CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
4. led 2015

@maattes v Unice dávají neschopenku po OPU

lnk
4. led 2015

@rakodavy tak to si nemyslím, v unice mi dávali neschopenku po OPU, když jsem si o ni řekla

lnk
4. led 2015

@maattes jo a mimochodem, moje gynekoložka mi nabízela, že mi neschopenku dá hned. takže pokud bys chtěla nastoupit hned od začátku, tak se domluv se svým gyndařem...

maattes
5. led 2015

děkuju holky 🙂

lnk
5. led 2015

@nikaa666 tak co?? mamino??? 🙂 jak je 🙂

maattes
7. led 2015

ahoj holky,potřebuju poradit..včera jsem byla v centru a nevím jestli jsem to všechno dobře pochopila..který den se provadi odběr vajíček?od 3 dne mens. si mám píchat puregon 6 dní a 9 den mám v protokolu napsaný ultrazvuk vaječníků a punkce,ale doktor říkal,že ten 9 den bude jen kontrola..jeej už z toho začínám šílet..děkuju za odpovědi

nikaa666
8. led 2015

@maattes odběr vajíček ti upřesní podle toho, jak ti porostou folíci, ale v plánu už bys měla mít předpokládané datum zaznačené 🙂 já měla odběr 11den od začátku injekcí, uvidíš, jak ti budou fungovat dávky 🙂

nikaa666
8. led 2015

@lnk no bacil už je tatam, ale pokousal mě náš kocour, tak jsem měla dva dny nehybnou ruku a trnula jsem, ať nemám otravu nebo tak..prostě když se daří 😎 Jinak vše je OK, prý embrio krásný...no tak snad se mu v bříšku daří. Kupodivu na to ani tak nemyslím. Vzala jsem si týden dovču, abych měla klid a beru to tak, že za 9měsíců budu mít prcka 😀

maattes
8. led 2015

@nikaa666 uvidim no 🙂 už se strašně těším,doufám,že to všechno proběhne dobře..a přeju aby se prckovi dařilo a všechno ti dobře dopadlo 🙂

lnk
9. led 2015

@nikaa666 to je ten nejlepší přístup, co můžeš mít 🙂

nikaa666
10. led 2015

@maattes díky, těšit se je správná věc...uvidíš, že si za chvilku budem psát, jak se nám kulatí bříško 😉

@lnk dokonce ani nemám tendence testovat...🙂

Holky, já mám od včera takovou migrénu...děs, jenže nemůžu nic, co mi vždy pomáhá ☹

maattes
11. led 2015

ahoj holky,ještě jsem se Vás chtěla zeptat jak jste s Unicou spokojené?

lnk
11. led 2015

@nikaa666 tak netestuj 😀 já testovala dva dny předem a nebylo tam ani prd, takže o dva dny později to byl celkem šok 😀 😀 tak vydrž až do testovačky, je to fakt jistější 😀

lnk
11. led 2015

@maattes ééé, zapeklitá otázka... co tak slyším, asi to funguje všude stejně, tak asi tak...

nikaa666
12. led 2015

@maattes Já si teda zatím nemůžu stěžovat na nic...tak uvidíme jak to pujde dál 🙂

maattes
12. led 2015

@lnk ale co jsem cetla a pochopila,tak mas s unici dve mimiska?nebo to pletu?

@nikaa666 a tobe drzim palecky 🙂

lnk
12. led 2015

@nikaa666 budeš testovat příští pondělí nebo kdy?? jsem už napnutá jak malý gatě 🙂

nikaa666
12. led 2015

@lnk 19.1...pokud na to nezapomenu 😀

lnk
12. led 2015

@nikaa666 tak jsem to tipla správně. tak budu na tebe moc moc moc myslet 🙂

lnk
18. led 2015

@nikaa666 tak zítra držím vše co mám!!!! tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj!!! 🙂

mirabela
18. led 2015

@lnk jeeee, Ty mas také mimi z Unicy? Já také 🙂 nepotkali jsme se tam? Byla jsem na OPU 28.10 a na ET 2.11. 🙂 TP mám 21. nebo 24.7.2015 🙂

lnk
18. led 2015

@mirabela ahojky, tak to jsme se tam nepotkaly. my byli na ET 11.11. a TP mám 30.7. 🙂 tak to je fajn, že vím, že jsi taky z Unicy 😀

nikaa666
19. led 2015

@lnk takže....no byl to boj hele 😀 v pátek jsem nestihla koupit testy (doma jsem měla jen jeden zbyteček) tak jsem v sobotu večer těsně před zavíračkou, naštěstí sehnala test přímo v lékárně v nemocnici. Ale jako citlivost 20 ☹ si říkám...no super ☹ V neděli ráno jsem pořád měla nějaké nutkání si testnout, když teda mám jeden navíc že 😀 V sobotu mi celej den bylo nějak divně (v pátek děsná chuť na sladké celý den) a v neděli ráno žádná chuť na jídlo, úplnej odpor. No tak jsem šla do toho. Ku mému překvapení se hned do minuty začala na té 20tce rýsovat nějaká obludnost. Tak čumím jak puk a ono jo 🙂 byla tam. No a dneska teda testy dva (jak kážou v CARu každej jinej) a obojí krásné čárky. Mám děsnou radost, ale jen abych to nezakřikla. Teď tam jdu volat a snad když už se mrňous kousnul, tak vydrží. Zatím tedy naděje jsou 🙂 Děkuji moc moc za držení palečků...😉

lnk
19. led 2015

@nikaa666 supéééééééééééééérrrrrrr!!!! já to vědělááááááááá!!!!! já mám takovou radost!!!! tak se drž mamino, hlavně ať je všecko vpořádku a máme krásné miminka 😀 😀

nikaa666
19. led 2015

@lnk na UTZ 3.2....to nevydržíííím. Jsem myslela, že i tak ještě berou krev. Tak si holt budu muset počkat 🙂

lnk
19. led 2015

@nikaa666 krev bohužel neberou. já začla dva dny po testu krvácet a když jsem dojela do nemocnice, tak na mě hleděli, jak můžu vědět, že jsem těhotná, když mi nikdo nevzal krev a test může být falešný...no commment. tak se drž!

nikaa666
19. led 2015

@lnk chci se právě objednat k mé mudr na krev 🙂 pro jistotu

lnk
19. led 2015

@nikaa666 jj, určitě je to lepší...

nikaa666
19. led 2015

@lnk tak super...doktorka má dovču ☹ takže až příští středu ☹ saakryš

lnk
19. led 2015

@nikaa666 nevadí. za týden tam bude už obrovská hodnota 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru