CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

maattes
27. bře 2015

budu se tesit 🙂

lnk
28. bře 2015

ahojte holky, tak se mi to těhulkování dneska lehce zkomplikovalo ☹ ráno jsem začla špinit, tak jsem vyrazila do nemocnice, aby mě pro jistotu ojukli. tak mi primář řekl, že mám nízko placentu, že mi zasahuje i do branky, takže pokud se to bude opakovat, budu špinit nebo krvácet, tak si půjdu lehnout do nemocnice. ach jo ☹ to si teda s tím prckem vůbec nedokážu představit ☹ tak se mám šetřit. no snad se posune nahoru, abych aspoň mohla normálně porodit. tohle je teda věc, se kterou jsem fakt nepočítala ☹

iponek
28. bře 2015

Ahoj holky , dnes jsem byla na ET a zůstali mi jen dvě embrya a tak je mám pod srdíčkem .

iponek
28. bře 2015

@lnk Ty máš trápení a já tě zatěžují sebou, omlouvam se. Doufám že se to rychle upraví a budeš tehulkovat v klidu dál.

lnk
28. bře 2015

@iponek to se nic neděje, už tě znám delší dobu a vím, jak se v tom plácáš, to mě vůbec ničím nezatěžuješ 🙂 moc ti přeju, aby to vyšlo 🙂 drž se!

kloki
28. bře 2015

@lnk Ahoj,mě ve 20tt zjistili placentu přes branku,ale už za 4 týdny na kontrole to bylo OK.Jak povyrostlo bříško, placenta se vtáhla dovnitř. Neboj,bude to dobré, hlavně se šetři a odpočívej.

lnk
29. bře 2015

@kloki díky za povzbuzení 🙂 jsem zvědavá. ani si nepřipouštím, že by se to nespravilo a nemohla jsem rodit přirozeně. spíš mám strach z té hospitalizace. nedovedu si představit, že bych si musela jít lehnout do nemocnice, když mám doma malý dítě ☹

kloki
29. bře 2015

@lnk Neboj,to bude určitě dobré. Já mám taky malého prcka a od listopadu do ledna jsem byla pořád nemocnice-doma- nemocnice-doma-.... Manžel to zvládl na 1,tak neboj,kdyby bylo nejhůř. Jo a nebyla jsem v nemocnici kvůli tehu.

lnk
29. bře 2015

@kloki ach jejej, tak to sis taky dala... ☹

iponek
29. bře 2015

Holky , je tu nějaká Ostravanda mezi vámi , nebo někdo poblíž ?

kloki
29. bře 2015

@iponek Poblíž z Brna 🙂

iponek
29. bře 2015

@kloki Tak doufám, že tam ještě příští měsíc pojedu na potvrzení těhu.

kloki
29. bře 2015

@iponek O tom nepochybuj,že ano!!!! 😉

lnk
29. bře 2015

@iponek to si piš, že jo 🙂

iponek
29. bře 2015

@lnk ,@kloki Tak to zajdem na kafe 🙂.

kloki
29. bře 2015

@iponek Klidně, jsem pro, není problém, ráda Vás poznám😉

iponek
29. bře 2015

Tak to děkuji, aby jsi pak nebyla překvapena když najdu své vytoužené // a budu pak zvonit u dveří, že jdu na to slíbené kafe 😀

kloki
29. bře 2015

@iponek Nene,to já budu stát s oslavným transparentem před Unicou!😁

iponek
29. bře 2015

@kloki Beru tě za slovo 😝 .

kloki
29. bře 2015

@iponek To jsem si zavařila, no co,ale pro úspěšné tehu cokoliv!!!😉

iponek
30. bře 2015

Dobré ráno , stále se nic neděje,bez příznaku, ale doufám že se chytlo aspoň jedno embryo.

maattes
30. bře 2015

@lnk ahoj tak jak jsi dopadla?holčička nebo chlapeček? 🙂 To ja jsem dopadla dobre,na utz sel mimisek videt,takze jsem stastna,ze je tam kde ma byt,mela jsem strach z mimodelozniho,jen me mrzi,ze mi doktorka nedala fotku utz a ani neposlechla srdicko,to by v 6 tydnu mela ne?

maattes
30. bře 2015

@lnk jejda ja si precetla az ted tvuj prispevek ☹ moc me to mrzi,budu na tebe myslet a drzet palecky 😲

iponek
30. bře 2015

@lnk Tak jak jsi dopadla ?Myslím na Tebe a posílám srdíčko. Já mám pořád pocit , jako že to dostanu , nebo jako při ovulaci . Správně bych to dneska měla dostat tak se bojím co z toho bude .

lnk
30. bře 2015

@maattes
@iponek nazdar holky, tak situace na našich tocích přiostřila. ve dvě ráno jsem se vzbudila a masivně krvácela... takže jsem v nemocnici. já se prostě do toho brna na ten druhý ultrazvuk nedostanu. prostě to naše mimino se rozhodlo, že své pohlaví nesdělí a udělá pro to všechno 😀 😀

lnk
30. bře 2015

@maattes na srdíčko v 6tt je ještě brzo, to se dělá až v 8tt, ani fotku ti nedá, ono tam skoro nic není ještě vidět. důležitý je, že je miminko tam kde má 🙂 kdy jdeš na další UTZ? se divím, že ti to dělala tak brzo a nepozvala si tě fakt až za ty dva týdny...

@iponek moc se nepozoruj. já měla příznaky vždycky stejný i když to vyšlo i když to nevyšlo. vždy MS bolesti. prostě věř a nepřipouštěj, že tam aspoň jeden drobeček není 🙂 moc moc moc moc ti držím pěstičky 🙂 a za dva týdny čekám krásnou fotku s obrovskýma tlustýma // 🙂

lnk
30. bře 2015

@iponek ještě jsem zapomněla poděkovat za srdíčko,ted se mi fakt hodí 🙂 jsi zlatá 🙂

iponek
30. bře 2015

@lnk poslala jsem ho ráda.

maattes
30. bře 2015

@lnk na utz jdu za dva tydny 🙂 takze jsi nakonec v nemocnici?to me mrzi ☹ opatruj te se budu na vas myslet 🙂

lnk
30. bře 2015

@maattes tak to už bude srdíčko i fotečka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru