CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
17. črc 2015

@iponek já právě vím, že už nechce. tak jsem nevěděla, jestli se něco nezměnilo. vidím, že ne ☹ oni ti chlapi to prostě vidí jinak, no... ☹ je fakt, že u nás manžel u toho prvního to nevzdával, říkal, že dokud na to mám já, tak on do toho půjde se mnou. ale o druhým už nechtěl ani slyšet. o tom jsme se dohadovali vpodstatě od narození syna. nakonec sice svolil, ale nadšen z toho není a celkově mi to dává na vědomí, že jsem chtěla dvě děti, tak je budu mít... ale on je velký rozdíl mít jedno dítě a nemít žádné dítě, takže jsem byla vděčná i za to jedno... strašně moc moc moc bych ti to přála! měj se!

josefina79
20. črc 2015

Prosím, nevíte zda dělají v Unice intralipidove infuze?

josefina79
20. črc 2015

Jo a prosím, nemohly byste se mi podívat do ceniku, kolik stojí pgd? Moc dekuji.

lnk
20. črc 2015

@josefina79 tak to bohužel netuším a ceník nemám. nemají ho na stránkách?

andela01
20. črc 2015

@lnk tak co, mamino? Už jen 10 dní 😉

lnk
21. črc 2015

@andela01 jojo, už se to blíží. dneska jsem byla na monitoru v porodnici a už si mě tam chtěli nechat. miminku už se to moc nelíbí, ani se nedivím v tom vedru. nakonec mě pustili, zítra mám jít na gyndu a domluvit si s doktorkou nástup do nemocnice, že mi to vyvolají, tak uvidíme...

andela01
21. črc 2015

@lnk jůů, tak to bude ještě dřív 🙂 Hlavně, abyste byly obě v pořádku. A jestli v termínu nebo dřív, to je fuk. A stejně o moc dřív by to už nebylo 😉 Myslím na vás holky, úplně se mi vybavují vzpomínky. Já chci zaseeeeee 😀 😀

lnk
21. črc 2015

@andela01 no já dneska měla porod v přímém přenosu, zrovna tam rodila nějaká maminka, takže to její hekání a křičení, no nic moc. se mi zvyšoval tep už jen z toho 😀 😀

andela01
21. črc 2015

@lnk to dáš levou zadní. Však to nebude poprvé, co? 😉 Budu tě na dálku psychicky podporovat a prožívat to s tebou 😀

lnk
22. črc 2015

@andela01 tak v pondělí nástup do nemocnice. na porod to bohužel nevypadá, stejně jako se synem zámky uzamčeny na milion západů. s ním jsem nastupovala den po termínu, tentokrát už nechtějí čekat ani do termínu. tak jsem zvědavá, co se mnou budou dělat.... ☹

andela01
22. črc 2015

@lnk hlavně, že budeš pod dohledem. Začnou nejspíš vyvolávat, ne?

lnk
22. črc 2015

@andela01 no myslím, že to budou chtít začít vyvolávat, akorát že když to nebude připravený, tak to budou vyvolávat několik dní, se z toho asi pos... ☹

andela01
22. črc 2015

@lnk neboj, dopadne to dobře 😉 To já přijela do porodnice jen na konzultaci, že jsem byla hodně, ale hodně nateklá a už si mě tam nechali. A mladá doktorka, že za 20 min se za mnou staví na pokoji a zavede vyvolávací tabletku. Já na ni čuměla jak tele na nový vrata, protože jsem asi 20 týdnů žila v tom, že jdu na císaře. Mimčo taky vůbec nebylo ani v porodních cestách. Při vyšetření jiná doktorka tak dlouho šťourala, až s blaženým úsměvem oznámila, že SKORO na prst otevřená 😀 No já myslela, že bude po mně 😀 😀 A že vyvolávací tabletky můžou, ale nemusí zabrat hned. Třeba to může trvat i tři dny, ale mám být v klidu, na toho císaře můžu vždycky. Ta byla fááákt vtipná..... No, nechci tě nějak znervozňovat, to bylo spíš jen tak na odlehčení situace 😉

lnk
23. črc 2015

@andela01 😀 jojo, přsně takhle to nějak předpokládám, že bude 😀

lnk
23. črc 2015

@andela01 mimochodem a jak dlouho ti to teda nakonec vyvolávali?

andela01
23. črc 2015

@lnk no, asi po půl hodině přišla dr., že to sama nemůže rozhodnout (tvrdila jsem jí totiž, že mám jít na toho císaře). Že studovala moje papíry (žádný jsem mimochodem neměla, jen těhu průkazku 😀 ) a nakonec se pořád domlouvali a rozhodovali, že vyvolat, za chvilku, že císař a tak dokola, až byl čtvrtek (přijímali mě v neděli 😉) . Já už z toho byla zoufalá, jak si mě tam pohazovali, musela jsem chodit pořád na nějaký konzultace a tak. A najednou se rozhodlo, že císař a šup šup a Terinka byla ve čtvrtek ve 12,46 na světě. Ať žije naše zdravotnictví 😀 😀

mastalka
24. črc 2015

Ahoj holky tak jsem s manželem včera byli na screeningu a vše dopadlo na výbornou. Prckové jsou v pořádku a čekáme páreček.Takže nejlepší kombinace jaká mohla být. Aspoň už to budu mít za sebou naráz. 🙂

lnk
24. črc 2015

@mastalka tak moc moc moc držím pěstičky, aby všechno bylo v pořádku a měli jste dvě krásné zdravé dětičky 🙂

andela01
24. črc 2015

@mastalka to je nádhera, moc gratuluji a držím palečky, ať je vše v pořádku 😉

andela01
26. črc 2015

@lnk takže dnes poslední noc doma jako Kinder vajíčko (dva v jednom) 😀 ??? Moc moc mocinky na tebe budu myslet a jestli to bude jen trošku možný, určitě dej vědět. Papa a mám všechny palečky sepnutý, ať je to co nejrychlejší a nejpohodovější (samozřejmě v rámci možností 😀 😀)

lnk
26. črc 2015

@andela01 děkuji. jsi zlatíčko. zítra písnu, jak dopadnu. jestli si mě nechají v nemocnici nebo ne, případně kdy budou vyvolávat. ať už je to za náma... 🙂

andela01
26. črc 2015

@lnk určitě napiš, budu nervozně čekat u pc, jakoby se to týkalo mě 😀 :D A co bříško? Spadlo trošku dolů?

lnk
26. črc 2015

@andela01 nespadlo. ale ono mi nespadlo ani se synem. já mám obě děti pevně zašpuntované a dokud mi to nepichnou na sále, tak sami nesestoupí...

lnk
27. črc 2015

holky, super, máme to za sebou. večer v jedenáct samovolně praskla voda a o půl čtvrté slečna na světě. má 52cm a 4200g 🙂

andela01
27. črc 2015

@lnk Jezusky, tak to obrovská gratulace 🙂 A slečinka je teda kus ženský 😀 Jak se jmenuje? Já mám takovou radost

lnk
27. črc 2015

@andela01 Kristýnka 🙂 děkuji moc za podporu! 🙂

andela01
27. črc 2015

@lnk jéééé, krásný jméno. To jsi určitě šťastná, že to máš za sebou, co? A nemuselo dojít ani na vyvolávačky 😉 Tak hlavně, ať jste obě v pořádku a můžete frčet co nejdřív domů za zbytkem rodinky 😉

lnk
27. črc 2015

@andela01 jojo, zažila jsem úplně jiný porod než ten první.bylo to fajn 🙂

pbuc
28. črc 2015

@lnk Tak to moc gratuluji ať jste holky spokojené a vše Vám jde tak krásně. 🙂

lnk
28. črc 2015

@pbuc děkuji 🙂 a jak to vypadá s váma?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru