CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iponek
11. lis 2013

@doko mi teda nabídli ,že mi rovnou zavedou dvě, jelikož já věkem 4 pokus bych nestihla. Takže ta možnost tam je .

doko
11. lis 2013

@iponek tak to je super- v tom případě je asi nejlepší se spoléhat na zdravý úsudek lékaře 🙂

iponek
11. lis 2013

@doko Vy jdete do toho kdy ?

doko
11. lis 2013

čeká nás to v lednu, přesně ještě nevím kdy- asi bude záležet podle cyklu. a ty jdeš na dlouhý protokol? a kdy vy? 🙂

doko
11. lis 2013

@iponek a u jakého jsi byla na Unice doktora?

iponek
11. lis 2013

dr. Frgala

iponek
11. lis 2013

@doko no já jedu teď ve středu pro léky na stimulku a 4.12. bych měla jít na odběr vajíček a 8.9. na et .

doko
11. lis 2013

@iponek taky k němu chodím 🙂 tak přeji moc štěstíčka, ať to vyjde 😉 to bude krásný dáreček k Vánocům.

iponek
11. lis 2013

@doko no pokud se zadaří tak na štědrý den se dozvíme jestli se prďolkům u mě líbí .

holubing
3. pro 2013

holky prosim co je to kratky a dlouhy protokol?

doko
3. pro 2013

@holubing ahoj, mrkni na tady ty stránky: http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4 je to tam hezky namalované 😉 já nemám krátký protokol, ale minimální stimulaci, ale prostě tomu pořád říkám krátký protokol 😀 😀 i když jsou to dvě rozdílné věci 😉

doko
1. led 2014

ahoj holky, nevíte prosím některá, kdy se na Unice objednává na utz v případě pozitivního těhu testu po ET?? já mám testovací den až zítra, takže objednávat se budu až zítra, ale zajímalo by mě za jak dlouho to mám čekat 😉

lnk
2. led 2014

@doko tak už asi víš, že dlouho 🙂

doko
2. led 2014

@lnk jojo už vím 😀 jsem objednaná na 20.1. ale asi lepší než plašit nějak brzo a stresovat se. stejně děkuju, že ses ozvala 😉

lnk
2. led 2014

@doko mně to přišlo moc pozdě. mrzelo mě, že je nezajímá, jestli není třeba mimoděložní atd... ale oni čekají kvůli tomu, aby bylo vidět srdíčko. stejně bych brala nějaký utz mezitím, aby byla jistota, že je vše OK... tím tě teda nechci strašit, jen že mi to tenkrát přišlo dost pozdě ☹

doko
2. led 2014

@lnk no já při prvním těhu byla na utz už v 5 tt, už tam bylo něco vidět, v 7 tt srdíčko, všechno super, bylo tak jak mělo a pak v 11 tt přestalo srdíčko bouchat ☹ takže ono si asi nevybereš. vystrašená jsem jako prase 😀 díky tomu minulému těhu. jo nad tím mimoděložním jsem přemýšlela taky......manžel mě pořád utěšuje, že kdyby to bylo mimoděložní, neměla bych už 8. den po ET pozitivní test. ale mně to teda jako moc dobrý argument nepřipadá 😀 každopádně když to teď neuvidím na utz a zase se něco stane, třeba to nebude pro mě tak hrozné jako minule 😉

lnk
2. led 2014

@doko tak to je mi moc líto, že přestalo srdíčko. já měla srdíčko v 6tt a naštěstí vydrželo. člověk se bojí celý těhu, aby to dopadlo.. mimoděložního jsem se bála moc, ale člověk to neovlivní. moc držím pěstičky, aby to prdolka zvládnul, vyvíjel se jak má a zvládli jste to až do porodu!

doko
2. led 2014

@lnk děkuji moc 🙂 ani nevíš, jak bych si přála, aby se Tvá slova vyplnila 😵

lnk
2. led 2014

@doko ale to víš, že to vím 🙂 moc ti to přeju, ta nejistota je strašná... tak a't to rychlo utíká a máš samé dobré zprávičky 🙂

lnk
11. led 2014

holky, prosím vás, co máte miminka z unicy nebo jste aktuálně těhotné. můžete mi písnout, který doktor vám dělal v unice transfer? díky 🙂

doko
12. led 2014

@lnk ahojky, mně ho dělal dr. Frgala 😉 jsem ráda, mám ho z tama nejradši. vlastně celou minimálku jsem se vídala jen s ním, jen OPU mi dělal dr. Gogela 🙂

jimmy1
13. led 2014

@lnk 1.ET (nevyšlo) Dr. F
2. ET (Martínek) Dr. F
3. ET (Klárka) Dr. G

hancami9
16. led 2014

Ahoj holky, jsem tady poprve🙂 chodime s manzelem na unicu a musim jen pochvalit!! vetsinou jsme meli schuzku s Dr. Štelclem - velka spokojenost, ET dělal Dr.Gogela. v listopadu jsme byli na 1.IVF, bohuzel mimodelozni:( prislo se na to az pri kontrolnim UTZ na Mikulaše:( dnes jsem se objednavala na KET mame 5 zamrazenych. trochu me zklamalo, ze bude nejprve Marvelon, prodlouzi se to, sice mi nabidli, ze muzeme i bez Marvelonu, ale asi to nebudu hrotit a necham to na jejich standardnim postupu, urcite vi co delaji, takze KET cca pulka brezna. Vsem vam drzim palce!!! 🙂

betysek
23. led 2014

@lnk Transfer dělal MUDr.Otevřel, ale myslím, že už tam není. 🙂 Mám pocit, že někdoříkal, že je v jiném CAR v Brně.

jimmy1
23. led 2014

@betysek MUDr. Otevřel je teď v Reprofitu 😉

ilona_mat
3. únor 2014

Ahoj Holky. Přidávám se k vám. Na Unice jsme byli už čtyřikrát. Poprvé konzultace, podruhé kontrola folikulů, pak odběr krve, protože byl nějak divný těhot test, z krve negativní těhotenství a teď v pátek kontrla folikulů. Vždycky jsme byli s MUDr. Frgalou, teď naposledy s MUDr. Štelcl. Zatím se k nám chovají úplně super, až se mi to nechce zvdát, že je to v této naší společnosti možné.

andela01
3. únor 2014

@ilona_mat ahoj, taky jsem s MUDr. Frgalou spokojená. I všichni ostatní jsou tam super 🙂

ilona_mat
4. únor 2014

Holky, můžu se zeptat? Mám folikuly 10 DC - 14, 12, 12, 11 , 8, 8 mm. Máte s tím některá zkušeností, kolik se vám z toho povedo dětí?? Díyk za reakce. /O poučení vícečetné gravidity jsme byli poučeni.

doko
4. únor 2014

@ilona_mat ahojky moc nerozumím Tvému dotazu 😉 jdete jako na IVF nebo na IUI? nebo jak to myslíš? jinak já měla 10 DC ještě menší folikuly (největší měl 13) a doktor mi říkal, ať se modlím, aby z toho něco bylo, že to nevidí dobře. no a 15 DC jsem měla OPU a bylo 12 folikulů, v nich 8 vajíček a 5 z toho zralých a vhodných k oplodnění 🙂

ilona_mat
4. únor 2014

@doko Měla jsem Pregnyl a předepsaný cílený styk. Tak to jsem zvědavá jestli se to povede po tom, co jsi napsala. Doktor se tvářil, že by to snad mělo jít ještě bez IUI.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru