CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dazour
26. bře 2012

Ahojky děvčátka,tak jsem to nevydržela 😖 transfér byl 19.3. a já jsem zkoušela testit už 24.3,to tam nic bylo spíš jsem si to tam představolala já,tak snad ten pregnil ustoupil a dnes 26.3. jsem tam našla krásný // čárečky ani duch a ani uplně silná,tak akorád,tak doufám že to bude sílit 🙂 další pokus zkusím za dva dny,tak uvidím jak se to bude ukazovat.Co si o tom myslíte?No Jinak jsem stále unavená ,ospalá a včera mě začali bolet i prsa,v bříšku mě pořád někde píchá,tak zatím odpočívám,zatím žádné špinění a,tak uvidíme 😉,testit mám až 4.4. to se zblázním do té doby 🙂

kac3nka
26. bře 2012

@durma Moooc gratuluji a přeji vám oběma hlavně zdraví 🙂 🙂

jimmy1
26. bře 2012

@dazour zatím jen potichounku, ale gratuluju 😉 uvidíš jak bude sílit 😵 vypadá to nadějně 😎

ivetule
26. bře 2012

@durma moc gratulujeme at malá jenom kvete. 🙂

ivetule
26. bře 2012

@dazour zatím potichoučku moc gratulujeme vypadá to moc slibně. Jen at sílí 🙂

kveta
26. bře 2012

@dazour Len tak dalej.. 🙂

radule21
26. bře 2012

@durma Tak to gratuluji. A přeji hodně zdraví. 🙂

radule21
26. bře 2012

@dazour Tak hodně štěstí,to bude určitě v pohodě,ale ať to nezakřiknem. Držím pěstičky. 🙂

radule21
26. bře 2012

@kiru Víš, já jsem se s ochotou taky nesetkala,dokud jsme neřešili ten můj problém s OHSS začalo to prof. Malým ,když jsem ležela v nemocnici nadával na nemocnici ve které jsem ležela a naopak .Nebyla jsem na tom zdravotně dobře a asi se bál toho nejhoršího a tak kopali kolem sebe.když jsem tam přijela podruhé tak se neusmáli ,stručně odpovídali atd. Momentálně je to opět v pohodě.Už to neřeším.Měj se. 🙂

lnk
26. bře 2012

@dazour juuu 🙂 tak držím pěstičky, potichoučku gratulačka, aby to bylo dobré, ale myslím, že bude 🙂

dazour
28. bře 2012

Ahoj tak jsem dnes dělala opět testík a když na to koukám tak mě příjdou ty //stejný ,tak nevím co to znamená,tak hlavně že to není mín :D snad to do toho 4.4.hezky vybarvím 🙂

lnk
28. bře 2012

@dazour ahoooj, neboj, když tam pořád jsou, tak už se neztratí a příští týden budou pěkný tlustice, moc ti blahopřeju 🙂

dazour
28. bře 2012

Tak jsem dostala alergickou reakci na agolutin ☹ mám na zadku boláky červený a můžu se udrbat ☹ jak to svědí,tak jsme volali do Unici a říkali že ho mám ihned vysadit a nahradit Utrogestanem,tak musím hned zítra ráno na gyndu aby mě je dr.napsal,abych nemusel jet až do Brna,tak doufám že to bude taky dobré papaníčko pro mimi 🙂

jimmy1
29. bře 2012

Ahojte holky 🙂
@dazour ten utrogestan ale určitě zaváděj, nepolykej, je to tak mnohem účinnější 😉 jinak boláky na zadku po agolutinu jsem měla nakonec taky, takový rudý zatvrdliny a svědilo to jako blázen a svědit to vydrželo ještě cca měsíc po dopíchání 😖 ale já jsem píchala až do 10tt, jsme "blázen" 😅 (bála jsem se vysadit, abych nezačla krvácet jak v těhu s Martínkem).
Tak držím palce pěsti všechno co jde, ať je vše OK 😵 a mimísek se má čile k světu.

lnk
29. bře 2012

@dazour jak píše jimmy - určitě zaváděj. je to sice vopruz, ale nedá se nic dělat 🙂 já ho zaváděla až skoro do 12 tt kvůli krvácení, bylo to nekonečné, ale co bychom pro ty naše dětičky neudělaly, že? 😉

dazour
29. bře 2012

Ahoj,tak určitě budu zavádět dneska jsem měla poslení 2 na ráno tak jsem je spolkla a ,kdyby mě náhodou chtěl prohlížet na gyndě 🙂 ,tak jsem potom jak praštěná 😝 ,jinak jsem nafasovala další a už zavádím 🙂

dazour
29. bře 2012

@jimmy1 to jsi dobrá že jsi tak dlouho píchala,to já už neměla kam jak jsem to měla slytý a oteklí,hrůza 😢 ,tak hlavně aby to mimču neublížilo,ta změna 😒 pa 😵

lucifirek
29. bře 2012

@jimmy1 ahojky teda ty týdny naskakují 🙂

lucifirek
29. bře 2012

Já jsem tak nedočkavá,už abychom mohli také začít. A to jsem si myslela,že už to podruhé,respektive teda potřetí,ale když už budeme mít prcka doma,tak prožívat nebudu. 🙂

jimmy1
30. bře 2012

@lucifirek Ahojky 🙂 jj valí to 😵
A byla jsem na tom stejně, dokud jsem o tom mluvila a přemýšlela, jako že jednou... tak dobrý, ale jak jsme se rozhoupali, že teda jo, tak jsem na tom byla téměř stejně jako před prvním těhu, to očekávání, ta nervozita... ale bylo to trochu "lehčí", že jsem si říkala, že to prostě nějak dopadne, a hlavně, když máme už doma Marťulu (o to to bylo fakt lehčí to prožívání).
A jak jste na tom časově teď vy?? Rodičák máš na 2 nebo na 3 roky??

lucifirek
30. bře 2012

@jimmy1 já na tři roky. Ale ted pořád bojuju s těma kvasinkama a čekám na vakcinu a netuším,na jak dlouho to bude. Chtěli jsme jet začátkem roku,to jsme odložili kvůli počasí,abychom nejezdili v těch vánicích. Je to docela čára přez rozpočet. No co naděláme. ☹

jimmy1
30. bře 2012

@lucifirek tak aspoň, že vás v tomhle netlačí čas... já měla jen na 2 roky, takže nás čas tlačil nejen věkem, ale i tímhle 😒 takže teď jsem už na PN.

lucifirek
30. bře 2012

@jimmy1 No já právě nevím,než se tam dostanem,tak budou Kubovi dva roky. A musím si zjistit,jak to funguje,kdybych otěhotněla na konci rodičáku. Tak ty jsi nastoupila na nemocenskou? A nepřijdeš pak o mateřskou? Takže když to stihnu do tří let,pak nastoupím na nemocenskou,mateřskou a pak zase klasika rodičák?

JInak tedy zdravím i ostatní holky,jen nemám nějak čas dočítat,tak se moc omlouvám 😉

jimmy1
30. bře 2012

@lucifirek pokud jsi stále zaměstnaná, tak o mateřskou nepřijdeš 😉 Je to jak píšeš, z rodičáku na PN, pak MD a opět RD.
Já jsem 27.1. nastoupila zpět do práce a hned jsem jim donesla neschopenku 😉 takže jsem akorát přidělala práci sekretářce a účetní, jinak je vše při starém, akorát jsem omezená vycházkama 🤐 ale ty mám tak, že to aktivity s Martínkem pokryje v pohodě, takže to až tak neřeším... Akorát, že nemůžem nikam vyjet na výlet nebo tak 😝

michzde
31. bře 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zavádím utrogestan 2-2-2. Měli jste po něm taky trochu nažloutlý výtok ??
Moc děkuji.

dazour
31. bře 2012

@michzde Ahoj,já zavádím taky utrouše 2-2-2 a defakto mám výtok pořád 😉 to ztoho obalu 😀

michzde
31. bře 2012

@dazour Jo, to já taky ... bez intimky ani ránu 😀
Já jen, že teď podlední dny se mě zdá nažloutlý ...předtím byl víc bílej ..
Ale je fak, že ta "kulička" úplně bílá není .. 🙂

lnk
1. dub 2012

@michzde ahoj, neboj, já ho mám taky nažloutlej, taky mi to začlo v době utroše a prej to bude až do porodu, bez intimky ani ránu - taky mě to trošku zaskočilo, ale je to v pořádku

michzde
1. dub 2012

@lnk Ahooj, tak díky za uklidnění ... Na Unicu jdem až v dubnu a nechtěla jsem tam volat ..ale byla jsem u svého gynekologa a ten mě řekl, že pokud to nesvědí, tak by to mělo být v pořádku ... je pravda, že to začlo pár dnů po utrošu ...
Koukám, že Tobě se to už krátí 😉

dazour
2. dub 2012

AHojky,tak jsem ztoho ☹ už druhý den se mě zdá že ta čárka //slábne,myslíte že stačí když tam bude hodně slabá,aby se ještě za ty dva dny nestratila ,pořád to ale ještě nevzdávám 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru