JInak mě ten screening vyšel taky hodně málo,nevím jestli 1:260 nebo tak.musela bych to dohledat.

betysek
4. led 2012

@jimmy1 Budeme moc držet palečky, určitě to dobře dopadne a mimčo bude v pořádku. 😉 Já jsem valila oči, že mi celkový výsledek vyšel mnohem lepší než při prvním těhu a to už mi za chvíli bude 34. Taky jsem z toho měla šílený strach.

betysek
4. led 2012

@lnk Držím palečky na zítra. Koukám, že tvoje doktorka šetří těhu průkazkami. Snad se jí dočkaš aspoň v červenci, než pojedete do porodnice.....

dazour
5. led 2012

Ahoj, @ink Držím palečky 🙂.Ještě jsem se chtěla zeptat píšeš že jsi platila za rozmražení-ket+transfér - 4000kč a to v tom asi není asistovaný hatching při ket? Já tady mám starou cenu zroku 2008 to bylo 3000kč. 😉 🙂 🙂 🙂 ???

dazour
5. led 2012

Úplně jsem se zapoměla zeptat než jsi šla na ket tak ti brali ještě krev a dělali nějaké vyšetření?Za jak dlouho ti je zaváděli a kolik?Děkuji 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru