CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
14. dub 2009

Ahoj Jary a Lenuli 😀 Tak už je nás tu víc.
Jary mám se dobře, bolesti břicha pomalu minuly, je to už docela dobré, ale pořád beru léky. Jinak svátky byly moc bezva, jen to rychle uteklo. Kliďánko bych si to zopakovala. Moc jsem i s dcerkou nedostala, bylo to v normě. 😀
Lenuli, to máš pěknou prácičku. Moc se u toho neunavuj. Kluci kopou?

lenulinka21
14. dub 2009

jeany: ahojík to teda jo kopou jak dva šílenci 😀 když začne jeden tak musí i druhý 🙂
Je to takové tandemové kopání.
Ale nic nebudu přehánět co stihnu to stihnu.

jarkabilik
14. dub 2009

jeany copak bereš za léky 😕 jinak já nedostala taky spala jsem po noční na velikonoce a manžel mě a dceru ušetřil velikonočním zvykům 😀
lenulinka a co miminka jsou hodná? 😉

lenulinka21
14. dub 2009

jaruš: ahoj no řádí oba jak draci 😀 ale to je dobře aspon o nich vím 🙂

aby si nám ale neuschla jak se říká 🙂

jeany
14. dub 2009

Jary, manža mi koupil v lékárně na močové cesty GS Turinin nebo tak nějak a opravdu to pomohlo a zabralo. Já jsem se nachladila, ale už na sebe dávám pozor a raději se oblíknu víc, než abych mi byla zima. 😀
Manžu zase bolí zuby, taky si s tím už zkusil, má asi zánět a nevím, jestli mu to dnes nevytrhli. Pořád mu volám, ale nebere to, asi doma nechal mobil. To je na něj podobné. 😀

jarkabilik
14. dub 2009

jeany jj o tom jsi vlastně psala jestli si pamatuji dobře, já už měla strach že něco jiné, zuby jsou prevít, můj je na to strašný lajdák divím se že ho zuby nebolí, víš jak se to říká kovářova kobyla chodí bosa 😀 manželova maminka je zubařka, ale jeho zuby havarijní stav ho ani nepustí na misi 😀 škoda že nebylí jeho rodiče blíže jinak bych ho dotlačila dát si zuby do kupy

jarkabilik
14. dub 2009

lenulinka aspoň víš že se tam mají dobře co a že lumpajdí 😀 jj to je taky pravda já uschnu ☹ tak to musím říci manželovi 😀 on říkal že dcera dostane tatarem a já nečím jiným 😝

jarkabilik
14. dub 2009

Dneska je opět tak hezky hned je člověku líp 🙂

ivculka
14. dub 2009

Ahojte děvčata 🙂
Chtěla bych znát názor co nejvíce maminek i snažilek 🙂
Mám za sebou 3 ICSI a 27 jdu na Ket, myslíte si, že by to mohlo vyjít protože neberu teď tolik hormonů, myslím tím píchání do bříška a nebudu mít tak rozhozenou náladu?
Já jsem totiž byla hodně náladová a chytala jsem se s přítelem a to zřejmě nedělalo dobrotu. Teď se cítím fajn a ještě lépe po setkání s Leňulinkou21. Dala mi tolik energie,že tomu teď konečně začínám věřit,že to výjde 😵
I když to bude Ket a je tam menší pravděpodobnost, tak teď věřím více.
Také beru wobenzym, ať si to tělo na miminka pořádně připravím.

lenulinka21
14. dub 2009

Ivi ahojík 🙂

jarkabilik
14. dub 2009

ivculka já myslím že když budeš v pohodě a nebude žádná komplikace že by to vyjít už mělo 🙂 no mělo musí at je tu konečně další těhulka musíš to tady prolomit 😉

zuzuza
14. dub 2009

Ahoooj děvčata, tak jsem zpět z výletu, celý den jsem chovala a kočárkovala měsíční holčičku, je nádherná a tak strašně hodná a hlavně jsem strašně ráda, že sjem vše zvládla v pohoděm, za celý den jsem si ani nevzpomněla na mpu neplodnost a na to, že se nám to nepovedlo, jsem naprosto teď štastná a nevím čím to je a mám z toho i divný pocit......

Jinak Ivculko, držím ti moc moc pěsti, aby ti to vyšlo!!!! fakt že jo, já ti nevím, já byla ted tak strašně moc v pohodě při prvním icsi a ono houby, ono hlavně taky záleží na tom, jaká jsou embryjka, jestli se mají vyvýjet dál, tak se o povede a snad ano, ale jednou to vyjít musí a ty jsi si už tu smůlu jistě vybrala, takže ted to padne na tebe to štěstí, já už další pokusy budu brát jako zkoušku, buď anebo, sázka do loterie, pač jinak bych byla zase zklamaná....

lucifirek
15. dub 2009

Ahoj děvčátka,zdravím všechny,dlouho jsem tu nebyla.

jeany
15. dub 2009

Zdravím po ránu.

Ivculko, věřím, že by ti to už mohlo vyjít. Sice já teď podruhé byla v naprosté pohodě a nevyšlo to, takže to není jen tou pohodou, ale spíše náhodou, jaké emryjka vzniknou. Já půjdu na 3 ICSI a řeknu ti, že se bojím neúspěchu, protože je to už předposlední pokus a pak už by zbýval jen poslední. Náladová jsem byla taky, ale rodinu jsem napodruhé na to už upozornila a byli skvělí, prostě to přecházeli a manža se tím i dost zklidnil. Takže to nějaký úspěch mělo i u něj, bere věci už klidněji a už se tak nerozčiluje. Při prvním pokusu byla doma často bojová nálada.
Věř Ivy, že se to musí podařit, že to už není možné, po těch pokusech, které máš za sebou. Asi to ničím ovlivnit nejde, je to buď anebo. Já jsem poslední dobou byla taková skleslá, když jsem viděla někde mimi, přišlo mi to líto, že s manžou děti nemáme. Dcerku mám z prvního manželství. A teď bychom si to naše miminko moc přáli. A já se rozhodla, že do toho půjdu až do konce a nevzdám to až do posledního pokusu. Zkus doufat, že to vyjde, i když je to pro tebe asi těžké, ale věřit musíme, jinak to nemá ani cenu. 😉

Luci, jj už jsi tu dlouho nebyla, máš asi dost práce, že. Jak se máš?

Zdravím ostatní holky.

vladka1
15. dub 2009

Ahoj Ivculko...
nám se zadařilo právě z KETu, i když nám na Unice řekli, že je mizerná pravděpodobnost. Bude to znít jako blbá fráze, která mě vždycky vytočila až do vulgárních slov, ale zkus na to intenzivně nemyslet...Vím, že podvědomí maká...ale přesto...
Brali jsme to jen jako pokus, nijak zvlášť jsem se nešetřila(okna jsem teda neslézala a těžký věci netahala), ale jinak normální režim. Naplánovali jsme si dovolenou....právě kvůli tomu, že nám nedávali šanci..
oni když se ta embryjka mají zakousnout, tak se zakousnou....
budeme držet palce 🙂

jeany
15. dub 2009

Ahoj Vladi, co Radeček, jak přibývá na váze? Je hodný? Nemáš fotečku, že by jsi nám ho ukázala?

vladka1
15. dub 2009

Ahojky jeany,máme 4kg 😉 a vede se nám fajn. Moc ráda bych Vám ho ukázala, jen mi nefunguje program v pc na úpravu fotek a nemám je jak zmenšit....jsou moc velké a nechce mi to vzít 😒

jeany
15. dub 2009

Tak to už je velký. Jo, taky doma nemám program na fotky a ani to neumím, ještě jsem to nedělala. Taky se to budu muset naučit, ale já zatím nemám do albíčka co dávat, tak to nespěchá. 😀

vladka1
15. dub 2009

tak se mi ve finále podařilo místo do alba poslat fotku k ikonce jména 😉 ...

jeany
15. dub 2009

Tak to jsi šikovná, bezva nápad dát k ikonce. Radeček je krásný.
Já se holky musím mrknout kdy mi jede vlak do Brna, abych tam byla na 12.hod. Pak vám napíši kdy tam přesně budu.

jeany
15. dub 2009

Tak už jsem si našla vlak, tak můžu být v Brně příští pátek buď v 9.50 hod. nebo 10.40 nebo 11.50 hod. Tak ještě nevím, kterým vlakem pojedu. Nahlásím dovču a už se moc těším, jo a musím vzít fo´ták, aby byli nějaké společné fotečky. 😀

vladka1
15. dub 2009

na další srazík se moc ráda přifařím k Vám...jste tu moc fajn 😉

prcekpet
15. dub 2009

ahoj slunicka moje,

nejak nestiham, maly je uz v poradku, uz nemame hlubokou korbicku, ale nasadila jsem "kabriolet" 😀 malemu se moc libi...chystam nejaky uvitaci slogan, ale zatim me nic nenapadlo... 🙂
jinak v patek toho 24. jdu s malym jeste na rehabilitaci, ale mela bych koncit cca 11:45, tak doufam, ze stihnu dobehnout na 12:00, budu se pohybovat v centru, tak snad to zvladnu a vy na mne pockate 😉

lenulinka21
15. dub 2009

prcekpet: ahojí mamko takže už jste šli do sportáku.
Ty brdo to se musí malému líbit ted má super výhled z kočárku.

prcekpet
15. dub 2009

no jejej, kouka a napodobuje auta, prska 😀 a od patku papa rohlik...sam! to potom ten kocarek podle toho vypada 😀 ale naucit se to musi 🙂

jeany
15. dub 2009

Prcekpet, tak to má malý dobrý výhled. S těma rohlíkama to bude ještě dlouho drobit. Když k nám přijde na návštěvu se setra s malým a ten má už 3 roky, tak pokaždé po něm uklízím, ale to jinak ani nejde. 😀 To víš, že na tebe počkáme, mohla by jsi mi napsat třeba do IP mobil a já ti můj taky napíšu a kdyby jsi se zdržela, napíšeš sms v kolik bys dorazila a my bychom počkali. Jo?

lucifirek
15. dub 2009

ahojky,to víš Jeany,pořád je co dělat, aspoň člověk nemyslí na ten neúspěch a pořád nad tím problémem. Teď máme jet na výlet do Bratislavy,za kamarádem manžela,tak se docela těším. O víkendu to bylo taky dobrý,v něděli jsme si objeli vysočinu-byli jsme u ná na Zelené hoře, na Domanínském rybníku,pak na rozhledně Karasín,na Vítochovickém krádku,nebo kostelíku,nevím jak to je a na Vírské přehradě. A v neděli jsme si uděli výlet na kole cca 30km,což není moc,ale mě to napoprvé stačilo. Jínak manža jezdí téměř každý den a jezdí i 60km. Za chvílimusím letět na tance a pak žehlit, už tam toho mám strašně moc.
Tak pa určitě na vás třeba zítra mrknu.
Papa
Jinak zdravím ostatní prcekpet,lenuli,vladka1,zuzy a luciiiie

jarkabilik
15. dub 2009

ahojky holky přišla jsem vás aspon pozdravit 😉
lucifirek v Bratislavě je moc hezky hodně let sme tam jezdili k babičce 🙂

jeany
16. dub 2009

Tak už je zase další den 😀 Manžu mám od včera až do neděle pryč a tak jsem s dcerkou sama doma.
Luci a jak bylo na tanečkách? Já se ještě k nějakému cvičení nedostala a musím se přiznat, že se mi nějak nechce, asi jarní únava. 😀
Jary ahoj, co nového v práci? Hledáš něco jiného a daří se?

zdravím ostatní 😎

jeany
16. dub 2009

Dnes nikde nikdo 😉
Co dělá macinta, tak tu už dlouho nebyla. Jak se máš? Máš dost práce?
A co ostatní?
Hani, jak se vede, jsi v pořádku?
Sloneček se tu už velmi dlouho neukázala. Jak se vede?
Nějak teď tu není nic zajímavého, nic se neděje, tak sem holky nenakukují, co. První teď začne Ivculka a to zase budeme sledovat a držet pěsti, že. Ket má 27.4.
Už, aby se to tu zase rozeběhlo a mohli jsme si fandit.😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru