CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
19. led 2015

@maattes ahojky, a co ty??? jak pokračuješ? 🙂

maattes
20. led 2015

@lnk Ahoj 🙂 injekce zvladam,akorat se mi tam delaji modriny,asi spatne picham,zitra pichnu posledni a pak kontrola,tak doufam,ze to bude v poradku,do toho mam chripku jak blazen 😀 no tak doufam ze folici rostou jak maji a uz nebude zadny posunovani terminu 😒

maattes
20. led 2015

@nikaa666 mooooc gratuluju,vsechno bude v poradku neboj 🙂

lnk
20. led 2015

@maattes kdy jdeš na oPU?

maattes
20. led 2015

@lnk no 22 kontrola a 25 odber,tak to mam v rozpisu 🙂

lnk
20. led 2015

@maattes tak budu držet pěstičky, aby byla kráááásná úrodička 🙂 já jedu 22. na screening, tak už začínám být taky trošku nervozní, snad bude vše OK...

maattes
20. led 2015

@lnk neboj vsechno bude v poradku,taky budu drzet pesticky 🙂

maattes
20. led 2015

@lnk jeste jsem se chtela zeptat,myslis,ze kdyz jsem mela hodne slabou menstruaci,tak to nebude mit vliv na vsechno?nikdy se mi to nestalo,ale to bude asi tim marvelonem ze?

lnk
20. led 2015

@maattes jj, myslím, že to bude marvelonem. já mívám MS silnou a když jsem brala antiko, tak slabá a třeba jen čtyři dny, zatímco jinak osm dní... myslím, že to antiko hodně upraví..

maattes
20. led 2015

@lnk tak doufam,ze to na nic nema vliv.. 🙂

lnk
20. led 2015

@maattes myslím, že ne

andela01
20. led 2015

@nikaa666 jééé, tak to mooooc gratuluji. Já taky nevydržela až do uz kontroly a šla na krev do laborky. Zaplatila jsem asi 200,- a výsledky měla do hoďky. Tak držím palečky, ať už je vše jen a jen dobré 🙂

nikaa666
21. led 2015

holky děkuji....já na krev šla až dnes 🙂 nějak nebyl čas. Zítra budou výsledky, tak uvidíme. Ani nemám čas sem pořádně kouknout 🙂

@maattes já při antikoncepci taky měla vždycky slabě a chvilku...to je všechno OK 🙂

@lnk a bude nějaká fotečka? 😉 všechno bude v nejlepším pořádku...uvidíš 😎

lnk
21. led 2015

@nikaa666 jj, měla by být zítra fotečka. strašně se těším 🙂

nikaa666
21. led 2015

@lnk kolikátý už jsi týden?

lnk
21. led 2015

@nikaa666 dnes jsem 12+6

maattes
21. led 2015

holky myslite ze me vezmou na odber kdyz mam chripku?ze se mi to musi zase komplikovat sakra ☹

nikaa666
22. led 2015

Mam potvrzeno zkrve 🙂 za 219 Kc. Nechapu, proc neni krevni test standart.

@lnk tak co kontrola? Fotecku mas?😉

lnk
22. led 2015

@maattes hmmm, to je nemilé. to si tam zavolej. obávám se, že možná ani ne, protože odběry jsou v celkové narkoze a tam budou požadovat, abys byla zdravá... ☹

lnk
22. led 2015

@nikaa666 ahojky, tak super, mamino! 🙂
fotečku mám takovou rozmazanou. drobek větší hyperaktivec než ten první, takže vpodstatě ho doktorka vůbec nezkontrolovala. důležitý je, že má nos a není oteklý za krkem, a to je tak asi vše. má dvě ruce a nohy, ale počet prstů se nedal zkontrolovat, ani srdíčko ani pohlaví ani nic... prostě je to megarošták a musíme počkat, až mu bude těsno a snad ve 20tt bude kontrola úspěšnější. odpoledne ještě budou volat výsledky z krve a dostala jsem doporučení na genetiku vzhledem k věku, ale pokud to dobře dopadne, tak nikam nejdu

nikaa666
22. led 2015

@maattes urcite tam zavcas brnkla...ja mela bacila pred ET, volala jsem co si mam vzit a co dal. Rekli, ze pokud nemam vysoke teploty, tak to neva, ale ta narkoza teda nevim 😒 Mozna ti doporuci aspon nejake leky a odsunou termin. Otazka je, jak daleko mas termin...myslim ze v nektere fazi uz treba hrozi prasknuti foliku.
@lnk no teeeda.....uz tak sebou mele jo🙂 asi se nerad/a ukazuje no. Zlavne ze je vse v poradku. To bude krasne zdrave miminko 😎

maattes
22. led 2015

@nikaa666
@lnk Holky tak to nevadi,mam uz jen rymu a kasel tak to do nedele vylezim 🙂 no ale ty injekce co jsem nafasovala,tak ty me zabijou ☹ to nez se odhodlam pichnout 😀

lnk
22. led 2015

@maattes jestli myslíš agolutin, tak ten je fakt hnusnej..

maattes
22. led 2015

@lnk myslim cetrotide,mam to natekly jak prase a citlivy,ale to je prej normalni,tak uvidime 🙂

lnk
22. led 2015

@maattes tak to neznám, to jsem neměla

maattes
22. led 2015

@lnk no je to na zastaveni rustu vajicek aby nepraskly,jestli jsem to pochopila spravne..

lnk
25. led 2015

@maattes ahojky, tak jak jsi dneska dopadla??? jaká je úrodička?? 🙂

maattes
25. led 2015

@lnk ahoj 🙂 jen 3 😖 trosku me to zarazilo,co tu holky psaly,tak meli vetsi urodicku no,ale tak ja doufam,ze vsecho dobre dopadne..

lnk
25. led 2015

@maattes tak držím pěstičky, aby se všechny tři chytily a běžely jako na drátkách, aby bylo co do mrazáčku. budeš zavádět jedno nebo dvě embryjka?

maattes
25. led 2015

@lnk no ja bych chtela jedno,pritel dve 🙂 takze mam do patku o cem premyslet 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru