CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pbuc
28. črc 2015

v květnu jsem se ke Ketu nedostala, nerostla sliznice , tak to zrušili a jdu zrovna dnes v 10 🙂

andela01
28. črc 2015

@pbuc jůůů, tak to moc držím palečky 😉

pbuc
29. črc 2015

@andela01 Děkuji moc 🙂

andela01
29. črc 2015

@lnk tak jak holky, už jste doma? 🙂 A co říká bráška na sestřičku?

lnk
29. črc 2015

@pbuc jééé, tak moc moc moc moc držím pěsti a posílám velké srdíčko!!!

lnk
29. črc 2015

@andela01 doma nejsme. u nás se propouští nejdříve za 5 dní. brácha je rozpačitej, spíše zakřiknutý.. uvidíme doma...

andela01
29. črc 2015

@lnk aha, tak to jo. U nás za 3 dny, po císaři za 4 dny. Proto jsem už myslela, že jste doma. A bráška si zvykne, bude to pak takový ten Velký brácha 😀 😀

pbuc
29. črc 2015

@lnk Děkuji jsi zlatá 🙂

andela01
3. srp 2015

@lnk tak co holky, jak je doma?

lnk
3. srp 2015

@andela01 ahojky. už jsem zas v nemocnici. den po návratu z porodnice jsem dostala bellovu obrnu, znecitlivěla mi polovina obličeje, tak jsem opět v rukou lékařů aby zjistili kde je problém... ☹

jimmy1
3. srp 2015

@lnk chjo, ty si teda užíváš ☹ to je běh na dlouhou trať, rehabilitace
moc držím pěsti, ať jsi bez následků

lnk
3. srp 2015

@jimmy1 jojo, vím to... brečím kudy chodím.,, na druhou stranu moje první myšlenka byla, že mám snad mrtvici, to by bylo ještě horší.. do toho ty poporodní hormony, no co ti budu povídat... do nemocnice nás nemohli přijmout společně s malou, takže mně to aspon zařídili na gyndě a ji chodím krmit na kojeňák, což je taky něco na mě, jak tam ty miminka plačou. no děs běs... tohleto léto zdá si mi poněkud podívné býti,,, ☹

andela01
3. srp 2015

@lnk proboha, co to je??? Tak ses těšila, ať už porodíš a máš klídeček, co? Posílám jednoho modráska, ať je co nejdřív dobře, lékaři zjistí, co to je a hlavně, ať můžeš domů s malou, za synkem a manželem. Moc moc na vás myslím a držím palečky

lnk
3. srp 2015

@andela01 je to obrna lícního nervu. ochrne ti půlka obličeje ☹ děkuji za srdocha..

andela01
3. srp 2015

@lnk a z čeho to jak je? Jako z ničeho nic??

lnk
4. srp 2015

@andela01 uděllalo se mi to z ničeho nic. prý to bývá virové nebo jen z průvanu. tak te'D zjištují, čím to může být..

andela01
4. srp 2015

@lnk tak ať to koukají brzo zjistit, ať si můžeš naplno začít užívat mateřství 😉 myslím na tebe 🙂

apolla
4. srp 2015

Po Dlouhé době všechny zdravím.
@lnk ty si to letos teda vyziras ☹ přeji, ať je co nejdřív vše v pořádku s pak už jen lepší! !!!

andela01
9. srp 2015

@lnk Tak jak? Už je líp? 😉

apolla
14. srp 2015

Jake jsou zde novinky?

lnk
17. srp 2015

@andela01
@apolla nazdar holky, už nějak nestíhám koníka. s dvěma dětma je to pěknej fičák 😀 😀 😀
jinak už se máme líp. snad už to nejhorší je za náma a před náma jen světlé zítřky. no i když nevím, jak světlý bude zítřek, protože jedu s malou na protažení očních kanálků. uáááá ☹
no teda
@apolla ty už máš 20tt?? marja pano, toto letí 😀 😀 jak se cítíš?? hlavně, aby bylo vše OK 🙂

venuse80
17. srp 2015

Ahoj holky,chtěla bych se k vám přidat.Hodně se ted zajímám o Unicu,chtěli bychom tam začít jezdit.Co jsme jezdili do centra,tak tam bylo neúspěšné a na Unicu mě doporučila moje kolegyně z práce,mají od nich dvojčátka už skoro 2 roky,holčičku a klučíka.Tak jsem se chtěla zeptat,jak jste tam spokojené a nebo,co by jste mi poradily 🙂

andela01
17. srp 2015

@venuse80 ahoj, tak výběr centra bude jen na tobě. Každý má jiný názor, každému vyhovuje něco jiného. Za mě teda spokojenost, jak s doktory, se setřičkama, tak celkově se vším 🙂 Máme už skoro 9 měsíční holčičku a určitě se budeme vracet do Unicy ještě pro brášku 😀 Tak držím palečky ve výběru, ať už se rozhodneš jakkoli 😉

apolla
18. srp 2015

@lnk jj, hrozně to letí. Pořád jsem se modlila, aby už to bylo aspoň 10tt, pak 12 tt ... a najednou je tu polovina těhotenství. Ani nevím, jak rychle to přišlo a začínám šílet ohledně nábytku, protože kromě postýlky máme prd 🙂 Cítím se teď už dobře, ale v těch vedrech to byl hnus, blbě se mi dýchalo, ale to třeba nemuselo být ani těhotenstvím. Jinak screening i triple nám dopadl na výbornou, takže zatím vše vypadá na dobré cestě. Protažení očních kanálků? tak to jsem ani nevěděla, že něco takového existuje, tak to teda good luck a ať je to rychle za vámi!
@venuse80 za mě Unica určitě ano. Předtím jsme byli v Heliosu, ale tam se nám vůbec nelíbilo. Jediné, co mě zaskočilo na Unice, že se o tebe stará téměř pokaždé někdo jiný. Já jsem do Unicy měla teda tlačenku a původně jsem chtěla, ať se o mě stará jen jeden doktor, ale bylo mi vysvětleno, že každý z nich je odborník na určitou fázi ivf, což je pochopitelné, nechala jsem to plně v jejich rukou a povedlo se napoprvé. Jinak moje mamka dělá sestřičku na gyndě a u nich má Unica 100% úspěšnost. Někdo napoprvé, někdo napotřetí, ale všichni z jejich ordinace děti nakonec mají. A radu? Nevím...já jsem se hlavně hodně ptala, na všechno i vícekrát, nechtěla jsem nic riskovat. Super bylo, že telefony brali a na maily odpovídali třeba i o víkendu, když jsem měla třeba problém po píchnutí jedné injekce, hned mi odepisovali. Takže komunikace super, což byl pro mě základ. Mají teď od dubna jiný ceník, vím, že zdražili, takže to je asi jediná nevýhoda. Ale nám to při srovnání třeba s cenami v Heliosu vyšlo i tak levněji.

venuse80
18. srp 2015

@andela01 Ahoj a díky za odpověd.Jeden čas jsem přemýšlela mezi Brnem a Jihlavou,ona sice Jihlava je blíž,ale nějak mě i mého chlapa to táhne do toho Brna.Viděla bych to na 99% Brno,hodně mě i nalákalo,co jsem si o Unice tady přečetla .To máš holčičku z IUI a nebo z IVF?

venuse80
18. srp 2015

@apolla Ahoj a díky za odpověd 🙂 .Já jsem před tím jezdíla do Českých Budějovic do Sanatoria art.Jednou už jsme byli na pohovoru v Unice a musím říct,že jsem nestačila koukat,úplně jiný přístup k nám a ne,jak v Č.B. 😠 Jak sestřiček,tak i pana doktora,tenkrát s náma mluvil myslím Gogel,ale už ted přesně nevím.Vím,že mi tenkrát říkal,že budeme chtít,tak že kdykoliv máme zavolat,že není problém.A co mě taky poutá k nim,že je tam více odborníků více doktorů,v Č.B. byl jenom jeden ☹ .A jak píšeš,že nebyl problém jim zavolat i o víkendu,tak to je taky výhoda,to neznám.Horší bude asi ten ceník,nás by totiž čekala platba celého ivf a to nám tenkrát říkal doktor v Unice,že by nás to tak stálo od 70-80 000kč,tak to tě by bylo teda asi dražší,vid?Zatím si pročítám a přemýšlím,zatím nic jinýho dělat nemůžu,jsem týden a kousek po revizi v 9 týdnu ☹ .Ty jsi ve 20tt,to jsi stejně jako moje sestřička,bude mít druhého kluka.A co budeš mít ty a nebo to nechceš dopředu vědět?Přeji ti hodně štěstíčka 🙂

venuse80
18. srp 2015

@apolla Já se tě ptám,co by jsi chtěla,a pak si přečtu,že budeš mít taky klučíka Eliáše.Jsem zvědavá,jaký jméno dá sestra druhýmu klukovi,první je Martin po tátovi.

andela01
19. srp 2015

@venuse80 hele, my to máme do Brna taky celkem daleko. Tam 150km a zpátky 150km. Jeli jsme třeba jen na ultrazvuk !! Ale jak vidíš, vyplatilo se 😉 Holčičku máme po ivf 🙂

andela01
19. srp 2015

@apolla pane jo, to letí, co? Než se naděješ, budeš se registrovat v porodnici 😀
Mně teda ani nějak extra nevadilo, že jsem neměla pořád jednoho doktora. I když jsme měli možná štěstí a pořád nám na kontroly vycházel jeden - mudr. Frgala. Je to děsnej sympaťák a moc jsem si ho přála i na transfer a jupíííí, povedlo se 🙂 Pak jsem jednou narazila na primáře a na potvrzení srdíčka mudr. Gogela. Ale všichni jsou děsně fajn. Vůbec jsem neměla stres tam jezdit (teda stres z lidí, z výsledků samozřejmě jo 😉 ). Nezapomenu nikdy, jak mě doktor po transferu pohladil a řekl: Ták a jste těhotná, teď záleží na už jen přírodě. A mně tekly slzy po tváři.... Na to snad nikdy nezapomenu 😉

andela01
19. srp 2015

@lnk tak jak bobišek s očičkama? Snad ji moc netrápili 😉 A co bráška? Už si zvykl? A ty? Už lepší? Jsem hrozná, takovej výslech, co? 😀 😀 Tak ten můj miláček má zítra už 9 měsíců 😉 Tak dlouho jsem ji nosila pod srdcem a už je stejnou dobu tady s námi 🙂 Miluju ji mooooc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru