CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

smekalice
7. dub 2015

@lnk děkuju moc 🙂 pořád věřím, že se to povede 🙂 taky ti držím pěstičky ať jste oba zdraví a všechno dobře dopadne 🙂

iponek
7. dub 2015

@lnk Ty určitě prožíváš větší hrůzu než my. Moc na tebe myslím. Drž se a dávejte s miminkem na sebe pozor.

lnk
7. dub 2015

@iponek nemyslím si. vím, jak strašně dlouho čekáš na miminko a jak jsi z toho neštastná. v době, kdy jsem byla na tvém místě mi bylo jednoznačně hůř. teď jsou to spíše obavy co bude.. už jsem naštěstí ve fázi, kdy se miminko dá zachránit. spíš je to o tom, jak to bude pokračovat v nadcházejících měsících. vůbec si nepřipouštím, že bychom to nezvládli. spíš se bojím všech komplikací, které nastanou... nevím co přijde a to je pro mě to nejhorší. nesnáším když nemůžu ovlivňovat svůj život... ☹ tak se drž kočenko, moc na tebe myslím a v neděli přeji krásné // 🙂

iponek
7. dub 2015

@lnk Už jsem se objednala na pondělí na krev ke svému gynekologovi , ať v případě neúspěchu nemusí do Brna .A jinak děkuji , že mi dáváš sílu .

ratatooy
7. dub 2015

@smekalice to vubec neva prostě bylo brzo,ja měla pidi duchy až do 3měsíce takže žádná dálnice na testu byt nemusí.a křeče jsou dobrá předzvěst,ja jsem po ivf mela teda i syndrom hyperstimulace takže to bylo sice blbý ale pro mimčo taky dobrý

apolla
7. dub 2015

ahoj, holky, musíme věřit, všechny to dáme. Moc se mi líbí @ink, jak je pozitivní, vezměme si příklad. Já mám dnes za sebou dilataci čípku a od zítřka začínám píchat 😀 😀

smekalice
8. dub 2015

@ratatooy pořád věřím, že tam je 🙂 dokud mi to někdo nevyvrátí 🙂

ratatooy
8. dub 2015

@smekalice jasný jak jinak 🙂
@apolla já nevím s jakým pocitem chodí do caru ostatní,ale já tam šla s pocitem vysvobození že konečně se to povede a konečně nebudu muset každej měsíc čekat jestli se povedlo

iponek
8. dub 2015

Holky, když si zajdu v pátek na krev, budu 13 den po ET ,je možné že i když test je bílý, že krev může ukázat těhotenství? Začínám propadat panice.

ratatooy
8. dub 2015

@iponek jasan takovejch už bylo že test nic a krev pozotivní a jakej test používáš?

iponek
8. dub 2015

Dr.max

lnk
8. dub 2015

@iponek myslím, že jo, že už by to z krve mohlo být vidět

iponek
8. dub 2015

@lnk Tož to já tam půjdu a děj se vůle boží.

apolla
8. dub 2015

@iponek myslím, že 13.den už by fakt krev těhu mohla potvrdit.
@ratatooy taky tam chodím s tím pocitem, že tam to prostě vyjde a budu mít malé uničátko 😲

iponek
8. dub 2015

@apolla Já totiž cítím, že je něco jinak než při předešlých pokusech, ale jen ten test mi to nechce potvrdit. Doufám, že v pátek nebudu zklamaná.

lnk
8. dub 2015

@iponek pořád je ještě čas na test. mně se taky vybarvil až 14. den. resp. 11 den bylo ještě stále sněhobílo a pak už jsem to raději ani nezkoušela... strašně moc moc moc moc držím pěstičky 🙂

ratatooy
8. dub 2015

@iponek tak test dr max je zrovna dobrej tak je ještě asi brzo

ratatooy
8. dub 2015

@iponek a taky produkce hcg záleží na tom jaký vyvoj embryjka ti transferovali,ja měla pozitivní test te 11 den ale měli jsme nejvyšší možný stádium vývoje tedy HB

iponek
8. dub 2015

@ratatooy moje embrya i když jsem měla PK tak byla opožděna . Prý kvalitní ,ale spomalena.

lnk
8. dub 2015

@iponek a co ti zaváděli? my měli KM a nevyvíjela se. 11.den po ET byl test sněhobílý. prostě bylo pomalejší...

lnk
8. dub 2015

tak dneska kontrola v nemocnici. naštěstí si mě tam nenechali. ale žádná hitparáda. tašku mám mít sbalenou a být schopna ve dne v noci hned vyrazit do nemocnice. hrozí, že by se mi mohla odloučit placenta a mohla bych vykrvácet. takže přísný klidový režim. až do porodu nic nedělat.. navíc počítat s tím, že je možnost, že to v nemocnici budu muset zbylé měsíce opravdu odležet. takže vůbec netuším, co mě v nadcházejících hodinách, dnech, týdnech či měsících čeká. ale stále doufám, že to bude mít ten správný konec a já i miminko budeme v pořádku. dneska se konečně na UTZ ukázalo pohlaví. snad nám ho zítra v prenatalu potvrdí a já konečně budu vědět, co si nachystat 🙂

iponek
8. dub 2015

@lnk Frgala mluvil něco o tom, že jsou spožděné o dva dny.

iponek
8. dub 2015

@lnk Hlavně odpočívej .

lnk
8. dub 2015

@iponek tak to budete mít něco podobného jako my... nám říkal štelcl jeden až dva dny zpoždění. tak neházej flintu do žita. stále není nic ztraceno! držím vše co mám!

iponek
8. dub 2015

@lnk a máte z toho prcka ? Nebo to nevyšlo?

lnk
9. dub 2015

@iponek to je teď ten náš druhý případ, kdy jsem těhotná. myslela jsem, že to nevyšlo a ono to prostě opravdu bylo opožděné a // tam byly až 14. den...

elllenka
9. dub 2015

@lnk : zatím tiše blahopřeji, at je vše v pořádku.

andela01
9. dub 2015

@lnk moc držím palečky, ať je vše v pořádku 🙂 myslím na vás na oba 😉

apolla
9. dub 2015

no já jsem teď poznala Frgalu, ten mi zkusil udělat sondáž, aby mě popřípadě ušetřil anestezii, ale nešlo to, a dilataci mi dělal Gogela.

lnk
9. dub 2015

tak se nám dneska podařilo napotřetí konečně dojet do toho Prenatalu a čekáme: ZDRAVOU HOLČIČKU!! 🙂 tak teď jen abych to zvládla já a nemusela ven zbytečně předčasně...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru