CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

apolla
3. črc 2015

proč obavy? Holčička se dá krásně načančat atd. Já mám spíš trošku obavy s chlapečka. Strejda má oboje a vždy jsem si víc rozuměla s holkou než s klukem

lnk
3. črc 2015

@apolla no já právě na to čančání vůbec nejsem. jsem spíše klučičí tip, takže nějaký šatičky a růžový hadříčky jsem fakt odmítla nakupovat... 😀 mně zas víc baví s klukem, když se rýpe v hlíně, písku, jezdí s tatrou apod. 🙂

andela01
3. črc 2015

@apolla @lnk no teda holky, nebylo líp nám, když jsme si to nenechali říct? 😀 Nemuseli jsme řešit takový dilema 😉 věci jsme nakupovali neutrální a až po narození jsme začali šatník "dobarvovat" 😀

lnk
4. črc 2015

@andela01 já neutrální barvy právě mám. kupovala jsem je už u syna s tím, že chci mít druhé dítě a rozhodně nechci rozlišovat modrá a růžová. takže na holku jsem tudíž nemusela kupovat vůbec nic 🙂

lnk
6. črc 2015

už chci porodit. ty vedra jsou absolutně šílený. ve čtvrtek mě čeká první kontrola v porodnici. ale zázrak nečekám. minulý týden uzavřeno na deset milionů západů, prostě si ty vedra asi vychutnám až do konce... uffff ☹

andela01
6. črc 2015

@lnk drž se beru, už jen chvilinku 😉 Vzpomeň na chvíle, kdy ses neskutečně těšila, až budeš těhotná a teď JSI 😀 😀

apolla
7. črc 2015

naprosto souhlasím s @andela01

andela01
10. črc 2015

@lnk tak jak dopadla kontrola v porodnici? Už máš zase kus blíž k mimčovi v náručí 🙂

apolla
10. črc 2015

nj, @ink nám bude za chvilku rodit, to bude asi první miminko v našem fóru, ne?

lnk
10. črc 2015

@andela01 kdepak. vůbec nic se nechystá 😀 😀
no první miminko to tu určitě nebude, už těch maminek přede mnou tu porodilo hafo 🙂 ale asi z poslední doby jo 🙂

andela01
10. črc 2015

@lnk tak minimálně letos budeš první 😀 Hele, já byla taky zavřená na 150 zámků a možná i víc 😀 Bříško pořád nahoře, ne a ne spadnout. Holt, nechtělo se jí ven 😉

lnk
10. črc 2015

@andela01 já to tak taky měla se synem. nakonec jsme skončili s vyvolávačkou a začínám se děsit, že mě to čeká podruhý..

andela01
10. črc 2015

@lnk tak já byla na císaře (plánovaný z více důvodů) a ještě na porodním sále jsem vtipkovala (měla jsem jen spinální anestezii), jestli by mi tam nemohli to mimčo nechat ještě tak čtvrt roku - že je to supeeer 😀 Tak hlavně, že byla sranda. To příteli na chodbě do smíchu moc nebylo, prožíval to hůř než já. Já vtipkovala a anestezioložka se ptala, jestli mu nemá jít raději něco píchnout, že je nějakej pobledlej 😀 😀

lnk
10. črc 2015

@andela01 super přístup. takhle to má být 🙂

andela01
10. črc 2015

@lnk však to už dáš, jasná věc 😉 Teď se ti příjemně ochladí, dokonce hlásí mráz na horách 😀

lnk
10. črc 2015

@andela01 akorát že já jsem z jižní moravy a tady je nejhnusněji v celé republice 😀

andela01
10. črc 2015

@lnk na všem si musíš najít něco hezkýho 🙂

lnk
11. črc 2015

tak v prvním těhu dva týdny před porodem střevní chřipka a horečky. teď ve druhém pro změnu kašel, rýma a brutálně oteklý krk, že nemůžu polykat, mluvit, nic. doprdele práce. myslím, že v pondělí ještě vyfasuju antibiotika ☹

andela01
12. črc 2015

@lnk to je těma výkyvama teplot. Drž se, jsi statečná a už nebojuješ jen za sebe. Myslím na tebe, držím palce, ať je brzy dobře. A na krk si zkus koupit jahodový hallsky. Nejsou pálivý a mně zabírají rychle. Měla jsem je v těhu a fakt dobrý

lnk
13. črc 2015

tak mám dle předpokladů atb, tak snad to zabere co nejdřív

misenaf
14. črc 2015

@lnk
@andela01
@apolla Ahojte chcem sa spýtať či v UNICE dávajú Agolutin alebo utrogestan po ET . Dakujem

lnk
14. črc 2015

@misenaf na začátku agolutin. po třech týdnech se přechází na utrogestan

misenaf
14. črc 2015

@lnk vdaka, agolutin od OPU ? Neštípe to velmi, to je taká olejová injekcia. Kde sa to pichá? dakujem

lnk
14. črc 2015

@misenaf agolutin se začíná píchat až pár dní před ET, už ti přesně neřeknu, kdy se začíná. je to olejová injekce, píchá se do zadku, pokud se píchne dobře, tak to nebolí

apolla
14. črc 2015

@misenaf po ET jsem si píchala agolutin a poté jsem zaváděla utrogestan

apolla
14. črc 2015

@lnk a odkud z jižní Moravy? Já ze Znojma 🙂

apolla
14. črc 2015

@misenaf mně to píchala mamka a pak sousedka - obě zdravotní sestry a nebolelo vůbec. Kamarádce to píchal manžel a měla modřiny, takže fakt záleží, jak kdo umí píchat 😀

lnk
14. črc 2015

@apolla já jsem na poloviční trase mezi Brnem a Zlínem 🙂

apolla
14. črc 2015

@lnk takže Uherské Hradiště? 😀 jak ti je? Nic se nechystá? Jméno máte připraveno?

lnk
14. črc 2015

@apolla jj, UH přes kopec 🙂 myslím, že nic se nechystá. ale mám tak šílené záchvaty kašle, že mě strašně tvrdne břicho a bolí, tak mám obavu, co z toho bude. zítra jdu na gyndu na kontrolu, tak uvidíme. jména máme Kristýna nebo Ondřej 🙂 a co ty? jak ty to zvládáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru